uus landrover S1

Kõik need jutud, mis mujale ei sobi.

Moderaatorid: inseneer, landy

Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Tead, ma oma vanast kummikust pigistasin hambaga välja selle, mis mul enne oli :)
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Nii nädal siis sai täna täiis. Kuustundi ja üks minut kõneldud, akut veel 2 pulka :P
Servicemobil
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 94
Liitunud: K Juul 06, 2005 10:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Servicemobil »

Müstika kuidas te nii palju suudate välja pigistada oma telefonist. Minul ei kesta kuidagimoodi üle 4 päeva. Kõnetunde lugeda pole viitsinud.
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Mis telefon sul on?
Servicemobil
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 94
Liitunud: K Juul 06, 2005 10:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Servicemobil »

Arvatavasti eks ikka seesama millest jutt.
http://www.germandia.ee/20/mobiilid/ind ... 1_by_SONIM_
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Ma lülitan ööseks välja ja esimene laadimine ka alles. Võibolla sellest. Ja taskulampi ei kasuta. Pilti ei tee. Aga hoia mingi 10-12 tndi laadijas. Ja siis tausta valgus pane kõige lühema aja peale, ja vaata ka kogu kõneaega siis selle ühe tsükli jooksu. Samas ka paar pikka ja järjestikust kõnet tõmbab omajagu akut maha.
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Et siis 8 päeva, 6:26 sellest kõneaega. Taskulampi ka isegi mõned minutid kasutatud. Erinevate helinate läbikuulamised, mõned pildid ka naljaviluks.
Servicemobil
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 94
Liitunud: K Juul 06, 2005 10:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Servicemobil »

St kui telefon ööpäevas keskmiselt 16h sisse lülitatud on, teeb see ooteajaks 128h, millest siis 6h millegagi kõneaega.
Versus Tsitaat tootja kodulehelt: 1850mAh with up to 18 hours of talk time and 1500 hours of standby time
http://www.sonimtech.com/features_xp3quest.php
Võimalik et näpukas sõnastuses, "and" asemel oleks pidanud kasutama sõna "or"

Samas ajavad ilmselt kõik telefonitootjad samasugust pläma, reaalsuses pole mul veel ükski telefon vastu pidanud spetsifikatsioonis lubatuid väärtusi. Või siis me lihtsalt kasutame oma telefone valesti. :)
Samas on kõnealuse telefoni konsteptsioon ülikõva. Selliseid ostaks edasipidigi liiatigi, et tõenäoliselt arendatakse neid asju edasi.
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Kui lülitada 5 pulga levis sisse ja mitte rohkem puutuda kuni on ennast välja lülitanud, võibolla tuleb siis see ooteaeg ära ka.
Kasutaja avatar
germandia
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 132
Liitunud: T Sept 09, 2008 20:00
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas germandia »

Rein kirjutas:Kui lülitada 5 pulga levis sisse ja mitte rohkem puutuda kuni on ennast välja lülitanud, võibolla tuleb siis see ooteaeg ära ka.
kust selline aeg testimiseks leida ? :o
Sonim ja Landrover telefonid ja Sporten suusad saad minult
GSM: +37251 75555
Servicemobil
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 94
Liitunud: K Juul 06, 2005 10:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Servicemobil »

kust selline aeg testimiseks leida ? Surprised
Kuna see telefon mul hetkel niikuinii kasutuna seisab, siis olen valmis asja kaheks kuuks (1500h)riiulinurgale testimiseks jätma. Kas maaletooja oskab anda soovitusi, kuidas luua ideaalseid testitingimusi? (sh. Levi tugevus, võrgueelistused, temperatuur, seaded telefonile) Kuidas aru saada Sonimi pimeda ekraani puhul, et telefon on ennast lõpuks välja lülitanud juhul kui ühtegi nuppu puutuda ega kontrollkõnet teha ei tohi.
Samas avaks väikese kihlveokontori. Tehke pakkumisi, kaua siis tegelikult see aku telefoni elus hoiab!
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Pane kaamera valvama. Aku tühjenemisega annab ekraan märku.
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

7 päeva ja 7 tundi räägitud. 2 ööd oli ka sees. Pole paha. Nüüd enam ei viitsi tsekata :)
Servicemobil
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 94
Liitunud: K Juul 06, 2005 10:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Servicemobil »

Nonii,
Võtsin vaevaks asja. Tuleb tõdeda, et ei kestnud see aku midagi lubatud 1500 tundi.
Telefon seisis riiulis, viiepulga levialas Radiolinja kaardiga mida keegi ei kasuta. Kogu testperioodi vältel telefoni ei liigutanud, ega ühtegi nuppu ei vajutanud. Täna siis kannatus katkes, ja uurisin asja. Selgus, et surnd mis surnd. Telefoni riiulinurgale asetamisest on tänaseks möödunud 3 nädalat ja kaks päeva. Millal ära suri, jäi paraku fikseerimata, kuid lubatud 1500 tundi sealt välja ei vedanud :(
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

552 tundi. Aga ikka olen rahul. Täna oli paanika osakond tegelikult. Kuhu autolaadija panin, seda enam nagunii ei mäleta ja toalaadija oli ka kadunud. Kas jäi maale, või on autodes, või on juba linna saanud.... Üles leidsin. Selle aja jooksul jäi näppu ikka päris palju Nokia omasid. :)
http://reinufoto.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;, http://pilt.delfi.ee/user/Reinz/" onclick="window.open(this.href);return false;
RR III 2002
EX Disco 1
Vasta