Palun abi! -Tallinna Tehnikakõrgkooli lõputöö

Kõik need jutud, mis mujale ei sobi.

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10302
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Palun abi! -Tallinna Tehnikakõrgkooli lõputöö

Postitus Postitas landy »

VAHENDAN SAABUNUD KIRJA:
-------------------------------------
Tere!

Olen Tallinna Tehnikakõrgkooli neljanda kursuse tudeng Autotehnika erialal ja minu lõputöö teemaks on „Keskkonnasäästlik sõiduki taaskasutus“. Minu lõputöö käsitleb kasutuselt kõrvaldatud sõidukite keskkonnasõbralikku käitlemist ja üritan töös lahata kõiki punkte alates seadusandlusest kuni kasutatud varuosade müügini. Viimane neist ongi ju kõige keskkonnasõbralikum käitlemisviis sest see ei nõua ümbertöötlemist. Antud küsitlus on osa minu lõputööst.
Olen koostanud küsimustiku saamaks teada autohuviliste, autoparkide haldajate, remonditöökodade ja ka margiesinduste arvamusi ja hoiakuid varuosadesse ning auto remontimisse. Juhin tähelepanu, et olen küsitlust kokku pannes mõelnud just nendele varuosadele, mis ei puuduta sõiduki korralist hooldust ja nn kuluosi (filtrid, õlid, piduriklotsid, -kettad, rihmad, rooliotsad....). Samuti ei kehti antud küsimustik kehtiva tehasegarantiiga autode puhul, milledel on garantii säilimiseks nõutud ainult margiesinduse teenindus originaalvaruosadega.

Märkige Teie arvates õige vastus punktiga, pärast igat küsimust ootan Teid aktiivselt kommenteerima ja põhjendama enda valikuid. Vea tekkimisel soovitan põhjalikult lugeda küsimust!

NB! Eraisikutele ja ettevõtte/organisatsiooni autopargi haldajale mõeldud küsimustik asub SIIN. Sportlikkuse mõttes võib esimese küsimuse kommentaari lisaks kõigele muule märkida ka auto(de) margi(d), mudeli(d) ja mootori(d) (laia tarbe autod / haruldased autod).
Autoremonditöökodadele ja margiesindustele mõeldud küsimustik asub SIIN. (Palun see kiri edastada teie ettevõtte asjakohasele inimesele igas teeninduspunktis, kui võimalik)


Küsitlus on anonüümne, vastuseid näeb ainult ankeedi koostaja. Vastamisele kulub maksimaalselt 10 minutit.

Vastuseid ootan kuni 30.aprillini. Kokkuvõtte laekunud tulemustest avaldan maikuu teises pooles aadressil: http://www.alphex.ee/index.php/autovaruosadeuuring
Ette tänades,
Laury Karu
e-mail: laurykaru@gmail.com
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta