Arutelud kuulutuste teemal

Kõik need jutud, mis mujale ei sobi.

Moderaatorid: inseneer, landy

Kasutaja avatar
Chopper
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 421
Liitunud: E Jaan 09, 2012 17:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Arutelud kuulutuste teemal

Postitus Postitas Chopper »

See auto: http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=4410
120k ainult läbi sõitnud? kuidagi liiga vähe
LR Disco III 2,7 2007
Black66
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 85
Liitunud: E Jaan 31, 2011 19:41
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Black66 »

Jälle mingi lähen ostan läbisõidu järgi auto tüüp. :roll:
Neid 10+ aasta vanuseid autosid ja nende läbisõitu ei tasu üldse kunagi väga tõena võtta. Ehk et kui auto paistab normaalne, tuleb osta, olenemata läbisõidust. Ei ole ju reaalne, et kui lähed saksast tooma 4-5 aastat vana autot, on see sõitnud üldjuhul 200-250k km ja siis 10-15 aastat vana auto on ikka samapalju sõitnud. Pigem panustaks sinna 500+ tuhat kilomeetri peale sellises vanuses autole. Alati on erandeid!

Neid õhkpatju tasub minuarust karta samapalju, kui teise auto keerdvedrusid. Ehk et need jupid ei maksa tänapäeval juba midagi, otse Inglismaalt tellides on padjad 100€ ringis tk ja saada on ka kompressorit ja kõike muud vajalikku ning üldse mitte kalli hinna eest.
Kasutaja avatar
Chopper
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 421
Liitunud: E Jaan 09, 2012 17:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Chopper »

jiises kus mürki pritsib. unustasid naisele lilled viia ja nüüd üritad siin välja elada? arusaadav, et keritakse ja 200k 300k võib olla suure tõenäosusega ka vale.
LR Disco III 2,7 2007
Black66
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 85
Liitunud: E Jaan 31, 2011 19:41
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Black66 »

Chopper kirjutas:jiises kus mürki pritsib. unustasid naisele lilled viia ja nüüd üritad siin välja elada? arusaadav, et keritakse ja 200k 300k võib olla suure tõenäosusega ka vale.
Ma lihtsalt ei saa aru, miks seda läbisõitu nii silmad krõllis on vaja vahtida. Jah, ka 200 ja 300k on pahatihti valed numbrid. Pole ju mõtet siis tatti pritsida ja kahtlustavat nägu teha, et 120tuhat tundub väike läbisõit ja kahtlane. Saad ju ise kah aru, et see läbisõit nii vana auto puhul on üldiselt stiilis rakvere aiateibaid näitav kell, mitte mingi adekvaatne number auto kohta.

Kas Land Rover on hea valik? Kui sulle meeldivad natukene kiuksuga autod ja oled nõus vahel näppe õliseks tegema või rahakoti raudu tuulutama, siis kindlasti on hea valik. Arvestada tuleb lihtsalt mõnede margipõhiste iseärasustega, mida leidub muideks ka teistel autodel.
Kasutaja avatar
Chopper
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 421
Liitunud: E Jaan 09, 2012 17:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Chopper »

Selge see - edu edaspidiseks.
LR Disco III 2,7 2007
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

Nii kotkad lepime nüüd nii kokku, et LR foorumis sellist MTJ-i meeste ärapanemise juttu ei tule nagu saab tunda 4x4 foorumis. Seal on õigust rääkida ainult vähemalt TR3 omanikel (kuigi nagu 4x4 foorum mitte offroad foorum). Mul viimati oli seal eriti rõve kogemus nii, et saame siin läbi ikka mõnusalt ja ärme mõõdame kellel pikem peenis on (seda ka siis jutu järgi rohkem).

Natuke OT aga läks õigesse auku (minu väikse nokuga siis) 8)

päikest
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
Kasutaja avatar
Chopper
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 421
Liitunud: E Jaan 09, 2012 17:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Chopper »

Täiesti nõus - mõttetu pikkuste mõõtmine.
Isiklikult peab mainima, et ega eriti autodest ei tea aga sellepärast ma siin foorumis olengi :)
Võimalus õppida targemate käest.
LR Disco III 2,7 2007
Kasutaja avatar
tyyp07
Off-Road entusiast
Off-Road entusiast
Postitusi: 484
Liitunud: L Mär 05, 2011 01:40
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Postitus Postitas tyyp07 »

Olen ma idioot aga mis või kes on MTJ...???
Defender 110, 2000a
Suzuki Samurai 413, 1990.
http://www.rgb.ee
Kert
53449661
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10304
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Nõuka ajal tähistas see MasinTarktori Jaama
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Black66
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 85
Liitunud: E Jaan 31, 2011 19:41
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Black66 »

Chopper kirjutas: Isiklikult peab mainima, et ega eriti autodest ei tea aga sellepärast ma siin foorumis olengi :)
Nüüd ma saan aru, miks nii tõsine suhtumine sellesse läbisõitu oli.

Mitte pahapärast, aga lihtsalt teinekord ei ole mõtet päris kõike avalikkuse ette tuua, mida sülg suhu toob, eriti kui veel asjaga väga hästi kursis ei ole. Ja minu ütluste peale ei tasu väga ärrituda ning solvuda, olen lihtsalt otsekohene inimene.
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

Black66 kirjutas:
Chopper kirjutas: Isiklikult peab mainima, et ega eriti autodest ei tea aga sellepärast ma siin foorumis olengi :)
Nüüd ma saan aru, miks nii tõsine suhtumine sellesse läbisõitu oli.

Mitte pahapärast, aga lihtsalt teinekord ei ole mõtet päris kõike avalikkuse ette tuua, mida sülg suhu toob, eriti kui veel asjaga väga hästi kursis ei ole. Ja minu ütluste peale ei tasu väga ärrituda ning solvuda, olen lihtsalt otsekohene inimene.
.... just for the record... otse võib seletava/normaalse tooniga ka öelda :roll: . Mina ostsin oma DII näiteks aastal 2009 vist +/- 1 aasta. Väljalastud 2003 ja läbisõit oli 75000 REAALNE!!! Sitt häppens.
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
Kasutaja avatar
tyyp07
Off-Road entusiast
Off-Road entusiast
Postitusi: 484
Liitunud: L Mär 05, 2011 01:40
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Postitus Postitas tyyp07 »

Selle kohta vist vanasti öeldi, et erand kinnitab reeglit. Lihtsalt reeglina saksast autot leida ca 10-15a vana alla 300 000 reaalse kilomeetri on ikka suhteliselt keeruline. Ja ku ongi alla selle siis ka hind vastav. Ega sakslased kah lollid pole kes müüvad auto võileiva hinna eest kui tuhatoos täis saab...
Defender 110, 2000a
Suzuki Samurai 413, 1990.
http://www.rgb.ee
Kert
53449661
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

landy kirjutas:Nõuka ajal tähistas see MasinTarktori Jaama
.. just ja seal olidki sellised mehed, et kui sa leidsid maast kirjaklambri ja viisid nende meeste kätte ja need MEHED seal ütlesid et tegu ntx DII õhkpadjaga hoopis, siis keegi selles kahelda ei tohtinud. Mis siis, et Wikileaks ütles, et tegu siiski kirjaklambriga 8)
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
Kasutaja avatar
Chopper
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 421
Liitunud: E Jaan 09, 2012 17:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Chopper »

Black66 kirjutas:
Chopper kirjutas: Isiklikult peab mainima, et ega eriti autodest ei tea aga sellepärast ma siin foorumis olengi :)
Nüüd ma saan aru, miks nii tõsine suhtumine sellesse läbisõitu oli.

Mitte pahapärast, aga lihtsalt teinekord ei ole mõtet päris kõike avalikkuse ette tuua, mida sülg suhu toob, eriti kui veel asjaga väga hästi kursis ei ole. Ja minu ütluste peale ei tasu väga ärrituda ning solvuda, olen lihtsalt otsekohene inimene.
Tõesti ei ole miski rullnokk ega autopede, avaldasin kõigest oma arvamust, kui ei sobi, ära loe, keegi ei kohusta. Nagu juba mainisin, tulin siia oma kogemustepagasit autode koha pealt rikastama.
007 kirjutas:Nii kotkad lepime nüüd nii kokku, et LR foorumis sellist MTJ-i meeste ärapanemise juttu ei tule nagu saab tunda 4x4 foorumis. Seal on õigust rääkida ainult vähemalt TR3 omanikel (kuigi nagu 4x4 foorum mitte offroad foorum). Mul viimati oli seal eriti rõve kogemus nii, et saame siin läbi ikka mõnusalt ja ärme mõõdame kellel pikem peenis on (seda ka siis jutu järgi rohkem).

Natuke OT aga läks õigesse auku (minu väikse nokuga siis) 8)

päikest
Kui peeniste mõõtmiseks läks, siis meie puhul käib naispool ka lugemas ja sõna võtmas....nii, et mõnel lausa polegi, mida mõõta...
LR Disco III 2,7 2007
Black66
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 85
Liitunud: E Jaan 31, 2011 19:41
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Black66 »

007 kirjutas:
Black66 kirjutas:
Chopper kirjutas: Isiklikult peab mainima, et ega eriti autodest ei tea aga sellepärast ma siin foorumis olengi :)
Nüüd ma saan aru, miks nii tõsine suhtumine sellesse läbisõitu oli.

Mitte pahapärast, aga lihtsalt teinekord ei ole mõtet päris kõike avalikkuse ette tuua, mida sülg suhu toob, eriti kui veel asjaga väga hästi kursis ei ole. Ja minu ütluste peale ei tasu väga ärrituda ning solvuda, olen lihtsalt otsekohene inimene.
.... just for the record... otse võib seletava/normaalse tooniga ka öelda :roll: . Mina ostsin oma DII näiteks aastal 2009 vist +/- 1 aasta. Väljalastud 2003 ja läbisõit oli 75000 REAALNE!!! Sitt häppens.
Kui sa eelmist lehte uuesti loeksid, siis on mul lausa kirjas, et alati on erandeid, millele isegi hüüumärk järgi pandud.

Ja ma räägin koguaeg ühesuguse tooniga. Kas teinekord peab panema 25 smaili ritta, et saadaks aru naljana või õpetusena mõeldud lauset, mitte ei võetaks seda kui tänitamist? See kuidas keegi endale minu lauseid tõlgendab, on juba iga inimese enda probleem, mina otseselt küll kedagi solvata pole plaaninud.

Ehk aitab nüüd offtopicust kah, siin interneeduse avarustes võib lõputult vaielda, kes ikka kui pahasti kellele ütles ja kas ütles pahasti. Olgem sõbrad edasi.


Edit: Sulle chopper veel niipalju, et meil Eestis kehtib sõnavabadus ning mul on igasugune õigus sinu kergelt "labast" arvamust kommenteerida. Lepi sellega. ;)
Kogemustepagasi rikastamiseks ei pea alati kirjutama, piisab ka lugemisest. Veel parem, heida selili autoalla ning tutvu olukorraga, sest internet on täis igasuguseid tarkpäid, kes tegelikult pole isegi auto alla kunagi näinud. Seega kõike foorumites kirjutatavat ei saa võtta kui kulda.
Vasta