Länd Rõuveri klepsud

Kõik need jutud, mis mujale ei sobi.

Moderaatorid: inseneer, landy

Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Omal ajal sai logo tehtud lähtudes järgmistest setud eesmärkidest:
1)Universaalsus, mis iseloomustaks kõiki Series mudeleid (jõnksuga nina), kui algupra kandjaid. Samyuti ei löhe eribates mõõtkavades antud logo juures olulisi detaile kaotsi.
2)Nooruslikkus ja lennukus
3)Lähtuti Land Roveri stiiliraamatust (whitebook)
http://www.landroverclub.ee/index.php?o ... &Itemid=97

Välja pakut variandist
1)Misk just see mudel ja modifikatsioon (S-I 86") ?
2)Fondiks KINDLASTi Land Roveri originaalfont panna
3)Lähtuda järvide valikul ja kujundamisel Land Roveri stiiliraamatust (minult saab koopia)
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
inseneer
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 816
Liitunud: R Mär 02, 2007 10:11
Asukoht: Tallinn, Harjumaa 53408157

Postitus Postitas inseneer »

LoJack kirjutas:
Tollesama LRO2011 jaoks sai ka reisiseltskonnale särgid tehtud. Särgi rinnale sai selline lahe pilt:

Pilt

Kui sealt see LRO tekst ära koristada saaks minu arvates ikka väga vinge klubi särgi.

Mis aga puutub rikastumisse siis ma arvan, et Valgel Hiirel on õigus. Kui keegi võtab vaevaks kleepse/särke tellida siis peab ta vähemalt oma kulud tasa saama. Kui tegijal/müüjal õnnestub sellega rikkaks saada siis andku aga minna. Tore oleks kui õnnestuks kleepsude/särkide müügist klubile ka mõne kopika teenida, meile kõigile korraldatavate ürituste kulude katmiseks või tuletõrjeauto taastamiseks. Lõpuks aga paneb klubile teenimise võimaluse ikkagi paika hind...

Khmm, ei pole need juhatuse liikmed midagi nii tagurlikud, kas pole :P
Kusjuures, see LRO tekstiga särk oli mul kasutusel Venes, Pro-X võistlustel. Kõik said kohemaid aru, et särgikandja on Eestist pärit ländroveri maniakk.

Vana logo las jääb puutumata.
Kasutatud LR varuosadeks kõik põhimudelid 1956-2012, juppide paigaldus.
53408157
www.imedepold.ee
Kasutaja avatar
Chopper
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 421
Liitunud: E Jaan 09, 2012 17:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Chopper »

inseneer kirjutas:
LoJack kirjutas:
Tollesama LRO2011 jaoks sai ka reisiseltskonnale särgid tehtud. Särgi rinnale sai selline lahe pilt:

Pilt

Kui sealt see LRO tekst ära koristada saaks minu arvates ikka väga vinge klubi särgi.

Mis aga puutub rikastumisse siis ma arvan, et Valgel Hiirel on õigus. Kui keegi võtab vaevaks kleepse/särke tellida siis peab ta vähemalt oma kulud tasa saama. Kui tegijal/müüjal õnnestub sellega rikkaks saada siis andku aga minna. Tore oleks kui õnnestuks kleepsude/särkide müügist klubile ka mõne kopika teenida, meile kõigile korraldatavate ürituste kulude katmiseks või tuletõrjeauto taastamiseks. Lõpuks aga paneb klubile teenimise võimaluse ikkagi paika hind...

Khmm, ei pole need juhatuse liikmed midagi nii tagurlikud, kas pole :P
sellise kleepsu teeks hoopis ilma lro billing tekstita. väga hea näeks välja


Kusjuures, see LRO tekstiga särk oli mul kasutusel Venes, Pro-X võistlustel. Kõik said kohemaid aru, et särgikandja on Eestist pärit ländroveri maniakk.

Vana logo las jääb puutumata.
LR Disco III 2,7 2007
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Klubi saab tuleval aastal 15 aastat vanaks. Seega idee logole otsa vaadata on kiiduväärt. Logo on selle aja jooksul kolm korda täiendatud ja prandatud. Iseenest nõnda radikaalset uuendust kui Kalju välja pakkus ei teeks, samas tahaks olemas olev logo veidi kosmeetilislet värskendada ning muuta tema kaustamine erinavatetes keskkondades ja olukordades paindlikumaks ja mugavamaks. Seda ni digitaalsel kui käega katsutaval kujul.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta