Reisule minek, laenaks kelleltki paar asja

Kõik need jutud, mis mujale ei sobi.

Moderaatorid: inseneer, landy

Kasutaja avatar
mihkelsoo
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 103
Liitunud: E Juun 11, 2012 14:48

Reisule minek, laenaks kelleltki paar asja

Postitus Postitas mihkelsoo »

Hei,

juuli keskel sõidame naisega autoga Euroopale tiiru peale. Teele jääb ka Slovakkia/Tatrad. Autoks Disco 3. Sellega seoses sooviks (sümboolse summa eest) laenata kelleltki midagi allolevast nimekirjast:
- auto GPS
- paar kokkukäivat matkatooli
- priimus
- asjalik telk
- lebomatid
- 1 või 2 magamiskotti
- midagi muud telkimiseks vajalikku, mille peale ma ise ei tulnud.

Ise väga ei tahaks ostma hakata neid, nagunii ei lähe niipea vaja. Kui kellelgi on, kribage.
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

- paar kokkukäivat matkatooli....
Jyskist saad 14€ tükk väga korralikud ja mugavad toolid. soovitan. sa ei kahetse.
- auto GPS....
kas seda mitte ei saaks asendada miski nutitelefon?
Kasutaja avatar
mihkelsoo
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 103
Liitunud: E Juun 11, 2012 14:48

Postitus Postitas mihkelsoo »

Andmesideta see nagu ei toimi, vähemalt mu Nokia oma... Või tuleb sinna mingid kaardid sisse tõmmata? Siinmail olen kasutanud üle 3G, ja pole vaja olnud ise midagi aretada seal.
Kasutaja avatar
tyyp07
Off-Road entusiast
Off-Road entusiast
Postitusi: 484
Liitunud: L Mär 05, 2011 01:40
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Postitus Postitas tyyp07 »

Nokial sai mini arust kaardid allatõmmata ja siis ilma andmesideta jooksutada.
Defender 110, 2000a
Suzuki Samurai 413, 1990.
http://www.rgb.ee
Kert
53449661
Kasutaja avatar
petros
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 151
Liitunud: T Okt 03, 2006 10:48
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Postitus Postitas petros »

Magamiskotid suhteliselt isiklik asi. Suvetripi jaoks kõlbavad ka väga odavad :)

Nokial on oma offline Nokia ovi maps olemas. Ise ei ole kastuanud aga pidi olema viisakas.
from disco 2 disco
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Reisule minek, laenaks kelleltki paar asja

Postitus Postitas landy »

mihkelsoo kirjutas:Hei,

juuli keskel sõidame naisega autoga Euroopale tiiru peale. Teele jääb ka Slovakkia/Tatrad. Autoks Disco 3. Sellega seoses sooviks (sümboolse summa eest) laenata kelleltki midagi allolevast nimekirjast:
- auto GPS
- paar kokkukäivat matkatooli
- priimus
- asjalik telk
- lebomatid
- 1 või 2 magamiskotti
- midagi muud telkimiseks vajalikku, mille peale ma ise ei tulnud.

Ise väga ei tahaks ostma hakata neid, nagunii ei lähe niipea vaja. Kui kellelgi on, kribage.
*Antud varuste hajakasutajana (soojal ajal 3-4 korda autoüritustel) soovitan astuda läbi mõnest soodushinnaga asju müüvast kaupluset, (Novalux, Hyskm maxima, jne)kust saab matid, magamiskotti ja vimakindla tegi kokku ~40...50 Eur eest.
*Ka odavad matkatoolid kanntavad sellele reisi ära.
*Ka priimuse/gaasipliidi võid sõpradega kahssse osta või endale ostes hiljem müüki panna. (Ise leanan sõbralt ja siiani pole kasutusaegades kattuvust olnud), tänutäheks hangn talle uued balloonid.
*Muu kraami kohapelt soovitan suuremte poodide vabaja-mataka tarvete oskondades või mõnes soprdi-matka-jahipoes ringi vaadata. Ehk jääb midagi silmaette.

P.S: Ka Disco III on nii väike, et sees magama ei mahu?
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
mihkelsoo
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 103
Liitunud: E Juun 11, 2012 14:48

Postitus Postitas mihkelsoo »

Sees kannataks magada küll (ja seda ilmselt tuleb ka paaril ööl ette), aga korraliku une saab ikka telgis ju :)
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Kasutsukõlbliku suvise varustuse peaksid ˇ100 Euroga kokku saama. Korraliku varustuse jaoks tuleb summat kordades suurendada.
Mina olen Kodueksta/Jyski tasemel varustusega viiamased 15 aastat suvisel perioodil hakkama saanud.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

Inimene küll soovis laenata aga kallaks omalt poolt ka siis juurde õli. Lepo matid soovitaks osta, need pole kallid ja laenates saad mingid ära lebotatud. Hädaga minu käest ühe saad. Magamiskott on jah liiga intiimne
:roll: laenata.Priimuse saad ka hädaga minu käest selline siis..

http://shop.jetboil.com/index.php/sol-cooking-ti.html

.. pilt on illustreeriv.
Telgi saaks ka hädaga, kas asjalik on ei oska öelda viimati kasutasin 5 a tagasi vms. Töötas! Vbl on midagi puudu ei oska öelda hetkel (ei tohiks).

Taavi
56699008
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Varustuse soovitan ka seepärast hanikda, et siis on hea lihtne Land Roveri klubi suvistel üritustel osaleda. Ei pea hakkama asju kokku laenama.
Viimati muutis landy, R Juun 29, 2012 06:51, muudetud 1 kord kokku.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
totu
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 256
Liitunud: L Veebr 10, 2007 18:36
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas totu »

Kui käed õige koha pealt kasvavad, tasuks autosse lavats tekitada, madrats peale. Autos (st. piisava kõrgusega maastikuautos) saab suurepäraselt magada ja ümbritsev müra ei tule niipalju tuppa. Boonusena jääb ära igapäevane telgi kokku- lahti pakkimine ja hädaga saab ka kiirtee parklas ööbitud (lavatsiks kõlbab ka vineeritahvel suvalistel alustel ja koormarihmadega kinni, hea kui küljele jääb "käimisruum"). Madrats ei peaks täispuhutav olema, see läheb kõige ebasobivamal hetkel tühjaks. Lavats sellepärast, et sinna alla saab igasuguseid vajalikke asju pakkida. Kindlasti soovitaks, lisaks eeltoodule, soetada kraaniga veekanister, seda ON vaja, kasvõi teeäärest soetatud puuviljade pesemiseks. Kogu vajalik kompott ei ole tõepoolest kuigi kallis, võrreldes reisi üldkuluga aga hea tunne on enda asju kasutada.
Meil on ka 220V inverter ja autokülmik alati kaasas olnud ja mõlemad on ka rakendust leidnud.
PS. Inglismaal autos ööbida ei tohi ja VIST Hispaanias ka.
Raud on tore.
Kasutaja avatar
mihkelsoo
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 103
Liitunud: E Juun 11, 2012 14:48

Postitus Postitas mihkelsoo »

007 kirjutas:Priimuse saad ka hädaga minu käest selline siis..
Telgi saaks ka hädaga, kas asjalik on ei oska öelda viimati kasutasin 5 a tagasi vms. Töötas! Vbl on midagi puudu ei oska öelda hetkel (ei tohiks).
Jätan pakkumise meelde. Oskad äkki öelda, mitme inimese telk? Selgus, et meid on 3.
landy kirjutas:Varustuse soovitan ka seepärast hanikda, et siis on hea lihtne Land Roveri klubi suvistel üritustel osaleda. Ei pea hakkama asju kokku laenama.
Ehee, iseenesest päris hea argument.
totu kirjutas:Kui käed õige koha pealt kasvavad, tasuks autosse lavats tekitada, madrats peale. Autos (st. piisava kõrgusega maastikuautos) saab suurepäraselt magada ja ümbritsev müra ei tule niipalju tuppa. Boonusena jääb ära igapäevane telgi kokku- lahti pakkimine ja hädaga saab ka kiirtee parklas ööbitud (lavatsiks kõlbab ka vineeritahvel suvalistel alustel ja koormarihmadega kinni, hea kui küljele jääb "käimisruum"). Madrats ei peaks täispuhutav olema, see läheb kõige ebasobivamal hetkel tühjaks. Lavats sellepärast, et sinna alla saab igasuguseid vajalikke asju pakkida. Kindlasti soovitaks, lisaks eeltoodule, soetada kraaniga veekanister, seda ON vaja, kasvõi teeäärest soetatud puuviljade pesemiseks. Kogu vajalik kompott ei ole tõepoolest kuigi kallis, võrreldes reisi üldkuluga aga hea tunne on enda asju kasutada.
Meil on ka 220V inverter ja autokülmik alati kaasas olnud ja mõlemad on ka rakendust leidnud.
Milline see lavats välja näeb? Vesi on olemas. Inverter ka. Külmikut pole kahjuks.

Meie marsruut:
http://maps.google.com/maps?saddr=Talli ... ls&t=m&z=5
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

...berliinit minge otse mereäärde ja tulge tagasi mööda mereäärt...seal on hästi kena tagasisõit.
Kasutaja avatar
lr-hd
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 157
Liitunud: L Jaan 21, 2012 20:19
Asukoht: vääna jõesuu

Postitus Postitas lr-hd »

Pariisist tagasi sõites kannataks Verdunis ära käia,kui natuke ajalugu huvitab! Mulle jättis väga sügava mulje ja vältides suuri teid on sealt kaudu super ilus sõita!
Disco 2
2xRange Rover Classic

------------
+37258518502
tehas4x4.ee
tehas4x4@gmail.com
Kasutaja avatar
mihkelsoo
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 103
Liitunud: E Juun 11, 2012 14:48

Postitus Postitas mihkelsoo »

hd kirjutas:Pariisist tagasi sõites kannataks Verdunis ära käia,kui natuke ajalugu huvitab! Mulle jättis väga sügava mulje ja vältides suuri teid on sealt kaudu super ilus sõita!
http://maps.google.com/maps?saddr=Talli ... ls&t=m&z=5
Vasta