Appi, mind ahistatakse!

Kõik need jutud, mis mujale ei sobi.

Moderaatorid: inseneer, landy

Black66
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 85
Liitunud: E Jaan 31, 2011 19:41
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Black66 »

landy kirjutas: Kui meie foorum ei meeldi ja tundub ahistavana, siis alati saab ju kuulutada mõnes sõbrlikumaks kohas või mõnes teises Land Rover'i foorumis kus hindu ja kontaktandmeid ei nõuta. Vee prem on teha endale oma foorum, kus saad endale ise reeglid teha.
Ah jaa, Auto24, okidoki, KludneBörs, Soov, Nelli Tetaja, jne. lausa ootavad sinu kuulutusi.
Minu mõte ei ole sõdida foorumi süsteemi vastu, vaid pigem, miks see hinna lisamine auto varuosadeks müümisel nii oluline on? Seleta ära. Ma saan aru, et kui ma müün velgi või esiklaasi või tagumist piduriketast, siis ma panen sellele hinna. Aga terve autojagu juppe hindadega ülesse panna, ilmselt saaks kolm päeva siin istuda.

Insekas saab kah kenasti aru, et kõigile peavad kehtima ühesugused reeglid, aga siis arvab jälle keegi, et kuna ta maksab liikmemaksu ja valmistas -29'ga talvesõidu rada ette, siis tema ikka ei pea küll kõike nii tegema, nagu teised peavad. Sõnasõnalt muidugi seda ei öeldud, aga jutust tuleb välja küll.

Muideks, serveri aastamaks on olenevalt kohast 15-30€ ja rääkida, et see tuleb liikmemaksudest, mis on jälle kaudne vihje sellele, et kui neid ei oleks, siis poleks ka foorumit ja ma ei saaks möliseda, seega võiks neil eelised olla. No ma ei tea, selle 30€ ma arvan maksaks ükskõik milline tõsine Land Roveri huviline aastas ka enda taskust kinni, või olen jälle valel arvamusel?

Minu jutu point on nimelt koguaeg olnud selles, et foorumis kehtigu kõigile ühesugused reeglid. See kes kellega koos õlut joob ja kellele raha annab, küll ei tohiks mingeid eeliseid anda. Praegu müügiteemasid sirvides jäi kohe päris palju silma, kus mõne klubiliikme teema avatud, kuigi müügihindasid pole juures, samas kui tavakodanike sellised teemad on ammu lukus. Juhul kui mu mõttele ollakse vastu, siis ilmselt siin foorumis demokraatiat kui sellist ei armastata. Diktatuur FTW! :D

Ärge jumala eest keegi ennast puudutatuna tundke, ma lihtsalt nõuan selgitust ja konstateerin fakte. Nii lihtne see ongi. Samas mõistan täiesti ka selle foorumi klubilist poolt ja hukka ei mõista. Lihtsalt ei näe mõtet enda pargimaasturiga (loe: Range Rover P38) hirmkallist aastamaksu tasuda, sest mudamülgastesse ma selle autoga ei roni.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

O.T. Meie klubi landroverclub.ee ei tiksu suvalise teenusepakkuja serveri nurgas, vaid meie kaasfinstseeritud riistvaral ja meie soetatud kõvaketastel ning VÄGA jämeda internetivooliku küljes. Kuumaksu ei tasu, vaid kaasfintseerime vajadusel riistvara ostusid ning kettpinda on niipalju, kui ketast kasti sisse ostame .
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
Kjen
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 166
Liitunud: T Juul 10, 2007 14:22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kjen »

Sa Märjamaa must mees vist 4x4.ee ei loe?
Seal on ka kritiseeriv / administreeriv jõud nimega "armeenia raadio" (AR) ja rumalate teemade jaoks "idiot corner".
Ja nii hakkas ka seal foorumis keegi kunagi pahandama, et see armeenia raadio pole demokraatlik jne.
Ja kukkus kohe sinna nurgakesse AR kommentaariga, et loomulik pole AR demokraatlik. See foorum on kahe mehe poolt püsti aetud ja hallatav ning reegleid teevad seal nemad. Tahavad teevad sõbrale erandi, tahavad ei tee. Kellele ei meeldi, ärgu kirjutagu siin. Selline vihje Sulle oli eespool ka. Poliitilises elus oleks selle asja nimi diktatuur.

Selles foorumis siin on Landy kunn aka diktaator. Teeb kirjavigu, palju tahab või kehtestab amatöör-autojupi müüjatele omad nõuded.
Sul tuleb sellega kahjuks leppida, ülejäänud paistavad valdavalt diktatuuriga päris rahul olevat.
Kasutaja avatar
Valge Hiir
Fire Control
Fire Control
Postitusi: 704
Liitunud: E Okt 24, 2005 09:10
Asukoht: Kadri Orus
Kontakt:

Postitus Postitas Valge Hiir »

Black66 kirjutas: Minu jutu point on nimelt koguaeg olnud selles, et foorumis kehtigu kõigile ühesugused reeglid. See kes kellega koos õlut joob ja kellele raha annab, küll ei tohiks mingeid eeliseid anda. Praegu müügiteemasid sirvides jäi kohe päris palju silma, kus mõne klubiliikme teema avatud, kuigi müügihindasid pole juures, samas kui tavakodanike sellised teemad on ammu lukus. Juhul kui mu mõttele ollakse vastu, siis ilmselt siin foorumis demokraatiat kui sellist ei armastata. Diktatuur FTW! :D
Vaata, elu ongi ebaõiglane ja nii ka Eesti Land Roveri Klubi foorum.
Igat eluvaldkonda (nii ka seda foorumit) peab keegi kureerima. Vastavalt kureerija ja üldsuse (antud hetkel Eesti Land Roveri Klubi) vaikival heakskiidule on olnud, on ja saavad ka edaspidi olema mõningad erisused. Meeldigu need sulle või mitte.
Mitte keegi ei pea sulle rohkem seletame (LoJack tegi seda piisavalt põhjalikult), miks mõnedel juhtudel on lubatud üldistest reeglitest kõrvalekalded. Lepi sellega.
Liigne demokraatia viib anarhiani ja seda pole siia foorumisse vaja.

Natuke müügi teemasse ka.
Kui paned kirja olulisemate juppide hinnad, on kohe näha sinu "ahnuse" aste ehk kas asjad on reaalsete hindadega, üle hinnatud või sootuks alahinnatud.
Mina olen küll nii mugav, et kui mind huvitavatel juppidel hinda juures pole, ei hakka ennast ka liigutama.
Miks ma pean hakkama kellelegi helistama ja siis "kirve" selga saama. Minu aeg raisus ja sinu aeg raisus.
Nagu eelnavalt on juba ka öeldud ei ole siin kuulutamine kohustus vaid pigem privileeg. Nii et ära mängi oma privileegi maha.
Viimati muutis Valge Hiir, N Aug 09, 2012 15:26, muudetud 1 kord kokku.
Mud Yourself!
In mud since 1999.
Land Rover Series I 107 '55 "RUDY" + Bantam T3 '54
Land Rover 110 FC '67 "Fire Control"
Land Rover Series III 109 '81 "Röve Rover"+ GMC M101
Land Rover 110 V8 '84 "Sotilaspoliisi" + 2xGAZ 704
Pilt
Black66
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 85
Liitunud: E Jaan 31, 2011 19:41
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Black66 »

Jaa, diktatuur paistab inimestel meedlivat, mina pooldan demokraatiat, kõigil võrdsed õigused foorumis. Klubi alafoorumitest ma ei räägi, aga mujal olgu kõik mehed võrdsed. Ja miks on vaja koguaeg tuua eeskujuks 4x4 foorumit, kas ei võiks olla see foorum nendest oluliselt parem?

Valge Hiir, kui sa nüüd süveneksid, siis tegemist ei ole MINU müügiteemaga. :wink:
ehk et enda privileegidega ei mängi ja kõik mida kuulutanud olen, on ka reeglitega vastavuses olnud. Siinkohal lihtsalt tekkis arusaamatus, miks peab terve auto juppideks müümisel iga poldi hinna välja tooma, kuigi Landy lõpuks ikkagi selgitas, et päris iga poldi hind pole vajalik.
Ja kui sa nii mugav oled, et ennast liigutama ei hakka, kui hindu juures pole, siis järelikult ei ole sul seda varuosa väga vaja kah. Lihtne. Kui ikka keps küljepealt väljas ja sõita vaja, küll heistad.
Demokraatiat tuleb muideks osata ka juhtida, oluliselt lihtsam muidugi piitsaga taguda ja teisitimõtlejad maha lasta. :roll:
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Black66, Eestis on mitmeid autoteemalisi foorumeid, kus müügi alamteemades on väga karm kord. 4x4.ee ja LR foorum on veel puhta lastesõime tase nendega võrreldes.

Mis hindade väljatoomist puudutab, siis on ka hulk inimesi kes foorumit sellisel ajal loevad, kui helistada viiskas ei ole. Siis hea vaadata ja võrrelda kas helistda mõistlikul ajal sulle ja teha pakkumine või hoopis Inseneerile.

P.S. Selle aja ja närvikuluga, mida sa oled nende pikkade traktaatide kirjutamiseks kulutanud, oleks pool autot juba hindadena lahti kirjutatud olnud.
Viimati muutis landy, N Aug 09, 2012 18:39, muudetud 1 kord kokku.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

Briti Impeerium seisis oma tipp ajastul phm 600 aastat..... distsipliini peal (loe armee peal)! Kuna esindame siin omamoodi briti impeeriumit (perset just ei laku), siis olen nõus, et lepingud (loe reeglid) on täitmiseks. Iga seibi hinda jah ei kirjuta üles nõus aga mõne suurema vidina hinnasoov oleks "most welcome"! Eks me kõik astume vahest rehavarre peale aga samas pole ka mõtet seda vart korduvalt talluda, et ta ikka pooleks läheks. Phm neelaks nüüd kõik selle "loadi" alla ja paneme "kõrva taha"! 8)
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
Black66
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 85
Liitunud: E Jaan 31, 2011 19:41
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Black66 »

landy kirjutas:
P.S. Selle aja ja närvikuluga, mida sa oled nende pikkade traktaatide kirjutamiseks kulutanud, oleks pool autot juba hindadena lahti kirjutatud olnud.
Võiks vast veelkord aru saada, et minul ei ole juppideks autot müüa. :roll:
Mis hindade väljatoomist puudutaba, siis on ka hulk inimesi kes foorumit sellisel ajala loevad, kui helistada viiskas ei ole. Siis hea vaadata ja võrrelda kas helistda mõistlikul ajal sulle teha pakkumine või hoopis Inseneerile.
Mitte pahapärast, aga elu on näidanud, et Inseka jupid tiba ikkagi kallimad, kui eraisikute poolt pakutavad vidinad, lihtsalt Insekal on suurem valik. :wink:
Kasutaja avatar
tt
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 391
Liitunud: N Aug 24, 2006 11:22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tt »

LR klubi foorumis kuulutamine, kui selline on rangelt vabatahtlik.
Samamoodi rangelt vabatahtlik on ka omast taskust 15-30€ eest aastaks enesele serveri sättimine, seal foorumi käima panemine ja kuulutamine. Niiet olge lahked.

Aga võõrasse kloostrisse oma piibliga ei minda.

P.S. http://buduaar.ee/Turg/ ootab Sind :twisted:
Pilt
Black66
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 85
Liitunud: E Jaan 31, 2011 19:41
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Black66 »

Buduaaris pole kellelgi Land Roverit, muidu ju võiks. :D
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Black66 kirjutas:Buduaaris pole kellelgi Land Roverit, muidu ju võiks. :D
Kindel? Oled varasemalt proovinud?
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
tt
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 391
Liitunud: N Aug 24, 2006 11:22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tt »

küll seal buduaaris neid LR-e on, selliseid mille saamiseks, meenutades üht kodumaist roadmovie-t, on vaja päris mitu kilomeetrit alarõhku suuõõnes.
Pilt
Black66
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 85
Liitunud: E Jaan 31, 2011 19:41
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Black66 »

Proovinud ei ole, aga selleks ei pea ilmselt palju mõistust omama, et aru saada, mis sorti seltskond sela liigub. :wink:

Elagem rõõmsalt edasi, mis me ikka tülitseme. Sain ennast jälle välja elada. Kahju et Landy mu küsimusele ei vastanud, aga ega see polegi oluline.
Vasta