Appi, mind ahistatakse!

Kõik need jutud, mis mujale ei sobi.

Moderaatorid: inseneer, landy

Black66
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 85
Liitunud: E Jaan 31, 2011 19:41
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Black66 »

Kui ma müün tervet autot varuosadeks, siis pean auto viimsele kui ühele detailile määrama eraldi hinna? Kas see pisut debiilne ei tundu? Kellel midagi konkreetset vaja on, see helistab ja küsib hinda.
ummy1188
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 14
Liitunud: E Nov 21, 2011 20:20
Asukoht: viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas ummy1188 »

ma arvan et ma ei suudakski siis kirjutada iga detaili ja kaitme hinda, see nimekiri läheks väga suureks, keegi ei pea ise hinda pakkuma, küsige detaili ja hinnas saame kokkuleppele.
Kasutaja avatar
tyyp07
Off-Road entusiast
Off-Road entusiast
Postitusi: 484
Liitunud: L Mär 05, 2011 01:40
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Postitus Postitas tyyp07 »

Pane siis lihtsalt terve auto hind varuosadena.
Defender 110, 2000a
Suzuki Samurai 413, 1990.
http://www.rgb.ee
Kert
53449661
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Black66 kirjutas:Kui ma müün tervet autot varuosadeks, siis pean auto viimsele kui ühele detailile määrama eraldi hinna? Kas see pisut debiilne ei tundu? Kellel midagi konkreetset vaja on, see helistab ja küsib hinda.
ummy1188 kirjutas:ma arvan et ma ei suudakski siis kirjutada iga detaili ja kaitme hinda, see nimekiri läheks väga suureks, keegi ei pea ise hinda pakkuma, küsige detaili ja hinnas saame kokkuleppele.
Me ei nõua iga poldi ja mutri hinda, vaid suuremate ja enim nõutud asjade hinnad või suurusjärgud. Näiteks: mootor, käigu- ja vahekast, sillad, kardaanid, istmed/salong, uksed/lugid, veljed/rehvid, jne. Lisks sinu poolne hinnang seisukorrale.
Viimati muutis landy, K Aug 08, 2012 21:17, muudetud 2 korda kokku.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Italianpower
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 33
Liitunud: R Veebr 11, 2011 14:07
Asukoht: Saku

Postitus Postitas Italianpower »

Mis ühel mehel keelatud see teisel lubatud: http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=4112

Kui tõesti hakatakse hindade puudumise pärast tõmblema ja postitus kustutatakse, kuigi teised teatud mehed võivad niimoodi kuulutusi lisada siis pane ühe jupi kohta info (hind ja seisukord) ning kirjuta juurde, et teised jupid ka saadaval. Siis peaks ju foorumi nõue täidetud olema?
JyriA
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 17
Liitunud: E Juul 30, 2012 21:32

Postitus Postitas JyriA »

Kas need RR veljed Disco II, 2002a.-le ka sobivad? Oskab keegi öelda?
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Italianpower kirjutas:Mis ühel mehel keelatud see teisel lubatud: http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=4112

Kui tõesti hakatakse hindade puudumise pärast tõmblema ja postitus kustutatakse, kuigi teised teatud mehed võivad niimoodi kuulutusi lisada siis pane ühe jupi kohta info (hind ja seisukord) ning kirjuta juurde, et teised jupid ka saadaval. Siis peaks ju foorumi nõue täidetud olema?
Tänud tählepeanu juhtimast.
Isand Inseneer on antud teemal märkuse saanud ja kordame seda märkust veelkord.
Samas, kui suures ulatuses oled sina, hea kasutaja Italianpower toetanud klubi tegevust nii rahalislet, metriaalste vahendite kui tööjõuga?

Inseneer on osutanud klubi korduvalt ja praguseks sadade eurode ulatuses transpiorditeenust, andnud oma kinnistu tasuta(!) klubi ja amtliku esinduse ühisürituse korraldamiseks ning taganud vee ja elektrivarustuse, mitu korda andnud enda auto tasuta klubi üritustel kasutamiseks oslejate käsutusse (vigursõidud, demonstratsioonsõidud ja ka võistlussõidud ja peale), olnud korduvalat abiks klubi ürituxte läbiviimisel.

Seega, mis on lubatud jupitereile ei ole alati härjale lubatud.

P.S. See energiaga, mille sa oled kulutanud meile vastamiseks ja teiste loodud postituste ostsmiseks olesk saanud edukalt kasutada oma hindmatute osade inventeerimiseks ja neile hinna määramiskes.

P.P.S. Klubi ei võta sult tasu antud kuulustuse avaldamise eest ja seega tuleb esitatud tingimustega leppida!
Viimati muutis landy, K Aug 08, 2012 21:17, muudetud 1 kord kokku.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Black66
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 85
Liitunud: E Jaan 31, 2011 19:41
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Black66 »

Oi milline bürokraatia. :roll:
Ammu aru saanud, et nii mõnigi inimene on siin foorumis eelisseisus, teeks ikka nii, et reeglid kehtivad kõigile ühtemoodi. Mind ausaltöeldes küll ei huvita, et keegi kuskil mingit transporteenust osutas või mõnda ruumi rentis. See on ta oma vaba voli, ega see ei tähenda, et nüüd teeb foorumis mis tahab. Nagu aru saan, on mõnes osas ikkagi Klubi ja Foorum üksteisest lahus. Kui tahate asja nii karmiks ajada, siis tehke foorum tasuliseks, ainult klubiliikmed saavad selles foorumis osta-müüa-vahetada ja arutleda. Klubiliiklmeks saab aastamaksu makstes jne. Praegu aga on vabalt kasutatav foorum, kus klubile transporti osutanud inimene saab müüa vabamalt, ei vaadata talle viltu peale ja teemad ei vasta üsna tihti reeglitele.

Ning tegelikult ei mõista siiani, miks see hind nii oluline on? Telefoni number on antud, auto on avaruosadeks müüa, kes midagi tahab, sellel on keel suus ning helistab ja küsib ise. Hind on tegelikult paljuski kokkuleppe küsimus, mitte selline kivitükk, nagu Insekal, kes sellest elatub, saan sellest täiesti aru ning ei mõista tema tegevust hukka.

Kohati jääb selline mulje, et ükskõik, kes midagi üritab müüa ja mõnele postitamisreeglile vastu on, selle teema nullitakse ära, sest siis saab Insekas neid juppe müüa ja leiba teenida. Nagu mingi selline sõda oleks kohe, varjatud kujul muidugi. :roll:

Landy, lihtsalt päris nii need asjad ei toimi elus, olen kah ühe klubi üks eestvedajatest ja kõigile kehtivad ühesugused reeglid. Ka nendele, kes klubi kuidagi aidanud on. :wink:
Kasutaja avatar
tyyp07
Off-Road entusiast
Off-Road entusiast
Postitusi: 484
Liitunud: L Mär 05, 2011 01:40
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Postitus Postitas tyyp07 »

Black66 kirjutas:Oi milline bürokraatia. :roll:
Ammu aru saanud, et nii mõnigi inimene on siin foorumis eelisseisus, teeks ikka nii, et reeglid kehtivad kõigile ühtemoodi. Mind ausaltöeldes küll ei huvita, et keegi kuskil mingit transporteenust osutas või mõnda ruumi rentis. See on ta oma vaba voli, ega see ei tähenda, et nüüd teeb foorumis mis tahab. Nagu aru saan, on mõnes osas ikkagi Klubi ja Foorum üksteisest lahus. Kui tahate asja nii karmiks ajada, siis tehke foorum tasuliseks, ainult klubiliikmed saavad selles foorumis osta-müüa-vahetada ja arutleda. Klubiliiklmeks saab aastamaksu makstes jne. Praegu aga on vabalt kasutatav foorum, kus klubile transporti osutanud inimene saab müüa vabamalt, ei vaadata talle viltu peale ja teemad ei vasta üsna tihti reeglitele.

Ning tegelikult ei mõista siiani, miks see hind nii oluline on? Telefoni number on antud, auto on avaruosadeks müüa, kes midagi tahab, sellel on keel suus ning helistab ja küsib ise. Hind on tegelikult paljuski kokkuleppe küsimus, mitte selline kivitükk, nagu Insekal, kes sellest elatub, saan sellest täiesti aru ning ei mõista tema tegevust hukka.

Kohati jääb selline mulje, et ükskõik, kes midagi üritab müüa ja mõnele postitamisreeglile vastu on, selle teema nullitakse ära, sest siis saab Insekas neid juppe müüa ja leiba teenida. Nagu mingi selline sõda oleks kohe, varjatud kujul muidugi. :roll:

Landy, lihtsalt päris nii need asjad ei toimi elus, olen kah ühe klubi üks eestvedajatest ja kõigile kehtivad ühesugused reeglid. Ka nendele, kes klubi kuidagi aidanud on. :wink:
Kui sa nüüd natuke näiteks 4x4 foorumis ringi vaatad siis siin on ju suhteliselt lihtne veel. Kuna selle foorumi on keegi välja mõelnud ja ka keegi haldab(paneb oma vaba aega sinna sisse) siis on ju täiesti aksepteeritav, et tema tehtud reeglid peaks olema üheselt mõistetavad (ka see kes võib millegi vastu eksida ja kes mitte). Ja kui midagi ei meeldi siis ju alati võimalus mitte selliseid kuulutusi ülesse panna.
Defender 110, 2000a
Suzuki Samurai 413, 1990.
http://www.rgb.ee
Kert
53449661
Kasutaja avatar
inseneer
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 816
Liitunud: R Mär 02, 2007 10:11
Asukoht: Tallinn, Harjumaa 53408157

Postitus Postitas inseneer »

Black66 kirjutas:Kohati jääb selline mulje, et ükskõik, kes midagi üritab müüa ja mõnele postitamisreeglile vastu on, selle teema nullitakse ära, sest siis saab Insekas neid juppe müüa ja leiba teenida. Nagu mingi selline sõda oleks kohe, varjatud kujul muidugi. :roll:
Igal juhul ei soovi ma mingit eelistust ega ka soosingut. Kui reeglid siis ikka kõigile, kui kustutada ühel mehel kuulutus ja teisel jätta on see ju ebaõiglus.
Kasutatud LR varuosadeks kõik põhimudelid 1956-2012, juppide paigaldus.
53408157
www.imedepold.ee
LoJack
õpetas ARKi lugema
õpetas ARKi lugema
Postitusi: 566
Liitunud: T Veebr 06, 2007 19:03
Asukoht: valdavalt Pärnu

Postitus Postitas LoJack »

<OT>

Oeh. Nomaeitea...

Info mõttes - klubi liikmed maksavad aastamaksu. Sealhulgas ka selleks, et seesinane foorum üleval püsiks ja meile kõigile rõõmu ja murede väljaelamise kohta pakkuda. Nii liikmetele kui ka mitte-veel-liikmetele. Ja kui tahad teada kes nimelt liikmemaksu maksavad siis vaata vasakule, nime alla. Kui klubi logo näed siis tead, et nemad need ongi.

Klubi üritustest osavõtt, klubi tegevusse panustamine ja selle liikmete (ja mitte ainult liikmete) "käed õlised" abistamine annab loomulikult teatud eelised. Nagu näiteks sõbralikuma müksu kui mingi reegel kahe silma vahele jääb. See tuleb välja teenida. Näiteks Inseneeri aidata kui ta masin Emamaal kiirteel kokku jookseb. Või Landy häälega rääkiva telgi peale kollektiivselt hirnuda mingis imepisikeses Saksamaa kämpingus. Või rassida Talvesõidu rada ette valmistada -29C talveilmas sõites selleks läbi ~500 km teades, et ise sõidust osa võtta ei saa.

Kokkuvõtvalt, reeglid on reeglid. Ja foorumiga liitudes võtsid sa nad täitmiseks. Olenemata sellest kas oled klubi liige või mitte. Landy on samasuguseid märkusi teinud vaat, et kõigile kuulutajatele. Nii liikmetele kui ka teistele. Ei minu klubi juhatuse liikme staatus, ei annetused ega makstud liikmemaksud ei vabasta mind foorumi ega klubi reeglite täitmisest. Kui arvad, et reeglid sulle ei kehti siis, nagu eelpoolkirjutaja soovitas, jäta siin kuulutamata.

</OT>

Landy, tt: päramine aeg on see üleliigne teemaarendus asjakohasesse kohta üle viia.
--- One life. Live it. ---
--- Gas, grass or ass, nobody rides for free ---
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Kellelegi ei tehta siin foorumis üle mõistuse suuri järeleandmisi. Samas MTÜ, kes seda foorumit üleval peab, saab tänu liikmete toetustele kasutada liikmemaksudest ja muudest annetustest saadud rahalisi vahendid muudeks otstarveteks (näiteks ka oma serveri haldamise kuludeks). .
Ka minu enda kuulutuste puudustele on kogukond tähelepanu juhtinud ja olen neid pidanud parandama.

Tea, et meil on veel paindlikud reeglid ning 4x4.ee-s oleks su kuulutus ammu prügikastis.

Kui meie foorum ei meeldi ja tundub ahistavana, siis alati saab ju kuulutada mõnes sõbrlikumaks kohas või mõnes teises Land Rover'i foorumis kus hindu ja kontaktandmeid ei nõuta. Vee prem on teha endale oma foorum, kus saad endale ise reeglid teha.
Ah jaa, Auto24, okidoki, KludneBörs, Soov, Nelli Tetaja, jne. lausa ootavad sinu kuulutusi.
Viimati muutis landy, N Aug 09, 2012 07:12, muudetud 1 kord kokku.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
Valge Hiir
Fire Control
Fire Control
Postitusi: 704
Liitunud: E Okt 24, 2005 09:10
Asukoht: Kadri Orus
Kontakt:

Postitus Postitas Valge Hiir »

ummy1188 kirjutas:ma arvan et ma ei suudakski siis kirjutada iga detaili ja kaitme hinda, see nimekiri läheks väga suureks, keegi ei pea ise hinda pakkuma, küsige detaili ja hinnas saame kokkuleppele.
Tsiteerime Eesti kirjanduse klassikuid: "Kui sa tervet rehkendust ei jõua teha, tee pool - aga tee korralikult!"
Mud Yourself!
In mud since 1999.
Land Rover Series I 107 '55 "RUDY" + Bantam T3 '54
Land Rover 110 FC '67 "Fire Control"
Land Rover Series III 109 '81 "Röve Rover"+ GMC M101
Land Rover 110 V8 '84 "Sotilaspoliisi" + 2xGAZ 704
Pilt
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

Valge Hiir kirjutas:
ummy1188 kirjutas:ma arvan et ma ei suudakski siis kirjutada iga detaili ja kaitme hinda, see nimekiri läheks väga suureks, keegi ei pea ise hinda pakkuma, küsige detaili ja hinnas saame kokkuleppele.
Tsiteerime Eesti kirjanduse klassikuid: "Kui sa tervet rehkendust ei jõua teha, tee pool - aga tee korralikult!"
.... "seltsimees kunstiteadlast oleme me nõus tundide kaupa kuulama" ...... "kuulan su juttu politruk ja uni tuleb peale" ...... ja kirsina "meil lobisemise eest palka ei maksta"!
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
LR90
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 575
Liitunud: L Juul 02, 2005 10:52

Postitus Postitas LR90 »

LoJack kirjutas:
Landy, tt: päramine aeg on see üleliigne teemaarendus asjakohasesse kohta üle viia.
...Ilmselt tuleb ka siia foorumisse luua "Prügikast"-i alateema.
Vasta