Eesti paremad ja parimad Defenderid müügis

Kõik need jutud, mis mujale ei sobi.

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Kasutaja avatar
tyyp07
Off-Road entusiast
Off-Road entusiast
Postitusi: 484
Liitunud: L Mär 05, 2011 01:40
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Eesti paremad ja parimad Defenderid müügis

Postitus Postitas tyyp07 »

http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=5007
Krt keset ööd ajas nüüd une ära... :twisted:
Defender 110, 2000a
Suzuki Samurai 413, 1990.
http://www.rgb.ee
Kert
53449661
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

jaaa....suu jookseb vett.... :shock:
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

What a f......????? Kellega ma nüüd siis koos venemaale lähen? Kavatsed kodumaa tolmu jalgelt pühkida? Mul reaalne huvi olemas, küsiks, kas auto on sinu või mõne ettevõtte nimel?
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
LoJack
õpetas ARKi lugema
õpetas ARKi lugema
Postitusi: 566
Liitunud: T Veebr 06, 2007 19:03
Asukoht: valdavalt Pärnu

Postitus Postitas LoJack »

pirx kirjutas:What a f......????? Kellega ma nüüd siis koos venemaale lähen? Kavatsed kodumaa tolmu jalgelt pühkida? Mul reaalne huvi olemas, küsiks, kas auto on sinu või mõne ettevõtte nimel?
No näed elu keerab nii.
Helista õhtupoole, räägime.
--- One life. Live it. ---
--- Gas, grass or ass, nobody rides for free ---
Kasutaja avatar
Chopper
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 421
Liitunud: E Jaan 09, 2012 17:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Chopper »

jaaaaa
tatti tilgub :)
LR Disco III 2,7 2007
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

kas Eestis ongi üldse vingemat landroverit?
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10302
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

duud kirjutas:kas Eestis ongi üldse vingemat landroverit?
Veel vingem ja haruldasem on Land Rover Defender 90 - 50th anniversary edition V8 4.0L aut. (seerianumber 005).
Kalju oma on praku pool sammu tagapool.

For Land Rover's 50th anniversary in 1998 two special editions were built. The first was the Defender 50th which was essentially a NAS (North American Spec) Defender 90 Station Wagon. It was powered by a 190 hp (140 kW) 4.0-litre V8 petrol engine and was the first Land Rover outside North America to be fitted with an automatic transmission. Air conditioning made them very comfortable vehicles too. For the UK and Europe they were painted Atlantis Blue, a dark green/blue flip-flop colour and had a Safety Devices roll-over protection cage for the front seat occupants. In total 1071 50th Anniversary Defenders were built; 385 for the UK home market, the rest for Japan, Europe and Middle East.
http://en.wikipedia.org/wiki/Land_Rover_Defender
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

landy kirjutas:
duud kirjutas:kas Eestis ongi üldse vingemat landroverit?
Veel vingem ja haruldasem on Land Rover Defender 90 - 50th anniversary edition V8 4.0L aut. (seerianumber 005).
Kalju oma on praku pool sammu tagapool.

For Land Rover's 50th anniversary in 1998 two special editions were built. The first was the Defender 50th which was essentially a NAS (North American Spec) Defender 90 Station Wagon. It was powered by a 190 hp (140 kW) 4.0-litre V8 petrol engine and was the first Land Rover outside North America to be fitted with an automatic transmission. Air conditioning made them very comfortable vehicles too. For the UK and Europe they were painted Atlantis Blue, a dark green/blue flip-flop colour and had a Safety Devices roll-over protection cage for the front seat occupants. In total 1071 50th Anniversary Defenders were built; 385 for the UK home market, the rest for Japan, Europe and Middle East.
http://en.wikipedia.org/wiki/Land_Rover_Defender
kas see ka klubiline ja kas pilti nääb...või on tal kasutaja autode all peidus olemas juba miskit?
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10302
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

duud kirjutas: kas see ka klubiline ja kas pilti nääb...või on tal kasutaja autode all peidus olemas juba miskit?
Ei ole klubiline ja ei ole ka foorumis, kuid on klubi üritustel osalenud.
Mul on piltide nägemisega tugevaid raskusi, seega vaadake läbi Sünnipäevade ja Sügisürituste pildigaleriid (1999- 2010) ja kui leiate pildi autost, page link siia.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Servicemobil
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 94
Liitunud: K Juul 06, 2005 10:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Servicemobil »

*SPOILER ALERT!!!*

Kuna endal sarnased põhjused mis teemaalgatajalgi, siis haun ka ise siin plaane oma ligikaudselt samaväärse Defeka lähiajal müüki panna. Pole küll nii ohtralt lisavarustusega üle puistatud, kuid samuti valmis kasvõi koheselt LoJacki autoga koos RTW sõitma minema. Aga kuna palju häid asju korraga võivad tekitada "kits kahe heinakuhja vahel" effekti, siis ootaks kuni LoJack oma Überwageni müüdud saab.
Kasutaja avatar
lr-hd
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 157
Liitunud: L Jaan 21, 2012 20:19
Asukoht: vääna jõesuu

Postitus Postitas lr-hd »

Peab minema loterii pileteid hulgim ostma :D
Disco 2
2xRange Rover Classic

------------
+37258518502
tehas4x4.ee
tehas4x4@gmail.com
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10302
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Servicemobil kirjutas:*SPOILER ALERT!!!*

Kuna endal sarnased põhjused mis teemaalgatajalgi, siis haun ka ise siin plaane oma ligikaudselt samaväärse Defeka lähiajal müüki panna. Pole küll nii ohtralt lisavarustusega üle puistatud, kuid samuti valmis kasvõi koheselt LoJacki autoga koos RTW sõitma minema. Aga kuna palju häid asju korraga võivad tekitada "kits kahe heinakuhja vahel" effekti, siis ootaks kuni LoJack oma Überwageni müüdud saab.
Kuratlikult kahju, et ma sellele katuseraamile 2 nädalat enne vanarauda viimist kätt vaele ei saanud.
http://www.landroverclub.ee/est/galerii ... pukk11.jpg
Jõudis ta ju Eestis inimesi teenida, Iraagis sõjas käia, tema all olnud auto (mitte Service Mobile) õhku lendamise üle elada ja Eestisse tagsi jõuda.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Servicemobil
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 94
Liitunud: K Juul 06, 2005 10:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Servicemobil »

Landy kui nüüd päris aus olla, pole mingit põhjust kahetseda. See katuseraam oli üks mõttetu üliraske kolakas suht pehme kere kanda. Rahu tema põrmule. Praeguseks on hoopis mõistlikum ja kordades kergem ja tugevam raam peal mis kinnitub läbi turvapuuri põhimõtteliselt otse raamile..
Kasutaja avatar
tyyp07
Off-Road entusiast
Off-Road entusiast
Postitusi: 484
Liitunud: L Mär 05, 2011 01:40
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Postitus Postitas tyyp07 »

Servicemobil kirjutas:Landy kui nüüd päris aus olla, pole mingit põhjust kahetseda. See katuseraam oli üks mõttetu üliraske kolakas suht pehme kere kanda. Rahu tema põrmule. Praeguseks on hoopis mõistlikum ja kordades kergem ja tugevam raam peal mis kinnitub läbi turvapuuri põhimõtteliselt otse raamile..
Mingeid pilte sellest raamist?
Defender 110, 2000a
Suzuki Samurai 413, 1990.
http://www.rgb.ee
Kert
53449661
Vasta