Juppide tellmisest piiri tagant

Kõik need jutud, mis mujale ei sobi.

Moderaatorid: inseneer, landy

Kasutaja avatar
tyyp07
Off-Road entusiast
Off-Road entusiast
Postitusi: 484
Liitunud: L Mär 05, 2011 01:40
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Postitus Postitas tyyp07 »

duud kirjutas:
tyyp07 kirjutas:
duud kirjutas: ostan roolivõimu pumba 30€ shitpart või 70€ OEM-i? ühele antakse foorumite järgi aasta teisele 2 aastat...
Ja mis sa selle garantiiga peale hakkad kui pead ühte juppi 10x tagasi saatma? Enda aeg ei maksa midagi?
sina peaksid mõistma seda eriti hästi, et oma neljaveolise jaoks ei maksa aeg kunagi sulle tagasi...aga ikkagi kulutame seda ohjeldamatult... :roll:
Mõistangi seda väga hästi..Kuna sellele kulub suhteliselt palju aega siis mõtetuste jaoks ei jää kohe kindlasti aega.
Defender 110, 2000a
Suzuki Samurai 413, 1990.
http://www.rgb.ee
Kert
53449661
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

Chopper kirjutas:
LR90 kirjutas:
Chopper kirjutas:Kas sa siit ei tahaks äkki seekord tellida?
http://www.johncraddockltd.co.uk/
Miks Sa ise ei telli, regad ennast sisse ja tuld.
Sest tyyp7 idee on mitu korraga, et transport saaks väiksem, sama idee ka minul. Seal sama hinnaga transport muide 15 poundi, aga avastasin, et valik laiem kui islandis
kust sa 15 pundi leidsid? ma leidsin kõige lähema Finland:
Austria - Andorra - Czech Republic - Finland - Gibraltar - Hungary - Liechtenstein - Malta - Norway - Poland - San Marino - Slovakia - Slovenia - Sweden - Switzerland - Turkey - Vatican City State
Ŗ25.00 + vat
...kus sul see 15 pundi oli*?
Kasutaja avatar
Chopper
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 421
Liitunud: E Jaan 09, 2012 17:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Chopper »

pime oled???? ESTONIA Ŗ15 PER 30KG PARCEL YES
LR Disco III 2,7 2007
LR90
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 575
Liitunud: L Juul 02, 2005 10:52

Postitus Postitas LR90 »

duud kirjutas:
tyyp07 kirjutas:
duud kirjutas: ostan roolivõimu pumba 30€ shitpart või 70€ OEM-i? ühele antakse foorumite järgi aasta teisele 2 aastat...
Ja mis sa selle garantiiga peale hakkad kui pead ühte juppi 10x tagasi saatma? Enda aeg ei maksa midagi?
vada vahe ongi selles, et ma ei saada tagasi...kui tahaks tagasisaatmisega hakta jändama siis mõtleks, et mida tellida jne...ning uurisin just...näiteks: pumba tagasisaatmine kaetakse islandi poolt ära kui tõesti oli tegemist varuosa veaga...ning sinnasaatmine maksab miski 20€ max...
siiani pole mul ka kordagi olnud vaja midagi tagasi saata, sest siiani nii shitpart, bearmach, dayco, airtex kui geniune-OEM toiminud ühtemoodi...
sitt kogemus oli ainult britparti piduri supporti remondi komplektiga, aga kuna oli tellitud ka bearmach siis läks hästi. ülejäänud "shitpart" asjad toimivad ja võibolla nende aastatega pole veel piisavalt kogemusi, et kurta... :roll:
Vabandage lp. noorhärrad et siin sellise kiunu tekitasin aga...
Duud, inglastel on vanasõna- ei ole nii rikas et osta odavat asja.
Sa ostad- ei sobi-paned garaazi nurka ja avad poe.
Edu Sulle äris!
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

Chopper kirjutas:pime oled???? ESTONIA Ŗ15 PER 30KG PARCEL YES
hingame sisse ja välja...ja kõik saab kena. õnneks ma pole pime, näen nagu loom.
novot... sul on ikkagi piirangud nagu ma arvasin, Ŗ15 PER 30KG PARCEL tähendab seda, et kuni 30kg pakikese saad sa 15 pundi...üle sele läheb juba tõenäoliselt kahekordseks või miski eritasu...ei tea e100%.
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

LR90 kirjutas:Vabandage lp. noorhärrad et siin sellise kiunu tekitasin aga...
Duud, inglastel on vanasõna- ei ole nii rikas et osta odavat asja.
Sa ostad- ei sobi-paned garaazi nurka ja avad poe.
Edu Sulle äris!
'sinu kommenteeritud postis tõesti võib natuke välja lugeda seda, et ma ei vaata mida tellin ja pohlad. eks ikka vaatan ja samuti ka vaatan hinda, muidu ma ju ei telliks UK-st. kui võtta sinu loogika järgi siis ma peaks ostma kõik jupid Eestist kohapealt, sest enam kallemaid juppe maailmas pole olemas, siis asi selge, et "ma pole nii rikas, et osta odavat juppi" aga lihtsalt ei jaksaks enam discot ülal pidada. ons nii?
ja õhus on tunda hirmus palju sarkasmi minu gaaraazinurga kohta...kahju, sest paljud discoberi omanikud on saanud omale abi sealt nurgast nii uute kui kasutatud juppide näol...
Olen saanud pesast ka odavat jubinat aga harva, olen saanud ka landy käest hea hinnaga jubinaid.
LR90
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 575
Liitunud: L Juul 02, 2005 10:52

Postitus Postitas LR90 »

duud kirjutas:
...kuna hetkel mul on palju juppe tellitud huvipärast siis varsti avan poe :D:D:D
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

LR90 kirjutas:
duud kirjutas:
...kuna hetkel mul on palju juppe tellitud huvipärast siis varsti avan poe :D:D:D
näh...nüüd rebid kontekstist välja asju...
Kasutaja avatar
muhlui
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 41
Liitunud: K Juul 24, 2013 11:47
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas muhlui »

Kuhu see teema siin nagu jõudma peab või kus on arutelu ?
Kui duud tellib islandist ja küsib ,et kes ühineb, siis las duud tellib selt kust ta tahab tellida.
Siiamaani on ju asi ilusti toiminud või ei meeldi kellegile ,et toimib ?
###
Kui LR90 või Chopper või keegi kolmas, neljas soovivad kuskilt mujalt tellida ja tahavad tellimust jagada, siis nii tulekski kuulutada ja, et kes ühineb tellimisega.
Võibolla ühinen ka tellimusega kui midagi huvi pakub ja keegi veab asja.

Milleks selline sisutühi ...... siin foorumis ? Ja veel lugupeetud inimeste vahel ?
Discovery I 300 Tdi ATM 98a
Kasutaja avatar
lr-hd
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 157
Liitunud: L Jaan 21, 2012 20:19
Asukoht: vääna jõesuu

Postitus Postitas lr-hd »

Absoluutselt nõus,ise tellitud nii duudsi käest(väga rahul),ostetud pesast(väga rahul) kui ka Landylt kui tõesti pole uut asja mõtet tellida...Siin kakelda pole küll mõtet,suured mehed tellige kust tahate ja kui asi on sujunud,andke soovitusi meile ka :D
Edu
Disco 2
2xRange Rover Classic

------------
+37258518502
tehas4x4.ee
tehas4x4@gmail.com
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

:oops:
Kasutaja avatar
Chopper
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 421
Liitunud: E Jaan 09, 2012 17:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Chopper »

muhlui kirjutas:Kuhu see teema siin nagu jõudma peab või kus on arutelu ?
Kui duud tellib islandist ja küsib ,et kes ühineb, siis las duud tellib selt kust ta tahab tellida.
Siiamaani on ju asi ilusti toiminud või ei meeldi kellegile ,et toimib ?
###
Kui LR90 või Chopper või keegi kolmas, neljas soovivad kuskilt mujalt tellida ja tahavad tellimust jagada, siis nii tulekski kuulutada ja, et kes ühineb tellimisega.
Võibolla ühinen ka tellimusega kui midagi huvi pakub ja keegi veab asja.

Milleks selline sisutühi ...... siin foorumis ? Ja veel lugupeetud inimeste vahel ?
Ma olen koos duude grupitellimusega juppe islandist tellinud, aga kahjuks islandis seda juppi ei müüda mida nüüd vaja oleks ja craddoksis on olemas. Küsisin, et kas ta äkki sooviks teha sealt seekord tellimuse, ja tema põhjendas kenasti ära miks ei soovi.
LR Disco III 2,7 2007
LR90
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 575
Liitunud: L Juul 02, 2005 10:52

Postitus Postitas LR90 »

Lp. foorumi kaaslased, minu "kiun" ei ole tekitatud sellest kust keegi tellib,
vaid sellest kuidas jagatakse transpordi summa.
Miks peab paari simmeri tellija maksma kinni teise "pool k-kasti"?
Ise ka "duud"-lt tellinud kuna "Paddock" ei paku seda detaili,
aga hind oli kirves, oleks ise pidanud sisse regama. Aga see selleks, jupid käes ja jälle targem.
Ise aastaid tellinud "Paddock"-st, viimase 4 kuu jooksul ca 2 K€ eest, hetkel ootan saadetist "JC"-lt.
Lp. LR-90 (Ants)
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

LR90 kirjutas:Lp. foorumi kaaslased, minu "kiun" ei ole tekitatud sellest kust keegi tellib,
vaid sellest kuidas jagatakse transpordi summa.
Miks peab paari simmeri tellija maksma kinni teise "pool k-kasti"?
Ise ka "duud"-lt tellinud kuna "Paddock" ei paku seda detaili,
aga hind oli kirves, oleks ise pidanud sisse regama. Aga see selleks, jupid käes ja jälle targem.
Ise aastaid tellinud "Paddock"-st, viimase 4 kuu jooksul ca 2 K€ eest, hetkel ootan saadetist "JC"-lt.
Lp. LR-90 (Ants)
see on küll nüüd sinust kena!
tingimused on alati kirjas mul olnud ja üheselt mõistetavad!
nüüd tuled ja sõna otseses mõttes mitte millegi alusel mustad mind! ja tehtud mis tehtud, enam parandada seda ei anna, sest sitt on see mis jääb meelde - isegi kui pole midagi sitasti teinud! tänud suured!
või sinu jaoks on alus see, et ma liiga selgesõnaliselt kriban mis tingimused on? peaks hämama?
tegelikult on lugu selline, et on mehi kes on tellinud kord ühe väikse jubina ja teinekord suure portsu!
ja tee oma imetellimusi kust iganes aga nii nagu sina just tegid, nii ei tehta kui on tingimused selgelt arusaadavad!
lisaks, kus on sinu krdi loogika? "aga hind oli kirves, oleks ise pidanud sisse regama" -> regad ennast ise ära, tellid üksi ja maksad terve transa ise? siis on odavam kui tellida teistega koos? persse ausalt, mida enam mõtlen selle pasa peale seda enam närvi lähen...
sinu tellimus oli selline:
10 x Windscreen A Post Finisher Trim Clip 79086L Ŗ2.40 ehk siis 2,40Ŗ+VAT=2,88Ŗ edasi 3.46€+transa 5,65€=lõppsumma 9,10€
http://www.paddockspares.com/79086l-rivet.html
http://www.island-4x4.co.uk/windscreen- ... 26593.html
http://www.johncraddockltd.co.uk/land-r ... tions.html
paddockis on\oli asi olemas! telli kust tahad ja palju eest tahad, ausalt ei koti.
kas peaks hakkama läbi klaaskuuli arvutama protsente, kaalu ja summat, et kui palju keegi peab transat maksma? ma tellin 200€ asja mis kaalub 500gr ja teine tellib omale 30€ rauakolaka mis kaalub 10kg...hakkame koefitsenti arvutama - sinu loogika raisk!

hämmastav vennike oled...sinusuguste ees on kõikidel hirm kes tegelevad vähegi vabatahtliku asjaga - sa tuled ja solgid asja ära nii, et ise ka ei saa aru mis pasa kokku oled keeranud! :evil:

nahh, ma sulle üldse seletan siin midagi, lihtsalt teiste ees on halb, kes on koguaeg minuga tellinud.
vabandan kui asi tundub labane aga emotsioon on siin kirjas ja kokkuvõtteks tundusid tore vennike olevat kuid tegelikult pesuehtne tropp oled!

ei tule mingit luguppidamist!
LR90
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 575
Liitunud: L Juul 02, 2005 10:52

Postitus Postitas LR90 »

http://www.island-4x4.co.uk/radiator-mo ... -6014.html
minu tellimus oli see x12 tk. Seda ei paku ei "Paddock" ega "JC".
Vasta