"Landy" on oma ajakirja\ajalehe välja andnud?

Kõik need jutud, mis mujale ei sobi.

Moderaatorid: inseneer, landy

Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

duud kirjutas:
landy kirjutas:
duud kirjutas:kui meil kohalik edasimüüja seda nõus tegema, oleks asi eriti timm...kas sa uurid?
Äkki oled hea ja sutled Hr. Utkiniga (kui sa vaenujalal pole), mis ta asjast arvab.
ehk siis ikkagi vastust ei tulnud....
´ikkagi see vaenujala värk on mul hetkel hingel...miks ma peaks utkiniga olema vaenujalal?
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

duud kirjutas:
duud kirjutas:
landy kirjutas: Äkki oled hea ja sutled Hr. Utkiniga (kui sa vaenujalal pole), mis ta asjast arvab.
ehk siis ikkagi vastust ei tulnud....
´ikkagi see vaenujala värk on mul hetkel hingel...miks ma peaks utkiniga olema vaenujalal?
Ma igaks juhusl küsisin, kuna siin mõne inimseasga mingid konfliktid on õhus. Ikkagi suur konkurent sinule.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

landy kirjutas:
duud kirjutas:
duud kirjutas: ehk siis ikkagi vastust ei tulnud....
´ikkagi see vaenujala värk on mul hetkel hingel...miks ma peaks utkiniga olema vaenujalal?
Ma igaks juhusl küsisin, kuna siin mõne inimseasga mingid konfliktid on õhus. Ikkagi suur konkurent sinule.
Minuteada pole mul kellegagi miskit konflikti üleval. Kui keegi nii tunneb siis kahju.
Konkurent...mina...utkinile???? ja mulle konkurent???? no kuulge, mina pakun maaletoojatele ja remonditöökodadele konkurentsi? :lol: ebareaalne ja teiseks ma pole seda kunagi üritanudki teha.
olen ise utkini käest asju ostnud ja tõenäoliselt ostan teinegi kord veel aga, et ma pakuks konkurentsi... :shock: lisaks ma olen ise korduvalt saatnud inimesi utkini juurde...
lisaks olen ma ka sinu käest, landy, asju ostnud ja pakkumisi võtnud...
ning minu tellimused on tõenäoliselt nii väiksed, et see osa marginaalne "minu konkurentidele"... :lol:

...hetkel mulle tundub, et siin on miski muu asi õhus, ma olen kellegile jäänud jalgu või kannapeale astunud ühistellimusega... :? osaliselt kujutan ka ette...
kui keegi tuleb ütleb mulle, et kuna mina viitsin ajada seda ühistellimuse värki ning temal on jäänud tänu sellele leib lauale tulemata - siis ma saan aru sellest "konkuredi teemast" ja "konfliktist" aga hetkel on kellegil teisel personaalne see asi.
aga palun ajagu ise seda asja edasi ning teenigu oma leib ise lauale! keegi ei keela ja minugi poolest organiseerigu ise neid tellimusi või siis

tundub, et kadedus on see mis siin mingid konfliktid tekitanud "õhku"!

aga peab siiralt tunnistama, et kui tõesti minu tellimused on kellegilt leiva laualt ära võtnud siis on Land Roverite varu- turuosa täielikult katmata! :shock:
Minusugune väike mutter ei tohiks konkurentsi pakkuda suurtele müüjatele! <- loogiline ju?
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

Terve....
Landy ajakirjad May 2014 – Issue 3 on kohal ja vabalt saadaval, paber eksemplare on 15, seega kes ees see mees.

pange soovid meili, mul seal lihtsam organiseerida asju.
jyri"@"nordiclure.ee

Kõik kes osalevad ühistellimuses, saavad selle niiguinii kaasa.
Vasta