WTF???

Kõik need jutud, mis mujale ei sobi.

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
rico
Unistan offroadist!
Postitusi: 60
Liitunud: P Dets 01, 2013 17:01
Asukoht: Tallinn

WTF???

Postitus Postitas rico »

tere
jagan lihtsalt üht kogemust. Võtkem seda kui tagasisidet.
Kolleeg ihales RRS järgi...pinnis minultki, et mis vead jne jne...eks ma olin aus ja pajatasin millega minul on tulnud rinda pista. Fakt on aga see, et kõikide markidega juhtub asju ja asi mis liigub vajab hooldust etc.
Mis harja punaseks ajas....oli see, et kodanik olla käinud Imedepõllul ja küsinud arvamust ja nõu- tulemus oli see, et RRS tehti nii maha kui vähegi võimalik....saastamast saasta masinat pole olemaski. Peab tunnistama, et olen seal isegi kuulnud fraase " see on ju Sport" umbes et, see peabki pask olema.
Tekkib küss....kes sinna põllule seda raha siis viib kui mitte vigased RRS?
Igatahes...inetu lugu minu arust.....aga ju leidub ka teisi arvamusi ja leidub ka neid ilmselt kes edaspidi suksu Inschape veavad....maksku siis 2x rohkem.
Land Rover Range Rover Sport 2,7 140kW
OnuEnn
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 25
Liitunud: N Apr 09, 2015 17:34
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas OnuEnn »

Igaühel on õigus oma arvamusele.
LR Disco '98 300Tdi
Kasutaja avatar
imedepõld
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 857
Liitunud: K Juun 05, 2013 20:40
Asukoht: Harjumaa, Rae vald
Kontakt:

Postitus Postitas imedepõld »

Inimene tuli põllule nõu küsima, mida meie kollektiiv arvab RRS-ist ja millised on vead ning head. Tunti huvi ka teiste mudelite vastu. Imedepõllul veedeti päris hea hulk aega räägiti pea kõikidest Land Roveri mudelitest. Seega saigi ära räägitud kõik head küljed ja nõrgad kohad. Tutvustaud ka teiste mudelite häid ja halbu külgi. Jagati soovitusi varuosade ja hoolduse kohta. Rääkisime ka võimlikest alternatiividest. Ilmselt sai ühe korrga liialt palju (tehnilist)infot ja meele jäi vaid osa räägitust. Kui midagi piinama jäi, siis on alati võimalik helistda ja üle küsida.

Kahju, et inimese "roosad prillid" ära lõhkusime.
Palju hullem oleks meie arust olnud olukord siis kui kiidaksime kõigile klientide ideedele takka ja pärast käiakse rusikas taskus ringi pomisedes "soovitavad ka igasugust saasta".

Meie peamiseks tulualliaks ei ole (veel pragu) vigaste RRS-ide lappimine. Paljude keerukamate tööde puhul suuname juba praegu need autod oma partenrite juurde, sest sellise auto hooldamine nõuab lisainvesteeringuid koolitusse, seadmetesse ja ruumidesse. Küll tuleb kunagi aega, kus need autod me graažis igapäevseks saavad ja need investeeringud ka tehakse.

Hetkel oleme fokusseerunud peamiselt siiski projejktautode ehitamisele ja varuosamüügile.

Jätkuvalt on kõik teretulnud Imedepõllule küsima otsekohest ja kriitilist arvamust ükskik millise Land Roveri, Toyota või Nissani maasturi kohta.
Imedepõld Grupp
Kollektiivsed kogemused Land Roveritega aastast 1996.
Inseneri Auto OÜ
info@imedepold.ee +372 56063006 (E-R 9:00-18:00)
https://www.facebook.com/imedepold.ee

MTÜ Tehnikaspordiklubi "Imedepõld"
klubi@imdepold.ee
Kasutaja avatar
rauki
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 244
Liitunud: T Sept 16, 2014 18:50
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas rauki »

Ei ole mina ka veel aru saanud mis aastast need spordid siis nii hullud on,et kriitikat ei kannata....ise oman 2008 sporti ja (kolm korda üle õla) aga olen küll ülimalt rahul.Kas siis vanemad on problemaatilised ??? Või on mulle lihtsalt sattunud heaperemehelikult hooldatud auto aga mina ülistan antud mudelit taevani.Kuuldatavasti on Discod veel problemaatilisemad,kui mootorid suhteliselt väiksel läbisõidul saba annavad....eks see on ikka nii,et igal autol omad vead ja head aga minu soe soovitus on ikka osta endale selline auto mis sulle endale meeldib,mitte onu Unole,kes hoopis prantsuse autotööstuse ebaõnnestumisi taevani kiidab.mina ei hirmutaks inimesi,et see ja too on ülikallis,sest suure tõonäosusega nad nende asjadega mis ülikallid on kokku ei puutugi ja arvata on,et päris tühjade taskutega inimene endale anyway sellist isendit ei soeta.
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

Ise näen nagu sellist "probleemi" antud teema juures, et vahest aetakse nagu segi mille jaoks mingi auto tehtud on!! Ma olen sellest jahunud juba korda 3x foorumis aga ega küll küllale liiga siis tee onju. Asjast siis niipalju, et Sport + muud LR läikivad on väga hea maastiku suutlikkusega maasturid. Võrreldes ntx teiste markidega on vahe oluline. Samas Sport EI OLE mõeldud offroadi sõitmiseks. Ta nagu ei olegi selleks tehtud ... onju. Samas kui mul oleks valida (elades linnas peaasjalikult) ja mul ei ole vaja vedada hobust üle kesapõllu või lastud põtra metsast välja jne jne ..... siis iga kell mugavam auto, mida 3,4 ja Sport ja Range on. Samuti ei ole defekas stockina mingi hiina ime eksole, sinna ikka tuleb peale poest väljasõitu ühtteist külge kruvida, et saavutada mudasõprade heakskiit. Samas linnas elades ja last vedades sarjast kool-kodu-kool jne ma ei ostaks seda autot never. Endise "sportlasena" ütlen, et hea auto. Uus sport on vobsee .. eriti supercharged aga see selleks. Samuti ma ei mäleta, et auto pärast oleks mõnel klubi üritusel väga häbisse jäänud. Ja lõppeks vana tõde onju ... mida uhkem maastur seda kaugem on minna traktori järele.

Peace! 8)
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Re: WTF???

Postitus Postitas duud »

rico kirjutas:tere
jagan lihtsalt üht kogemust. Võtkem seda kui tagasisidet.
Kolleeg ihales RRS järgi...pinnis minultki, et mis vead jne jne...eks ma olin aus ja pajatasin millega minul on tulnud rinda pista. Fakt on aga see, et kõikide markidega juhtub asju ja asi mis liigub vajab hooldust etc.
Mis harja punaseks ajas....oli see, et kodanik olla käinud Imedepõllul ja küsinud arvamust ja nõu- tulemus oli see, et RRS tehti nii maha kui vähegi võimalik....saastamast saasta masinat pole olemaski. Peab tunnistama, et olen seal isegi kuulnud fraase " see on ju Sport" umbes et, see peabki pask olema.
Tekkib küss....kes sinna põllule seda raha siis viib kui mitte vigased RRS?
Igatahes...inetu lugu minu arust.....aga ju leidub ka teisi arvamusi ja leidub ka neid ilmselt kes edaspidi suksu Inschape veavad....maksku siis 2x rohkem.
pean sind parandama - "suksu Inschape veavad....maksku siis 2x rohkem" -> Inchcape on vahest 2x odavam. Pesaga võrreldes on vahest Inshcape 2x kallim.
OnuEnn
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 25
Liitunud: N Apr 09, 2015 17:34
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas OnuEnn »

Land Rover-i kontekstis hinnast rääkimine on üldse üks huvitav tegevus.
LR Disco '98 300Tdi
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

OnuEnn kirjutas:Land Rover-i kontekstis hinnast rääkimine on üldse üks huvitav tegevus.
Oled äkki natuke täpsem?
OnuEnn
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 25
Liitunud: N Apr 09, 2015 17:34
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas OnuEnn »

Selles mõttes, et auto maksab vanas rahas miljoni aga probleemiks on see kus selle remont on 20 eurot odavam või kallim. Remondikoht tasub valida vastavalt väljakujunenud usaldusele, kõige odavamat töö hinda taga ajades võib kõvasti orki lennata.
LR Disco '98 300Tdi
Kasutaja avatar
Girlpower
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 84
Liitunud: K Mär 27, 2013 08:40
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas Girlpower »

OnuEnn kirjutas:Selles mõttes, et auto maksab vanas rahas miljoni aga probleemiks on see kus selle remont on 20 eurot odavam või kallim. Remondikoht tasub valida vastavalt väljakujunenud usaldusele, kõige odavamat töö hinda taga ajades võib kõvasti orki lennata.
Ja kallim töö ei garanteeri selle võrra paremat tulemust ;)
OnuEnn
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 25
Liitunud: N Apr 09, 2015 17:34
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas OnuEnn »

Kindlasti mitte. Ma nimetasin oluliseks väljakujunenud usaldust.
LR Disco '98 300Tdi
Kasutaja avatar
Girlpower
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 84
Liitunud: K Mär 27, 2013 08:40
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas Girlpower »

Ühes eelpool nimetatud kohas on kahjuks korralik vaid hind, usaldus ja klienditeenindus allapoole igasugust arvestust. Humoorikalt imelisi lugusid, kuidas kokkulepetest kinni ei peeta, hinnad vastavalt tujule ootamatult muutuvad jne, imbub siit ja sealtpoolt. Oskaks isegi nii mõne rääkida... Õnneks saab alati jalgadega hääletada ;)
Kasutaja avatar
imedepõld
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 857
Liitunud: K Juun 05, 2013 20:40
Asukoht: Harjumaa, Rae vald
Kontakt:

Postitus Postitas imedepõld »

Kogemustest võime öelda, et hinnad ja pakkumised on mõtekas kirjalikult fikseerida (näiteks e-mailga), siis ei juhtu seda, et osapooled suuliselt räägitud hindu nädalate või vahel lausa kuude pärast erinevalat mäletavad. Mis kirjas see kirjas.

Ka Imedepõld on viimase kahe aastas jookul proovinud sama teed minna, et kokku lepitud hinnad kirja saaksid.
Lisaks viimasel ajal töös olenud suurematele ümberehitus projektidele kus kõik põhjalikult lehekülgede pikkuste exceli tabelitena kirjas ja klientidega jooksvalt kooskõlstatud, on ka lühemad pakkumised nüüd kenasti vormistatud.
Imedepõld Grupp
Kollektiivsed kogemused Land Roveritega aastast 1996.
Inseneri Auto OÜ
info@imedepold.ee +372 56063006 (E-R 9:00-18:00)
https://www.facebook.com/imedepold.ee

MTÜ Tehnikaspordiklubi "Imedepõld"
klubi@imdepold.ee
Vasta