Rangerover vs Rangerover Sport

Kõik need jutud, mis mujale ei sobi.

Moderaatorid: inseneer, landy

Kasutaja avatar
tt
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 391
Liitunud: N Aug 24, 2006 11:22
Asukoht: Tallinn

Rangerover vs Rangerover Sport

Postitus Postitas tt »

tekkis selline küsimus, et mis neil vahet (peale disaini) ;)
nimelt tavaliselt "sport" automudeli nimes ajab ikka hinda kallimaks, RR puhul vastupidi
Dzinn
Unistan offroadist!
Postitusi: 58
Liitunud: N Juun 29, 2006 12:50
Asukoht: Kodus

Postitus Postitas Dzinn »

007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

... elik vahe seisneb eelkõige selles, et Sport on sõna otseses mõttes sportlikum ja jäigem. nagu juba eelpool kiidetud ei mõjuta see väga tema maastikul liikumist, kuna sillad liiguvad aeglustite sisse lülitamisel suht hästi (mida nagu esmapilgul ei usuks). Suur Range on välimuselt ja seest samuti, ka soliidsem ja pehmem sõita (asfaldil eriti) , kuna kallutab rohkem kurvides. Sport on väga mugav, olenemata sellest, et ta nii öelda jäik on.

Suure Range kasuks räägib kindlasti see, et tal on "klassikaline" tagaluuk, vastupidiselt Spordile, mis mulle ei meeldi isiklikult. Ja mis kõige olulisem suurel Rangel on ka taga joogitopse kuhugile panna :evil: :lol: .

Land Roveril ajab sõna "sport" hinda alla, mis on ainult hea uudis (võrreldes siis suure Rangega).

Veel on Sporti võimalik saada ka V6 diisliga, suurt venda minu teada mitte. Võttes arvesse, et uus V8 disla on samade kütuse näitajatega ja pluss 80 muula, siis V6 on vist varsti kaduv nähtus ka Spordil.

Bensiini variandid on vist mõlemal samad (pole süübinud 100 % nii ca 98).
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

.... et siis 90 %
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
Kasutaja avatar
tt
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 391
Liitunud: N Aug 24, 2006 11:22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tt »

tänud, pilt kohe selgem :)
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

...no on lahke .
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
RV8
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 498
Liitunud: L Aug 13, 2005 11:53
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas RV8 »

RR sport on esimene Land Rover, mille projkteerimisel peeti esmalt silams maantee sõiduolusi. See pole iroonia, see on vabas vormis tõlege ühest väga soliddsest arvustusest auto ilmumise hetkel (vist "Car") ise lugesin.
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

.. jah ei vaidle vastu, ega ta mingi ull offrood massin küll pole aga üle köstri kartulikuhja läheb küll.
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

RR v RRS

Postitus Postitas Kalamees »

Millised on nende mudelite lastehaigused. Kisub selle peale et tuleb natuke noorem masin vaadata. Seega huvitavad masinad aastatest 2004-2006. Sest tuleb vast samuti diisel ja tahaks teada mida tuleks vaadata masina ostmisel.
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

Lastehaigust, kui sellist otseselt pole, kui välja arvata stabika puksid, millised on välja kujunenud lastehaiguseks köigil autodel, pidades silmas meie viletsaid teid. Minul oli vahetus 20 tuh. peal, kui ma öieti mäletan, vöttes arvesse, et suht raske auto (vörreldes söiduautoga, millistel vahetatakse 30 tuh. peal reeglina) siis polegi köige hullem vöib-olla. Mingeid muid probleeme ei olnud. No ja see läks garantii alla naguinii. Vaadata tasub kindlasti, et köik hooldused oleks tehtud kindlasti öigel ajal. Samuti on hea plaan vaadata palju autol rehvi alles, pole köige odavam ise osta (p.s. talve rehvi saab minu käest hea hinnaga 8) ).
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

Disco 3 ja RR Sport

Postitus Postitas Kalamees »

vaadates müügis olevaid uuemaid masinaid siis on Disco3 ja RR Sporte 2,7 diisliga palju selliseid masinaid mis on viimase aasta jooksul ostetud ja juba müügis, paljud paar kuud tagasi omandatud, Samas RR kuni aasta vanuseid pea võimatu leida, ei mingit valikut. Milles asi on? Mootoris või millegis muus mingi kama sees.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10304
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

"Must Luik" teab lähemat rääkidam,a ga veermiku osa (pusksid) pidavat kähku legunema ning osadel ka elektrooniak nöökima.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
Veiko Varik
Tunneb LR hingeelu!
Postitusi: 264
Liitunud: P Okt 14, 2007 20:38
Asukoht: LR pesa
Kontakt:

Postitus Postitas Veiko Varik »

Üheselt ei oska kosta miks inimesed neid müüvad kohe.Mõnega on juhtunud see,et peale mõnekuist sõitu ikkagi auto ei vasta ootustele ja siis vahetatakse välja.Neid on kõige parem osta kuna auto veel uus aga hind on hoopis teine kui uuel.

W
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

jätkuks

Postitus Postitas Kalamees »

Seda nüüd küll, on väga hea varustusega autosid. Sai ise tehtud proovisõitu, mootor tõmbab mõnusalt aga kes otsib see leiab ikka pori, heinamaa teel natuke roopas ja mõned augud/lombid, panin küll vastava programmi ja masina ülesse tõstsin ka aga saba käis mats ja mats vastu mätast. liikusin tasakesi. Disco 2 seda poleks kindlalt toimunud ja kui veel tõstan pepu nülesse läbin seda teed ilma igasugu matsudete.
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Re: Disco 3 ja RR Sport

Postitus Postitas 007 »

Kalamees kirjutas:vaadates müügis olevaid uuemaid masinaid siis on Disco3 ja RR Sporte 2,7 diisliga palju selliseid masinaid mis on viimase aasta jooksul ostetud ja juba müügis, paljud paar kuud tagasi omandatud, Samas RR kuni aasta vanuseid pea võimatu leida, ei mingit valikut. Milles asi on? Mootoris või millegis muus mingi kama sees.
..ehk siis omast käest võin mainida, et enda oma müüsin maha puht omakasust ja ahnusest (loe tahan uut ja paremat nimelt V8-t). Samas pean mainima, et autot mis maksab üle milli pole minu arust mõtet pidada üle aasta või kahe. Ta tuleks maha müüa niikaua kuniks kehtib garantii. ostja saab kindlust ja endal kasud sees. Miks suuri RR-e ei müüda ei oska öelda mina samamoodi peaks aasta või paar ja siis vahetaks välja uue vastu (vähemalt üritaks).

mis puutub nendesse programmidesse, siis väga suure õhinaga mina neisse ei suhtuks. Niipalju kui mina oma Spordiga käisin "metsas" ja "maastikul" ma ei kasutanud suurt midagi peale üles tõstmise ja mägipiduri ning low drive-i. Nendest kuradi programmidest oli rohkem kahju mulle tundus. Kogu aeg lendas mingi teema tabloole, et liiga kiire või liiga aeglane. Pehmel maastikul ma arvan neist tolku pole, küll võib ta end õigustada mingil määral kuskil kividel ronimisel (ma olen seda nagu kuskilt kuulnud :roll: ).

Eile sai uut V8-t "taltsutatud" natuke, dääm it´s better then sex 8)
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
Vasta