Insener auto ehk imedepõld - probleemne koht

Kõik need jutud, mis mujale ei sobi.

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
upa
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 4
Liitunud: N Juun 08, 2023 22:13

Insener auto ehk imedepõld - probleemne koht

Postitus Postitas upa »

No Indrek ei tule sinu poolt selgitust ?
Tegelikult sa ju ise ütlesid ka et oled süüdi aga sa ei maksa seda remonti mulle kinni.
No vot kallid kaasmaalased selline firma on Insener auto OÜ ja selline tegelane on omanik Indrek.
Viimati muutis upa, K Juun 21, 2023 04:12, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
inseneer
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 816
Liitunud: R Mär 02, 2007 10:11
Asukoht: Tallinn, Harjumaa 53408157

Re: Insener auto ehk imedepõld - probleemne koht

Postitus Postitas inseneer »

Teadupärast on igal medalil kaks külge.
Kasutatud LR varuosadeks kõik põhimudelid 1956-2012, juppide paigaldus.
53408157
www.imedepold.ee
Rumba
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 1
Liitunud: E Juun 12, 2023 09:14

Re: Insener auto ehk imedepõld - probleemne koht

Postitus Postitas Rumba »

upa kirjutas: P Juun 11, 2023 16:51 Tõelised sossepad!
Eesotsas siis omanik Indrekuga.
Kogunemised väga halvad nii remondi kvaliteedi kui ka aususe suhtes.Ei aktsepteeri oma vigu kasutavad remondiks kulunud ja kasutatud varuosi .Raha võtavad remondi ja hoolduse eest aga tegelikult seda ei tehta.
Kellel soovi rohkem teada võin informeerida.
Kes soovib kvaliteetset tööd ja masinat korda saada, neil ei soovita sinna kindlasti minna.ü
Kas on mõnda konkreetset juhtumit kah välja tuua või lahmid niisama? Mina nende remonditeenust kasutanud pole, küll aga olen ostnud nende käest mitmel korral kasutatud varuosasid oma TDV6-le nagu näiteks generaator, õhkvedrustuse kompressor ning plokikaas koos nukkvõllide ja klappidega. Töötavad ilusti siiamaani.
upa
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 4
Liitunud: N Juun 08, 2023 22:13

Re: Insener auto ehk imedepõld - probleemne koht

Postitus Postitas upa »

Muidugi on ja mitmeid .Viimane kord sai mõõt täis.Mul hobiauto õrnalt plokikaane vahelt õline mõtlesin et lasen ära teha.Ja tegidgi nii et klapid kolvis. Autol jõud kadunud ajas sinist.Indrek ütles et sõida läheb paremaks.Väitsud et mõõtsid surved ära kõik ok 26-28.Saatsid isegi pildid survetest.Hea on et sõitsin järgmisse töökohta seal siis mõõdeti surved .Neljandas silindris surve 16.
Võeti plokikaane uuesti maha ja oligi kõik selge.Klapid peas silinder seest kraabitud.Plokikaanes praod ja kokku korjamisel kasutatud kulunud ja vanu varuosi
.Lasin Imedepõllul ka umbes 6000 km enne seda rihmavahetuse ja kõik rullikud ära vahetada aga selle viimase remondi käigus öeldi et see on ka vaja vahetada (nii et mingit garantiid neil pole)Lisaks sellele lasin ka kõik õlid vahetada aga käisin Kadaka tee LR ja sealt öeldi et sellel masinal pole kindlasti käigukasti õli ega filtreid vahetatud((täielik tökat)
Võin veel rääkida tulede vahetusest jne.
aga lihtsalt ei viitsi trükkida.On olemas kõik pildid ja meistrite arvamused asjast on ka kursis Kadaka tee LR ja kõigil on asjast
üks arvamus.Isegi see Imedepõllul Indrek ütleb et on jah nende viga aga remondi kulu ta mulle kinni ei maksa.Nii et maksin kaks korda plokikaane remondist ja vahetasin veel kolvi ära ja lihvisin silindrit ja õlid jne.
Aga tegelen sellega vaikselt edasi.Saadan Imedepõllule arve. Ilmselt ta ei aktsepteeri maksan riigilõivu lähen kohtusse jne.Aga enne seda ilmselt teen veel televisioonis neile reklaami.
Igaljuhul sellised mehed ja selline firma peab oma asjade eest vastutama.Ja minu kohus on hoiatada teisi kliente et nii võib juhtuda.Eks igaüks siis ise teab kas usub mind või ei usu.
Kui küsimusi siis vastan kui tean.
upa
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 4
Liitunud: N Juun 08, 2023 22:13

Re: Insener auto ehk imedepõld - probleemne koht

Postitus Postitas upa »

Muidugi on ja mitmeid .Viimane kord sai mõõt täis.Mul hobiauto õrnalt plokikaane vahelt õline mõtlesin et lasen ära teha.Ja tegidgi nii et klapid kolvis. Autol jõud kadunud ajas sinist.Indrek ütles et sõida läheb paremaks.Väitsud et mõõtsid surved ära kõik ok 26-28.Saatsid isegi pildid survetest.Hea on et sõitsin järgmisse töökohta seal siis mõõdeti surved .Neljandas silindris surve 16.
Võeti plokikaane uuesti maha ja oligi kõik selge.Klapid peas silinder seest kraabitud.Plokikaanes praod ja kokku korjamisel kasutatud kulunud ja vanu varuosi
.Lasin Imedepõllul ka umbes 6000 km enne seda rihmavahetuse ja kõik rullikud ära vahetada aga selle viimase remondi käigus öeldi et see on ka vaja vahetada (nii et mingit garantiid neil pole)Lisaks sellele lasin ka kõik õlid vahetada aga käisin Kadaka tee LR ja sealt öeldi et sellel masinal pole kindlasti käigukasti õli ega filtreid vahetatud((täielik tökat)
Võin veel rääkida tulede vahetusest jne.
aga lihtsalt ei viitsi trükkida.On olemas kõik pildid ja meistrite arvamused asjast on ka kursis Kadaka tee LR ja kõigil on asjast
üks arvamus.Isegi see Imedepõllul Indrek ütleb et on jah nende viga aga remondi kulu ta mulle kinni ei maksa.Nii et maksin kaks korda plokikaane remondist ja vahetasin veel kolvi ära ja lihvisin silindrit ja õlid jne.
Aga tegelen sellega vaikselt edasi.Saadan Imedepõllule arve. Ilmselt ta ei aktsepteeri maksan riigilõivu lähen kohtusse jne.Aga enne seda ilmselt teen veel televisioonis neile reklaami.
Igaljuhul sellised mehed ja selline firma peab oma asjade eest vastutama.Ja minu kohus on hoiatada teisi kliente et nii võib juhtuda.Eks igaüks siis ise teab kas usub mind või ei usu.
Kui küsimusi siis vastan kui tean.
upa
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 4
Liitunud: N Juun 08, 2023 22:13

Re: Insener auto ehk imedepõld - probleemne koht

Postitus Postitas upa »

Indrek küsimus siis sulle .Kui ütled et medalile on kaks külge.Mis siis minu viga oli?Kas jätsin eelnevalt kunagi maksmata
Või tõin ise varuosad?Ei saa aru millele sa vihjad ?
Vasta