LAND ROVERI ühilduvad varuosad

Aegumatud tarkuseterad

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
ruut
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 87
Liitunud: N Sept 22, 2005 08:08
Asukoht: Harju

LAND ROVERI ühilduvad varuosad

Postitus Postitas ruut »

Disco II tagumised piduriklotsid = bmw e30 esimesed klotsid

Pikal pühadeajal võtsin lahti oma Disco II tagumised pidurid. Mu kartused osutusid tõeks, et klotsid on kulunud viimase piirini ja rohkemgi veel (10tuh tagasi tehtud esinduses hooldus ja keegi ei poetanud poolt sõnakestki). Oma meelehärmiks sain teada, et meie LR varuosadega varustaja on sõitnud LR kodumaale ning internetipoodides a'la ladu24 D2 tagumisi klotse ei pakuta. Sadulate lahti võtmisel tuli kogu nende ehitus ja klotside kuju väga tuttav ette. Läksin sobrasin oma riiulites ning leidsin komplekti 6silindrilise e30 esipiduriklotse. Mu mälu ei petnud mind, klotsid olid täpselt samasugused ning rändasid disco alla.
Pikk jutt s**t jutt aga loo moraal, et ärge nuumake klotside ostmisega esindust (IIRC oli komplekt kunagi üle 1k) vaid võite marssida suvalisse varuosapoodi ja küsida bemmi klotsid, mis peaks laokaup olema.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Väike mälumäng!
Tuletame meelde kelle omaduses oli LR, kui Disco II konstrueeriti... :roll:
Ega ometi BMW?! :?: :!: :shock:

Kes vastasid JAH, said punkti kirja. :lol: :D

P.S.
Tänud asjaliku vihje eest!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Mjahi kirjutas:Lisaks seda,et proovisin LADA NIVA kardaani muffi. Ja üllatus üllatus mõni aasta tagasi oleks 700EEK-u eest saanud neid 7 tk-i. Mul disco 1 all ja ei mingit kulumis-murdmis jälge. muidugi tõstet pole tehtud ja disco originaal kõrguses. Aga see muhv sobib üks-ühele. :)
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta