Range Rover - L322 - 3.0 TDI - 2002 - Tuust

Tutvusta teistele Foorumi kasutajate oma autot ja selle ümberehitusi!

Moderaatorid: tt, landy

Kasutaja avatar
rauki
Kohe panen 33" rehvid!

PostitusPostitas rauki » K Jaan 28, 2015 09:33

Mina lasin Webastole külge pookida mobil cit süsteemi ja nüüd on webasto mobiiliga juhitav,mis on väga mugav ja olen ülimalt rahul.
Kasutaja avatar
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Kontakt:

PostitusPostitas Rein » K Jaan 28, 2015 09:40

Selle poolteljenduse pärast ei meeldigi mulle tänapäevased maasturid. Peale mudast õhtut, et hommikul autot kasutada on tarvis teha korralik pesu, et sesismisega pooltelgedele vajunud muda, lumi, sõitu alustades kumme ära ei hekseldaks :(
http://reinufoto.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;, http://pilt.delfi.ee/user/Reinz/" onclick="window.open(this.href);return false;
RR III 2002
EX Disco 1
Kasutaja avatar
duud
Kontakt:

PostitusPostitas duud » K Jaan 28, 2015 09:49

Mina lasin Webastole külge pookida mobil cit süsteemi ja nüüd on webasto mobiiliga juhitav,mis on väga mugav ja olen ülimalt rahul.
nujah sul on uuem auto kui mul...sul on elektroonikat rohkem seal ning annab rohkem võimalusi. ma pean ikka vanakooli webasto kella või pulti kasutama.
moilo
Unistan offroadist!

PostitusPostitas moilo » K Jaan 28, 2015 19:40

Karterituulutuse filter asub klapikambrikaane peal, taga otsas. Selline plastikust kaas kinnitub mõne (5?) torx (25?) poldiga klapikambrikaane külge. Keerad selle lahti ja seal all asubki selline silindriline filter. Uus komplekt sisaldab tavaliselt ka uut kummitihendit. Vahetada on lihtsam kui vahetad parasjagu õhufiltrit, siis on enamus jama juba eest ära kistud.

Lear
Range Rover Vogue 13
Range Rover Autobiography 11
Range Rover Vogue 06
Range Rover Vogue 07
Range Rover Vogue 06
Range Rover p38 99
Range Rover p38 00
Kasutaja avatar
rauki
Kohe panen 33" rehvid!

PostitusPostitas rauki » K Jaan 28, 2015 20:28

Kas see tihend asub ka 2008 spordil samas kohas?
moilo
Unistan offroadist!

PostitusPostitas moilo » K Jaan 28, 2015 21:25

Selline karterituulutuse filter on ainult TD6 ehk BMW päritolu kolmeliitrisel mootoril. V8 diislil ei tohiks olla.

Lear
Range Rover Vogue 13
Range Rover Autobiography 11
Range Rover Vogue 06
Range Rover Vogue 07
Range Rover Vogue 06
Range Rover p38 99
Range Rover p38 00
Kasutaja avatar
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Kontakt:

PostitusPostitas pirx » N Jaan 29, 2015 09:32

nujah sul on uuem auto kui mul...sul on elektroonikat rohkem seal ning annab rohkem võimalusi. ma pean ikka vanakooli webasto kella või pulti kasutama.
http://www.autostuudio.ee/tooted/detail ... l?sef=hcfp see junn, ja seda saab paigaldada ka RRIII-le. Olin kunagi sama valiku ees. Mul sama asi olemas- asendab nii kella, kui pulti-kõik ühes. Soovitan soojalt, kui oled nutitelefoni kasutaja.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
Kasutaja avatar
rauki
Kohe panen 33" rehvid!

PostitusPostitas rauki » N Jaan 29, 2015 09:52

Samas ei pea olema nutitelefoni kasutaja.Nutikat vaja ainult seljuhul kui tõmbad vastava appi alla ja juhid selle kaudu,aga võib ka helistada kasvõi lauatelefoniga selle vidina peale ja webasto aktiveerida.
Soovitan ka soojalt....olen selle süsteemiga väga rahul.
Kasutaja avatar
duud
Kontakt:

PostitusPostitas duud » N Jaan 29, 2015 10:29

see W3393981B peaks olema webasto enda asi siis...seega autoekspet on ju ainus maaletooja, tal hinnad peaks paremad olema - http://www.autoekspert.ee/index.php?page=258& peab tootekoodi otsingusse panema.
Kasutaja avatar
rauki
Kohe panen 33" rehvid!

PostitusPostitas rauki » N Jaan 29, 2015 11:06

Minul paigaldati see tallinnas,Paldiski mnt. Konmar auto oü,mis asub sealses skoda esinduses.hoiatan veel ette,et kuna tegu on Land roveriga,siis ilmselgelt ei saa hakkama ainult selle thermo call vidiniga vaid lisaks tuleb osta veel webasto c-kit ,mis maksab samuti ca.300 euri.
Kogu süsteem koos paigaldusega läks maksma 715 euri pluss saaremaalt tallinnasse sõit ja 1 öö veedetud perepakett viimsi spa-s :D
Kasutaja avatar
duud
Kontakt:

PostitusPostitas duud » N Jaan 29, 2015 12:29

no siis mul jääb spas käimata.... :P
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Kontakt:

PostitusPostitas landy » R Jaan 30, 2015 00:58

Webasto asjus soovitame konsulteerida:

Margo Maripuu
CAR HOLDING OÜ
Pärnu mnt 393
10914 Tallinn
E-Mail: margo@carholding.ee
www.carholding.ee
GSM +372 50 92 156

nad on ennast Land Roveri spetsiifilsite probleemidega kenasti kurssi viinud ja oskavd öelda mis vidianid vaja ja palju kogu tsirkus maksma läheks.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
MTÜ Tehnikaspordiklubi "Imedepõld"
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 landy@4x4.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
rauki
Kohe panen 33" rehvid!

PostitusPostitas rauki » R Jaan 30, 2015 08:18

Konmar Auto oü
Margus Konsa
+372 5047047
Ei saa ütelda,et pädevusest puudu oleks olnud...töö vägagi kvaliteetne ja mees asjalik ja Landroverite spetsiifikaga väga kursis.
Kasutaja avatar
duud
Kontakt:

PostitusPostitas duud » R Jaan 30, 2015 09:35

Hmm, väga hea, tänud.

aga sellega tuleb mul üks "elutõde" meelde, mida heietaks:
Jaaa....Olles mõned aastad land roveri omanikuna kogenud, et ükskõik mis aga land roveri kohapealt peab ennast asjadega\hindadega kurssi viima, muidu maksad ennast segaseks!
Samas ei saa pahaks panna seda, igaüks tahab leiba süüa, kes natuke paremat, kes lepib tavalisega - maitse asi.
Selle pärast ongi land roveril see ülikallis "aura" küljes. Tegelikult ei ole land rover mitte kuidagi kallim ülal pidada kui muud sarnased autod, osaliselt isegi odavam...
Kõik autod lagunevad, uus auto on uus auto, seda ei peagi remontima, mida vanemaks saab, seda enam remondid.
Vaatamata vanusele näeb landrover parem välja kui konkurendid, nii seest kui väljast.

Samuti on hakanud tekkima töökodasi juurde kus aina rohkem tegeletakse LR masinatega.
Küll kogemusi tihtipeale ei anna võrrelda vanade olijatega aga mulle millegipärast hakkab tunduma, et hirm land roverite vastu hakkab kaduma.
Varem, kui alustasin Discoga, uhh seda seletamist ja veenmist, et Discot on odav ülal pidada jne. Ei tahtnud keegi uskuda, et LR on odav ülal pidada ja samas saab ka lõbusõitu metsas teha.
Kord tuttav küsis mis auto, ma vastasin, et LR. Siis läks nägu suureks ning kohe küsiti järgi, et kas sa oled rikkaks saanud ve? <- "aura". :D
Enne kui disco ära ostsin siis helistasin Haapsallu oma tuttavale, kes autodega tegelenud jne, küsin, et mida vaadata jne.
Tema sõnad: autot on tõenäoliselt kallis ülal pidada, nii mul kogemused varuosade müüjana, samuti veermiku osad ja muu sarnane seal all on väga väga kallis.
Heh, ma julgen öelda, et ma ei saa roppu palka aga autol vahetasin vist 3 korda käimakasti :D:D:D:D (üks taastatud kast siiani vedeleb garaazis, oli varuks)

Müügikuulutusi on rohem kui varasematel aastatel, see pole alati märk, et autod lagunevad - mina pigem vaatan seda, et LR liigub ning muutub aina populaarsemaks.
Võtame Range, uhh kui kallis, uhh kui kallis ülal pidada, uhh kui ilus.
Rangesi on Eestis väga palju. Olen selle Inchcape kuulutusi jälginud, kohe kui keegi tagastab oma range või mõne muu taolise, et uus liisida, on vana paari päevaga läinud.
Seda võib seostada ka sellega, et inimestel on rohkem pappi - aga ma vaataks pigem niipidi, et inimesed ostavad rohkem Land Rovereid!
Lätis ja Leedus, romulad jne on Rangesi\Discosi täis, võta mida vaja, transa ka tasuta. Kreisi odavad hinnad. (noh eks jällegi see osaliselt põrssa kotis ostmine on)
Aga neid on ja nende juppe on palju. Vabandust läks vähe pikaks....
Nagu on vanad LR omanikud öelnud, et "Land Rover, see on eluviis".
Kasutaja avatar
duud
Kontakt:

PostitusPostitas duud » N Veebr 26, 2015 11:39

updeit väike:
vahepeal sai välja vahetatud kütuse etteande pump paagi kõrval, nüüd tekkis korralik rõhk kütuse süsteemis ning tulid välja ka paar lekkivat vana voolikut, teada sain nii, et tallinn-pärnu-tallinn läks 50 liitrit :D
kui ilmad lähevad soojemaks tuleb tervel autol esiots üle värvida, sest kunagi tõenäoliselt laksu saanud ning keegi on odavalt ja sitalt peale pannud laki, nüüd raibe koorub, ja iga päevaga aina rohkem. kole kole...

soovitage häid kohti kus vahetada kasti õli. filtrid ja mahlad olemas aga oleks vaja head kohta kus ei vahetata lihtsalt õli vaid pestakse kast ka läbi jne...

Mine “Kasutajate autod”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist