Range Rover Vogue '05 - Reino

Tutvusta teistele Foorumi kasutajate oma autot ja selle ümberehitusi!

Moderaatorid: tt, landy

Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Kontakt:

PostitusPostitas landy » P Juun 26, 2016 08:16

1.Lahtised pistikud viitavad reeglina mitte paigaldatud lisavarustusele.
Kindlaks saab nende ostsrabe teha kui uurida auto elektrisüsteemi jooniseid. Varasta endale netist võimalikult värske programmi RAVE koopia ja proovi käima saada ning enda auto elektrisüsteemi jooniseid uurida.

2.Universaal (eriti BOSHI) disgnostiaksedmetega on Eestis korduvalt juhtunud, kus oskamatu kasutamise käigus on auto telliskiviks muudetud ning Andrusel on suur hulk tööd olnud, et see veerema panna. Mitmed seadmed anavad aga vaid vekoodid või üsna üldinfo.
Isegi LR spetsiifilised seadmed on üsna erineva "hinge sisse vaatamise" tasemega. Kõige kangemad masinad on esinduses ja LR pesas Andrusel ning viimase küljes on ka oskuste ja teadmistega mees.
Viimati muutis landy, P Juun 26, 2016 21:07, muudetud 1 kord kokku.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
MTÜ Tehnikaspordiklubi "Imedepõld"
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 landy@4x4.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Otsing
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !

PostitusPostitas Otsing » P Juun 26, 2016 20:21

Ma mingeid suuri settingute muutmist ei plaanigi. Pidasingi silmas veakoode ja nt oilservice nullimist.
Usun, et sellised lihtsamad lisade aktiveerimised ei muudaks veel seda aparaati telliseks.
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Kontakt:

PostitusPostitas duud » E Juun 27, 2016 08:09

mul siiani rave olemas, kes soovib saab alla tõmmata.
kuhugi teemasse lisasin lingid jne ka ei mäleta enam...
Otsing

PostitusPostitas Otsing » T Juul 19, 2016 16:37

Sai tehtud 1800 km trip käruga mööda kruusateid ning selle tulemusena andis alla termostaat ja ilmselt ka reostaat. Saab laiali kiskuda jälle pilli. Reostaati pakun sellepärast, et salongi ventikal 3 esimest astet ei tööta.
Pilt
Pilt
Pilt
Otsing

PostitusPostitas Otsing » R Sept 16, 2016 10:50

Hulk vett merre voolanud ning ma olen suutnud ka paar asja remontida, vahetada ja uut teadmist saada.
Vahetasin ära termostaadi, siili ning kõrgsurvepumba. Paistab, et nüüd on nendega asi korras. Talv tulemas ning akule otsa vaadates, oli mõistlik see uue vastu vahetada. Paraku see mu elektriprobleeme ei vähendanud.
Ära võtsin ka astmelauad, olid teised juba nii mädad, et võivad last vigastada. Uued tellitud ning kuu ajaga pidid jõudma.

Käisin ka mingi hetk Imedepõllul ning proovisime käigukastile teist aju. Kahjuks see minu kuubikut targemaks ei teinud. Uurimine jätkub sellel alal.

Kuna tegemist on siiski LR-iga, siis laguneb ta jätkuvalt uutest kohtadest. Raadio viskas pildi tasku. Ees ainult LR logo ja kõik.
Otsing

PostitusPostitas Otsing » T Okt 11, 2016 14:51

Ülevaatus läbitud teisel katsel. Heideti ette nõrka käsipidurit - 1% lubatust vähem. Läksin koju, võtsin rattad alt ja keerasin parajaks. Seejärel läbis puhtalt ülevaatuse. Ausalt öeldes, oli see puhas norimine minu meelest ning oli suur tahtmine nende masinate korrasolekut kontrollida.

Ära sai vahetatud esiklaas. Vastu madalat päikest oli väga halb sõita. Kohale jõudsid ka uued astmelauad, mis said paigaldatud. Enam metsa asja pole. Eelmised jäid Kännu taha ning olid niisama mädanenud.

Mine “Kasutajate autod”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist