diagnostika-programmeerimisseade

Tallinnas asuvasse Land Roveri pessa kuuluvate firmade teated ja pakkumised. Varuosad, diagnostika ja hooldus

Moderaatorid: landy, Veiko Varik, RV8

Vasta
Kasutaja avatar
Andruzka
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 27
Liitunud: P Sept 29, 2019 18:47

diagnostika-programmeerimisseade

Postitus Postitas Andruzka »

Tere lugupeetavad,

Kas keegi oskab öelda, millist seadet kasutatakse esinduses või millist seadet kasutab näiteks Kadaka tee LR hooldus?
G270 & LR D4
Kasutaja avatar
Andruzka
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 27
Liitunud: P Sept 29, 2019 18:47

Re: diagnostika-programmeerimisseade

Postitus Postitas Andruzka »

Ise vastan-ise küsin. Asjalik aparaat ainult paistab olevat IITool Pro. Hind on vastav ka ka muidugi alates 1,5keur.
G270 & LR D4
Kasutaja avatar
martinsl
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 284
Liitunud: R Dets 13, 2013 10:17
Asukoht: Tallinn

Re: diagnostika-programmeerimisseade

Postitus Postitas martinsl »

Miks pro, kui soovid 1-2 autot teha, see on ikka teenusepakkujale/töökojale mõeldud versioon. Tavaversioon maksab pea 3x vähem ja teeb sama asja. Ja pro tahab igaaastast makset, et saaks kasutada.
Ilmselt kasutavad esindus ja see teine koht mangoose sdd kangemat versiooni.

Mul on jäänud alles üks uus gap iid tool varasem versioon, mis pole bt toega. Mõistlik oleks saata neile vahetusfondi korras tagasi ja vastu tuleb tutikas bt versioon, mida saad kõigi uuema aja LR peal kasutada. Ja kui uue auto ostad siis seadet saad edasi kasutada ka järgmisel.
Kasutaja avatar
Andruzka
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 27
Liitunud: P Sept 29, 2019 18:47

Re: diagnostika-programmeerimisseade

Postitus Postitas Andruzka »

JLR SDD programm jookseb Panasonicu peal. Kel häda käes, siis võin laenata.
G270 & LR D4
Kasutaja avatar
jaguar3
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 84
Liitunud: T Sept 21, 2021 19:23

Re: diagnostika-programmeerimisseade

Postitus Postitas jaguar3 »

Ma ostsin omale iCarsofti CR Max BT. Suht rahule võib jääda. Jah, ei pääse mõningaid asju tegema, aga põhiasjad on olemas. Pluss mul mitu autot, kõiki loeb, naabrimehe ja töökaaslaste omi kaasaarvatud.
Kasutaja avatar
Andruzka
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 27
Liitunud: P Sept 29, 2019 18:47

Re: diagnostika-programmeerimisseade

Postitus Postitas Andruzka »

Ma ostsin omale iCarsofti CR Max BT. Suht rahule võib jääda. Jah, ei pääse mõningaid asju tegema, aga põhiasjad on olemas. Pluss mul mitu autot, kõiki loeb, naabrimehe ja töökaaslaste omi kaasaarvatud.
Kas sa saad selle töövahendiga ka sellist featuuri D4`l avada nagu Webasto menüü tekitamine touchscreen`ile? Mis featuurid seal puudu on, mis võiks olla?
G270 & LR D4
Vasta

Mine “Sõnumid Land Roveri pesast”