infot freelanderi kohta

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

Vasta
tan
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 1
Liitunud: T Nov 15, 2005 14:41
Asukoht: tallinn

infot freelanderi kohta

Postitus Postitas tan »

Tere kõigile.
Olen paadunud sõjaväelane ja suur maasturite fänn.
Kuna olen nüüd kolinud väljast rohkem kabinetti tekkis soov omandada freelander. Välimus on vägagi meelepärane, ja päris metsa sõidan ikka töö autoga.
kes siis veel kui teie oskaks anda infot freelanderi kohta. See kuidas ta maastikul käitub on näha teie pildi galeriist.
Küsimused oleks:
kuidas peab vastu
mis on nõrgad kohad
mida vaadata ostmisel
üldine hinnang, kas tasub üldse ennast erutada (hetkel on muidugi tahtmine vägev).
sakasamaalt kas tasub tuua (hinnad on paremad)

Lugupidamisega:
Tan

Vabandan võib olla pole minu mure õiges kastis

kilgore@hotmail.com
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10305
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: infot freelanderi kohta

Postitus Postitas landy »

tan kirjutas:Tere kõigile.
Olen paadunud sõjaväelane ja suur maasturite fänn.
Kuna olen nüüd kolinud väljast rohkem kabinetti tekkis soov omandada freelander. Välimus on vägagi meelepärane, ja päris metsa sõidan ikka töö autoga.
kes siis veel kui teie oskaks anda infot freelanderi kohta. See kuidas ta maastikul käitub on näha teie pildi galeriist.
Küsimused oleks:
Hakkame siia otsast vastama:

1)kuidas peab vastu
Üldiselt tegus linnamaastur (Tehnika Maailma- linnamaasturite maastikutesti võitja).

2)mis on nõrgad kohad
Tgaumise akna tõstuki tross kipub purunema. vanematel mudlitel on esinenud probleeme siduri ning käigukastiga. 1,8L bensiinimootor on õrn.

3)mida vaadata ostmisel
Mootori ja käigukasti ning elektriooonik probleeme. nende kõrvaldamine võib VÄGA kulukaks osutada, sest erinevat klassikalisest Land Rover'ist ei ole sellel enam kõik varuosad mutri ja seibi kaupa tellida ning mitmed tööd tuleb kodugraazi asemel lasta sptsialistidel teha.

4)üldine hinnang, kas tasub üldse ennast erutada (hetkel on muidugi
tahtmine vägev).
Kui satute hästi hoitud ja korraliku isendi otsa, siis on sõidulusti piisavalt. Samas ei tohi unustada, et se auto on linnamaastur, mis metsas liigeldes eksimusi ei andesta. Maastikul liiklemiseks peab autot hästi tundma ja tunnetama.

5)sakasamaalt kas tasub tuua (hinnad on paremad)
Valik suurem, hinnad pareamad, samas on auto ajalugu teadamata.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta