lõpuks ometi saan lubada endale LandRoveri ostu.

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

Vasta
Myygimees
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 2
Liitunud: K Nov 02, 2005 13:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

lõpuks ometi saan lubada endale LandRoveri ostu.

Postitus Postitas Myygimees »

sellest tulenevalt ka küsimus, kas keegi on seda konkreetset isendit vaatamas käinud et oskaks midagi kommenteerida. huvi on osta Discovery 2. jutt siis sellest : http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html


teise variandina hakkas silma : http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

ehk siis äkki keegi on neid juba vaatamas käinud ja oskab mingit infot ette anda.
Taisto
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 106
Liitunud: T Mär 20, 2007 08:47
Asukoht: Vanamõisa, Harjumaa

Discomaania

Postitus Postitas Taisto »

Ma ei ole kumbagi näinud, aga selle Taneli masina puhul tekkis endal küll soe ja usaldav tunne. On teist putitatud hoolitsevalt. Vanem aastanumber ei tohiks Land Roveri puhul olla teemaks, kui sa just aasta pärast müüma ei hakka. Kui on kodumaalt ostetud, siis ka teatav garantii või nii. Ja omanikult. Alati tasub vaadata kuidas omanik ise masinaga sõidab...

Agent autost niipalju, et ostsime tuttavale sealt eelmisel aastal Taanist toodud Mitsubishi Carisma ja sai väga OK auto selle raha eest. Isegi läbisõit võib olla õige. Mõistlikud kutid olid seal.

Küsi auto enda käest ka!

Jaksu!
Maailm keerleb kui Discokera!
Myygimees
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 2
Liitunud: K Nov 02, 2005 13:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Discomaania

Postitus Postitas Myygimees »

Taisto kirjutas:Ma ei ole kumbagi näinud, aga selle Taneli masina puhul tekkis endal küll soe ja usaldav tunne. On teist putitatud hoolitsevalt. Vanem aastanumber ei tohiks Land Roveri puhul olla teemaks, kui sa just aasta pärast müüma ei hakka. Kui on kodumaalt ostetud, siis ka teatav garantii või nii. Ja omanikult. Alati tasub vaadata kuidas omanik ise masinaga sõidab...

Agent autost niipalju, et ostsime tuttavale sealt eelmisel aastal Taanist toodud Mitsubishi Carisma ja sai väga OK auto selle raha eest. Isegi läbisõit võib olla õige. Mõistlikud kutid olid seal.

Küsi auto enda käest ka!

Jaksu!
Aasta ei ole tõesti väga tähtis näitaja ja kaldun ise selle teise variandi poole, rääkisin Taneliga ja tundub väga asjalik. Nii auto kui ka Tanel. Eks vaatan üle ning kui ostetud annan märku.
muriel
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 18
Liitunud: E Okt 01, 2007 17:33
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas muriel »

Tahtsin ka seda Taneli autot osta aga hr. Harri Vilojetist hindas auto 170 t. peale ja ütles, et tema ei saa aru, et miks see auto nii kallis on... :cry:

ma otsin jälle uut.
Vasta