tumeoranz disco II

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

Vasta
muriel
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 18
Liitunud: E Okt 01, 2007 17:33
Asukoht: Eesti

tumeoranz disco II

Postitus Postitas muriel »

kas keegi teab sellest autost midagi?

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

esistange kuskile taha jäänud ja pidurdades väriseb vasak pool. Milline remondisumma siit võiks kõige hullemal juhul koita?
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10302
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

veidi lisainfot leiad müügikuulutusest meie foorumis:
http://www.landroverclub.ee/foorum/view ... =discovery
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Taisto
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 106
Liitunud: T Mär 20, 2007 08:47
Asukoht: Vanamõisa, Harjumaa

Tumeoranž

Postitus Postitas Taisto »

Olen ise seda masinat vaadanud ja juttu puhunud ja korra sõitnudki.

Belgiast toodud, tegelik läbisõit oli ca 200.000, nüüd natuke rohkem. Olnud tööauto, mida on näha ka auto sisust tagaosas. Sellega seoses tagaistmed nagu uued. Auto all oli üht-teist vahetatud originaaljuppide vastu. Tagaluugil numbri all oli alumiiniumi kobrutamist. Kindlasti kuskil veel. Ostetud BMW esindusest.

Vibra oli toona ka sees. Juhitavus oli sel hetkel olematu kui oma Discoga võrdlen. Omanik ütles, et lasi esisilla stabiliseerimise ära teha. Ju siis midagi on veel.

Üldiselt midagi tapvat ma ei usu, et sellega on olnud, aga avariivõimalus jääb. Jutu järele olla ta ise väga põhjaliku taustauuringu teinud.

Mina toona jätsin ostmata, kuna algusaastate Disco II tundus mõttetum võrreldes lõpuaastate Disco I-ga.

Jaksu!
Maailm keerleb kui Discokera!
jumps
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 15
Liitunud: L Mär 03, 2007 18:47
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jumps »

Lisainfot peaks saama ka siinsest LR esindusest, autot otsides sai sealt sellega ka läbi käidud. Mina kui suhteliselt rauavõõras inimene ei julgenud lihtsalt osta enne ja siis lõin ka vibrat põnnama:)

Tervitustega Jumps:)
mattheas
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 21
Liitunud: E Mär 12, 2007 12:21
Asukoht: tallinn

auto omanik

Postitus Postitas mattheas »

Vibra oli toona ka sees. Juhitavus oli sel hetkel olematu kui oma Discoga võrdlen. Omanik ütles, et lasi esisilla stabiliseerimise ära teha. Ju siis midagi on veel.
ülepaisutatud jutt auto kiskus nats vasakule sel hetkel aga mingist juhitamatust autost ärge sogage siin.
Vasta