Freelander

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

Anneli
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 3
Liitunud: P Juul 29, 2007 17:15
Asukoht: Freelander

Postitus Postitas Anneli »

Tore, et ma juba nimekirjas olen. Eks siis vaatame kes peale jääb. Kuigi olen suur koerte fänn ja mul neid lausa kolm siis seda pean mainima küll, et auto sisemusest see välja küll ei paista.
Sõidu kutse võtan kindlasti vastu aga raja valin siiski ise( autode võimed on erinevad).
Kui proovisõidu himu tuleb anna teada.
Hashi
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 26
Liitunud: R Okt 19, 2007 17:06
Asukoht: Kalmemäe talu, Kuusalu vald, Harjumaa

Postitus Postitas Hashi »

Anneli kirjutas:.../ olen suur koerte fänn ja mul neid lausa kolm siis seda pean mainima küll, et auto sisemusest see välja küll ei paista.
Heips!
Seda ma ei kartnudki, et koer(ad) auto sisemuses midagi hirmuäratavat korda on saatnud, kuigi ka seda esineb ;)
Pigem pidasin silmas seda asjaolu, et koerte peamine info-allikas on haistmine ja võõra liigikaaslase lõhn autos ajaks kindlasti meie omadel meeled ärevaks :D
Anneli kirjutas:Sõidu kutse võtan kindlasti vastu aga raja valin siiski ise(autode võimed on erinevad). Kui proovisõidu himu tuleb anna teada.
Rõõm kuulda, kuid ootame-vaatame, mis Landy sellest "seiklusest" arvab ning millal see toimuda võiks :)
Seniks...
-----
Jätkuuu! :)
Hashi
kontakt: 5211837
trophy
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 115
Liitunud: T Mär 06, 2007 16:50
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas trophy »

http://www.cameltrophy.co.uk/index.html.
Paar Camel Trophy Freelanderit kah saadaval ( üks on küll parempoolse rooliga). :roll: [/img][/url]
ONE LIFE. LIVE IT !!!
Hashi
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 26
Liitunud: R Okt 19, 2007 17:06
Asukoht: Kalmemäe talu, Kuusalu vald, Harjumaa

Postitus Postitas Hashi »

maximus kirjutas:Paar Camel Trophy Freelanderit kah saadaval ( üks on küll parempoolse rooliga)
Heips!
Einoh, see oleks kena küll, ku seda isendit saaks ekspluateerida(loe: tankida) nigu kaamlit - kord kuus või isegi aastas ;)
Ühtlasi võib arvata, et tal on ka mingid "kõrbeliiva respiraatorid" jms varustus, mis hinda omakorda kruvivad ning pole samuti siin-mail vajalikud(meil ju koristatakse tänavatele puistatud liiv kevadel kenaste ära ;) :D ) ning kõrbetingimusi esineb meil ainult talveti(loe: lumekõrb) ja sedagi vaid "soodsa suusa-ilma" puhul :D
Või on see Camel Trophy seotud ainult "nahavärvi" ja "turjale monteeritud kanderaamiga" ja muus osas on nigu Freelander ikka?
Niiet, tänud pakkumast, maximus - eelistaksin siiski juba karmi põhjamaise kliimaga kohanenud "kaamlit" :)

EDIT: igaks juhuks küsin siiski üle - misse "kaamli" hind oleks ja kas peab ise teda "nuubia kõrbesse" püüdma minema? Või on mõni "kodustatud" eksemplar ka Eestimaal saadaval?
Seniks...
-----
Jätkuuu! :)
Hashi
kontakt: 5211837
trophy
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 115
Liitunud: T Mär 06, 2007 16:50
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas trophy »

Mine kõigepealt http://www.cameltrophy.co.uk/index.html, siis Trading post - vechicles for sale. Sealt avaneb ilus CT masinate nimekri, millest enamus kahjuks küll juba müüdud. LH Freelanderi hind on 8995 naela,( ehk siis võib arvata, et päris nuubi kõrbesse ei olegi vaja autole järgi sõita) täpsema info Nickilt :D
PS. wellcome to the club...
ONE LIFE. LIVE IT !!!
Hashi
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 26
Liitunud: R Okt 19, 2007 17:06
Asukoht: Kalmemäe talu, Kuusalu vald, Harjumaa

Postitus Postitas Hashi »

maximus kirjutas:Mine kõigepealt.../...Freelanderi hind on 8995 naela.../...wellcome to the club
Heips!
Mis teeb(koos Eestisse "komandeerimis-rahadega") kokku sellise summa, mis (tsiteerin ühe oma eelmise postituse lõiku)"ületavad minu majanduslike võimaluste piiri isegi juhul, kui ma kõik oma "põllumajandus-saaduste talvevarud" pool-muidu turule paiskaksin" - ja klubiga liituda saaksin ainult mentaalselt. Pakkumine on muidugi ahvatlev ;)
Seniks...
-----
Jätkuuu! :)
Hashi
kontakt: 5211837
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Selle hinna eest tasub kindlasti lähemat uurimist:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Hashi
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 26
Liitunud: R Okt 19, 2007 17:06
Asukoht: Kalmemäe talu, Kuusalu vald, Harjumaa

Postitus Postitas Hashi »

Landy kirjutas:Selle hinna eest tasub kindlasti lähemat uurimist:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Heips!
Tänud, kuid see juba müüdud ning kolme uksega variant poleks meile sobinud ka.
See-eest aga on meie sõbralikku ning demokraatlikku peresse vastu võetud see auto -> http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html :)

Niiet oleme oma leidnud ja teema võib lõpetatuks lugeda. Tänud kõigile kaasa-elajatele ning ka eelmisele omanikule hästi hoitud ja hooldatud auto eest :)

P.S. Landy-ga me vist nägime teineteist vilksamisi Vilojett'is
(rüüpasin vastuvõtu laua lähedal nurgas auto eelmise omaniku ja oma armastet abikaasiga parasjagu kohvi ja ootasime diagnostika tulemusi) ;)
Seniks...
-----
Jätkuuu! :)
Hashi
kontakt: 5211837
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Hashi kirjutas:.
See-eest aga on meie sõbralikku ning demokraatlikku peresse vastu võetud see auto -> http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html :)
Õnnitlused uue pereliikme puhul! Loodetavastion temast tükiks ajaks lusti kõigile. Ehk terhvame ka mõnel temaatilisel üritusel.

Kindlasti loodan su autost juba üsna pea lugeda siist:
http://www.landroverclub.ee/foorum/viewforum.php?f=17
vahvaid ja lustakaid lugusid. Ehk on teistelgi Freekate omanike sealt siis midagi õppida. Sa ilmselt saad olema üks kõige karmimates tingimustes selle mudeli kasutaja.
Niiet oleme oma leidnud ja teema võib lõpetatuks lugeda. Tänud kõigile kaasa-elajatele ning ka eelmisele omanikule hästi hoitud ja hooldatud auto eest :)
Siis oli loodetavsti foorumist veidikenegi kasu. Peeter üldislet tundus oma autot hästi hoidvat. Eks olita ju klubilt omal ajal ka nõu küsinud, kuidas seda õieti hooldada.

Nüüd muutud sa ilmselt tänu Freelanderi käsiraamatule teistegi omanike seas popiks. ;-)
P.S. Landy-ga me vist nägime teineteist vilksamisi Vilojett'is
(rüüpasin vastuvõtu laua lähedal nurgas auto eelmise omaniku ja oma armastet abikaasiga parasjagu kohvi ja ootasime diagnostika tulemusi) ;)
Oleksid võinud mul julgelt nööbist kinni võtta ja käe pihku pista. :P (Aga teepeal vastu sõites võib alati LR-i omanike käeviipega tervitada!)
Jah, meenub nüüd küll, et sai korra käidud järjekordset proovisõidu autot tagasi toomas ja siis tõesti keegi seal joogiautomaadi juures toimetas.
Kuna tegu enamuses nö "jaaguari nurgaga", siis tavaliselt väga ei süvene seal olevatesse kodanikesse (sorry!).

P.S.
Kas tulemused oolid ootuste kohased või jäid neist üles või allapoole?
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Hashi
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 26
Liitunud: R Okt 19, 2007 17:06
Asukoht: Kalmemäe talu, Kuusalu vald, Harjumaa

Postitus Postitas Hashi »

Landy kirjutas:Õnnitlused uue pereliikme puhul! Loodetavasti on temast tükiks ajaks lusti kõigile. Ehk terhvame ka mõnel temaatilisel üritusel.
-----
Kindlasti loodan su autost juba üsna pea lugeda vahvaid ja lustakaid lugusid. Ehk on teistelgi Freekate omanike sealt siis midagi õppida. Sa ilmselt saad olema üks kõige karmimates tingimustes selle mudeli kasutaja.
-----
Siis oli loodetavsti foorumist veidikenegi kasu. Peeter üldiselt tundus oma autot hästi hoidvat. Eks oli ta ju klubilt omal ajal ka nõu küsinud, kuidas seda õieti hooldada.
-----
Nüüd muutud sa ilmselt tänu Freelanderi käsiraamatule teistegi omanike seas popiks.
-----
Oleksid võinud mul julgelt nööbist kinni võtta ja käe pihku pista. Aga teepeal vastu sõites võib alati LR-i omanike käeviipega tervitada!
-----
Kas tulemused oolid ootuste kohased või jäid neist üles või allapoole?
Heips ja tänud õnnesoovide eest!
Loodame meiegi, et uus pereliige kohaneb kohalike oludega ruttu ja harjub ka metsa- ning kruusateedel liiklemisega. Arvatavasti on ka tema füüsis vastupidavam, kui Audil, millel pea iga aasta kõikvõimalikke veovankri pukse ning liigendeid vahetama peab. Eks kindlasti üritame osaleda ka mõnel LR-i üritusel, kui töö ja majaehituse kõrvalt mahti saame.

Esimeseks lustakaks looks oleks nn mägipiduri katsetus, kui ületasime koduteel jõeorgu - lülitasime selle sisse ja lasime autol minna. Kiitsime kõik kooris laskumise sujuvust ja kui jõudsime teisest nõlvast üles, märkasime, et see polnudki fikseerunud ning auto läbis oru tegelikult lihtsalt esimese käiguga :D
Kahjuks pole siin teiste jaoks midagi kasulikku - pigem endale teadmisi/oskusi, et jälgi ikka armatuuri märgutulesid ka. Paraku ununes see pisiasi meil esimese korra ähmiga täiesti. Ainsaks moraaliks - veendu eelnevalt ja kindlalt, et asi toimiks nii, nagu sa kavatsenud oled.
Ega need tingimused meil nüüd nii karmid ja ekstremaalsed ka pole - Metropoli(loe: Tallinna) asfalteeritud tänavad on kohati hullemadki, eriti talvel peegelsiledaks lihvitutena ;)

Foorumi vestlusest oli ikka päris palju abi, eriti mulle, kui auto-võõrale patsi-poisile(olen erialalt itimees). Patsi mul küll pole, kuid see-eest on soliidne hall habe. Kahjuks aga ei aita seegi, kui ikka autodest halligi ei jaga. Seega - veelkordsed tänud kõigile nõu ja jõuga abi pakkunutele :)
Vastutasuks olen lahkelt nõus käsiraamatut laenutama, kui vaid laenaja tagastamise postiaadressi ei unusta ;)

Esialgsed muljed on meeli-ülendavad, kuid tulemustest saan rääkida siis, kui olen sõidukiga pisut rohkem kohanenud ja kilomeetreid läbinud :)

Eks ma järgmine kord võtan ka nööbist kinni - ma ei teadnud, et LR-i liikmetel/omanikel korstnapühkijatega sarnane traditsioon on :D
Kahjuks ei saa liikluses seda teha, kuid tervitamise vastu pole mul kunagi midagi - olgu siis selleks kasvõi tagasihoidlik käeviibe :)


EDIT:
Landy kirjutas:Kindlasti loodan su autost juba üsna pea lugeda siit: http://www.landroverclub.ee/foorum/viewforum.php?f=17
"Üsna pea" küll ei jõudnud aga - "kaua tehtud, kaunikene" ;)
Loe siit -> http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=1888
Seniks...
-----
Jätkuuu! :)
Hashi
kontakt: 5211837
Vasta