Milline oleks arukas valik

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Viimast lõiku lugedes siiki pigem Disco II või Disco I tootmise lõpu osast (1996-1998), Sisekujundus juba sarnane Disco II-le, kuid puudub liigne elektroonika ja põhineb legendaarse Defenderiga samal tehnikal.

Samas on Disco I seitsmekohalisena on taga veidi ebamugavam(külgsuunas istmed), ning vähem on ka igasugu linna ja maantesõidu jaoks mõeldud elektrioonilisi abimehi. Ka on mootor maanteel ja linnas uimasem ning kriipsu janusem.

P.S. Mida meespere valikust arvab?
Viimati muutis landy, R Juun 27, 2008 16:25, muudetud 2 korda kokku.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

D11

Postitus Postitas Kalamees »

DII on ka seitsme kohalisi ja kuni 1,3 meetrilistele tegelastele päris mõnus istuda viimastel mugavatel kohtadel, turvavööd ja peatoed ka, ja pistikud kõrvaklappidle ka, et saavad enda jaoks musa timmida nii valjuks kui kõrv kannatab ja ei sega teisi ka. Ja kuulata oma maitsele plaate. Ja taga uksel lastelukk ka, seega pole karta et nad sõidu ajal uute plaatide järele lähevad.
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

p.s. kindlasti pead kasutatud auto ostu juures silmas pidama, et sinna läheb peale ostu sisse 10 k raha kindlasti veel igasugu õlide ,tihendite, pukside kojameeste jne vahetamiseks. Selles pole midagi imelikku. Range on kindlasti mugavam kui DII aga Disco on kindlama tehnikaga lõppeks.
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
Kasutaja avatar
LittleSuzi
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 815
Liitunud: R Nov 16, 2007 12:28
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas LittleSuzi »

Landyl on õigus seoses EAS'iga (õhkvedrustus) ... kuid ikkagi on tegemist mugava autoga,

Kuid kõigi mainitud variantide uhul on üks hea omadus - neid ei pea esindusse remonti viima .. kui tahtmist siis saab ka ise hakkama :)
heli
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 5
Liitunud: T Juun 24, 2008 13:56
Asukoht: Ilmselt Eesti

Postitus Postitas heli »

Remondis saab ise hakkama :D Mul on hea ettekujutusvõime - kuidas Teie prouad purunenud LR vedrusi vahetavad... :D
Katsun leida endale Discoveri II ja hoian silma ka RR-tel. Ma pole rantjee ja pean pealinna vahest tööle ka sõitma! Parkimisandurit displeyga ja 4x akna el tõstukeid ja istme el reguleerimist tõesti vajalikuks ei pea. Aga esiiste võiks soeneda ja töötav puldiga webasto...hindaksin seda kõrgelt!
Hea visuali ja jutu alusel ei otsusta - küsin kindlasti Teilt abi!(ma saan turul kurke osteski petta)
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

heli kirjutas:Hea visuali ja jutu alusel ei otsusta - küsin kindlasti Teilt abi!(ma saan turul kurke osteski petta)
Oled ostnud kurgi pähe rohelisi banaane ja müüja on takka kiitnud, et uus Poola kurgi sort? :P :D :twisted:
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

teenindus.

Postitus Postitas Kalamees »

Palju sõltub ka teenindamisest, kui on oma kindel töökoda on ok, aga kui jääd lootma margiteeninduse peale siis asi keerulisem. Enda viimane kogemus, õliradiaatori suur leke ja uut ootab auto juba 3 nädalat, läheb veel pea nädal. ja auto seisab.
Vasta