tervist

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

Vasta
Mjahi
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 85
Liitunud: E Nov 14, 2005 20:40
Asukoht: lääne viruma

tervist

Postitus Postitas Mjahi »

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html


http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

selline asi et tutaval huvi selliste masinate vastu kas keegi teab neist masinatest ehk midagi täpsemalt tänud
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: tervist

Postitus Postitas pirx »

Mjahi kirjutas:http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html


http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

selline asi et tutaval huvi selliste masinate vastu kas keegi teab neist masinatest ehk midagi täpsemalt tänud
Minu isiklik arvamus on, et see teine on igal juhul parem. Hinnaks 127 000 +km. Esimesel variandil on lisadega väga tuuga- Range Roveril nahksisu võiks ikka olla, rääkimata autopiloodist ja istmesoojendusest. Läbisõidule ma eriti tähelepanu ei pööraks, vaid antud auto hetke tehnilisele korrasolekule. See on minu arvamus.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
Kasutaja avatar
LittleSuzi
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 815
Liitunud: R Nov 16, 2007 12:28
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas LittleSuzi »

RR'i omamamine on lausa elustiil :)
Eks ikka teame ühte koma teist.
Tähelepanu pööramine on kõige lihtsam, kui minna autoga koos Inchcape esindusse või MG Roverisse ja tellida ülevaatus/diagnostika.
Siin foorumis on ka seda teemat arutatud seega võid ka otsingut kasutada.

IMHO: diisel mootor pole RR II'le ehk sobivaim ... kuid see nagu mainitud alandlik arvamus :roll:
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

See natuke paha elustiil. 8) Naise õemehe RR iga sõitmas käies tundsin ennast matka riiete ja saabastega seal ennast ikka väga sitasti :D, hing lausa nõudis ülli ja poleer kinga :wink: . Nali naljaks, aga kas sellele teise põlve RR ile saab ka kunagi ring peale juppidega ja siis pikemat aega probleemivabalt kulgeda?
Mjahi
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 85
Liitunud: E Nov 14, 2005 20:40
Asukoht: lääne viruma

Postitus Postitas Mjahi »

selge selge ,aga äkki keegi teab neist masinatest just midagi kõneleda
Kasutaja avatar
LittleSuzi
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 815
Liitunud: R Nov 16, 2007 12:28
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas LittleSuzi »

Eks iga auto vajab hoolt ja parandamist - arvestades, et tegemist n ikkagi kasutatud autodega. Isiklikult mõneti tundub jah, et peab ehk nati rohkem parandama. Kuid ...
... see ei häirigi niiväga, kuna RRII'he parandamine on tehtud väga lihtsaks. Kasvõi palju know-how'd on netist saadaval. Alguses ei arvanud ma autoparandamisest isiklikult midagi - aga RR'iga on see põnev, sest tead, mida on vaja ning kuidas on vaja.

Mäletan, et "hoiatati" inglaste autode suhtes. Need ei ole nagu jaapanlased - kas töötavad või ei tööta. Nendel autodel on iseloom ja isiksus. Nendel on sarnaselt inimestelgi pahemad ja paremad päevad. arvan, et paljud Land Roveri inimesed võiksid sellega ehk nõustuda.

Auto varusoade puhul on minu meelest väga hea saadavus e-bay kaudu. Hinnad on odavad arvestades Esinduse omadega. Hiljuine näide oli sõbra Disco 1'hega. Esindus ütles, et pidurikettad, klotsid 4'jale rattale koos vahetusega on mingi 15K ... Hr Utkini kaudu oli lõplikumaks hinnaks mingi 4-5K

Kui otseselt ei karda näppe õliseks teha siis pole vaja karta.
Auto võib ju tujukas olla, kuid sellel peab ikka tõsist viga olema, et sind tee äärde jätab.

nõrgad kohad on antud masinal EAS - elektroonilisetl juhitav õhk vedrustus.

Ülejäänud on minu meelest suhteliselt pommikindlad. Eks regulaarhooldust peab tegema - õlide, filtrite vahetus. Kuid seda on vaja teha isegi T-40'etel 8)
Eks vähem kapriissem on vist Disco I või II.
Kasutaja avatar
LittleSuzi
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 815
Liitunud: R Nov 16, 2007 12:28
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas LittleSuzi »

lisaksin nimekirja, milled olen aasta jooksul vahetanud:

Anti roll bar links;
Water pump;
viscouse unit;
EAS pump;
Spark plugs + leads;
Rear Brake pads and rotors;

Vahetada oleks veel vaja bensiinipump ja radiaator (läks katki oma hooletuse tõttu).

LIsandub veel regulaarne õlide vahetus. Seega ei ole see midagi nii hullu.
Vasta