RR soetamine

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

blood
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 3
Liitunud: T Dets 29, 2009 16:33
Asukoht: Pole Teie Asi!

Postitus Postitas blood »

On keegi sed BRC agregaati ka lähemalt vaatamas käinud:? Kas 2001a masin on ka täis toredaid "lastehaigusi" nagu algus aastate RR2 ?
Kasutaja avatar
LittleSuzi
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 815
Liitunud: R Nov 16, 2007 12:28
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas LittleSuzi »

see auto peaks olema heas korras.
Kunagi uurisin. Hinnast ei taha BRC rääkida eriti ... mis puudutab madaldamist.
2001 aasta oli viimane antud kerega ning üldjoontes peaks olema lollikindel.

Kindlasti on nõrkadeks kohtadeks vedrustuse süsteemi sõlmed.
Kolhethi - paljude eestlaste kodu.
www.kolhethi.ee
Borka
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 32
Liitunud: L Mai 30, 2009 07:15
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Borka »

Kui endale otsisin RR-i siis sellest isendist vaatasin mööda just sellepärast,et see auto oli liiga kaua olnud seal platisl myygis ja seisnud.Sellest on juba yle aasta möödas ja ta ikka seisab.Ma arvan,et ega ma valesti ei teinud,kuna kui juba "tavaliste" autode kohta, mis on kaua seisnud öeldakse,et pole mõtet osta siis RR-i puhul peaks see lausa reegel olema kui probleemihunnikut ei taha endale soetada.Muidu 2000-2001a toodetuid autosid loetakse tõesti kvaliteetsemateks aga kindlasti pole see reegel,kõik oleneb ikkagi autost endast ja eelmisest omanikust,paha ei teeks ka hoolduajalugu.Soovitan soojalt auto viia suurema huvi korral ikkagi Paldiski mnt-le kus teha ostueelne kontroll aga selle auto peale ma suuri lootusi ei paneks.
Range Rover II
Kasutaja avatar
LittleSuzi
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 815
Liitunud: R Nov 16, 2007 12:28
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas LittleSuzi »

Oskab keegi miskit öelda sellise auto kohta:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Kolhethi - paljude eestlaste kodu.
www.kolhethi.ee
blood
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 3
Liitunud: T Dets 29, 2009 16:33
Asukoht: Pole Teie Asi!

Postitus Postitas blood »

tänud, ega isegi mõtlen,et seisnud teine jupp aega -samas ega valilkut ka suurt pole (st ma diislit ei taha). Lätist-Leedust ka väga ei julgeks tuua:) kuna ei tea kus seal kontrolli minna. RR-i ei julgekski osta ennem kui kontrolli ei saadaks. Soov leida midagi millega oleks mugav ringi sõita iga ilmaga ja kui oma kodu tee hommikuks ikka täis tuisand on siis ka linna saada:) alati traktorit oodata pole võimalik : tundus(b) RR olema igati sobiv valik.
Kasutaja avatar
LittleSuzi
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 815
Liitunud: R Nov 16, 2007 12:28
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas LittleSuzi »

Disco II oleks kah ehk üks variantidest.
Kolhethi - paljude eestlaste kodu.
www.kolhethi.ee
Borka
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 32
Liitunud: L Mai 30, 2009 07:15
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Borka »

Ega see RR2 ost ongi päris keeruline teema,ise otsisin Saksast ca 6 kuud ja soovitan soojalt kui vaadata Saksast siis kindlasti eraisikult,kuna seal tähendab see ka enamsti hooldatud autot.Hind on kindlasti krõbedam kui Eestis aga see tasub end ära kui tahad korralikku autot ning siis pole ka suurem probleem kokkuleppida Land Roveri esinduses ylevaatamist enne ostu,seal sobib ka Fordi esindus ja nendest seal puudust pole.
Eestist ostes on sellevõrra lihtsam,et saad koheselt viia spetsialistide juurde kontrolli ja majanduslik olukord võimaldab ka paremat hinda kysida aga ka valik on oluliselt väiksem.
Range Rover II
blood
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 3
Liitunud: T Dets 29, 2009 16:33
Asukoht: Pole Teie Asi!

Postitus Postitas blood »

hämmastav kas keegi kiidaks ka RRi:) igalpoole kuhu nina topid või loed saad pikki näppe, et ära jumala eest RR2-te vaata igalühel oma kurtmine:)
Kasutaja avatar
LittleSuzi
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 815
Liitunud: R Nov 16, 2007 12:28
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas LittleSuzi »

mina kiidan - ausalt mõnus ja hingelähedane auto. Nagu kapriisne naine ... egas mudu sellel naise nime pole pannud.
8)
Kolhethi - paljude eestlaste kodu.
www.kolhethi.ee
Kasutaja avatar
bisdauskas
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 23
Liitunud: P Dets 07, 2008 12:46
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas bisdauskas »

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... html-peaks olema korralik masin,omanik on mulle tuttav ja rahaga ta masina korrashoiu pealt pole kokku koonerdanud st.mis katki või kulunud see läinud vahetusse 8)
95 Range Rover P38
Vasta