O: disko III

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

Vasta
raiu
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 5
Liitunud: K Aug 26, 2009 15:21
Asukoht: Harjumaa

O: disko III

Postitus Postitas raiu »

plaan osta disko 3, hinnaskaalal kuni ~360 000.

kuna aga auto ostaks ikka mõneks aastaks ja varasemat kogemust LR'iga ei oma, oleks tagasihoidlik palve proovida isendit näiteks nädalavahetusel.

loomulikult jätaks enda 2006a skoda "panti" selleks ajaks ja kütuse ja vajadusel ka kindlustuse ostaks ise.

inf: 5051635 / raivo@kodus.net

täpsutus: jutt diisel autom isenditest.
Kasutaja avatar
vipcity
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 145
Liitunud: T Juun 16, 2009 22:27
Asukoht: End of the Land/Viimsi

Postitus Postitas vipcity »

Soovitus on minna Tartu maantee põllu peale Inchape Motorsisse ja neile müügijuttu ajada, et näed tahan siin autot osta ja Disco 3 meeldib. Äkki juhtub asine müügimees olema, kes valmis raha lõhna tundes sind sinu soovis abistama.

IM-s pole seda asja proovinud, kuid ise olen selliselt nii mõnegi autoga alates Hondast ja lõpetades sakslastega kaubale saanud.

Kas nüüd sealt autot on mõtet ostama hakata on juba ise küsimus :)

Foorumist võid leida ka soovitusi nagu, et mis aastaskäigust alates võiks Disco 3 olla.

Täna on ka liisinguplatsidel terve rida D3 võimalusi kaalumiseks olemas.

Igatahes - palju edu masina otsingutel. Kindlasti tasub valikute kitsenemisel teha juttu Paldiski maantee LR Pesaga.

Info järgmisel lingil:

http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=578

Omalt poolt olen nende tööga väga rahul.

parimat,
Märt
Land Rover Discovery 2 (2003) - "Muhv" - ristsed saadud Suveretkel 2009 Sirgalas
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Pigem ikka leia konkreetne isend müügi portaalist üles, ja katsu ikka selle müüjaga kaubale saada, millist osta tahad. Kui sobivus veel teadmata, siis paarikümneminutilise prooviringi teeb ikka iga mees, kes müüa tahab.
Kasutaja avatar
vipcity
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 145
Liitunud: T Juun 16, 2009 22:27
Asukoht: End of the Land/Viimsi

Postitus Postitas vipcity »

tegelane soovis vast nädalavahetuse jagu masinat proovida. 20 minutit keerutamist ei näita suurt midagi. Salongi proovimasinad on just parajad selleks, et neid päev või kaks pisut asisemalt proovida, saab teada, kas antud masin ikka meeldib ja sobib, seejärel võib otsimisele pühenduda ning vaevalt, et seejärel kah 20 km läbimise järel otsus tehakse :)

Igatahes - loodetavasti leiab otsija, mida ta otsib.

päikest,
Land Rover Discovery 2 (2003) - "Muhv" - ristsed saadud Suveretkel 2009 Sirgalas
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

IME-s on ajad juba eelmisest sügisest üsna karmid ja niisma ilusate silamde eest autosid sõitmisek välja ei anata. Pead müügihele rahapakiga pähe lööma, et ostujuttu tõsiselt võetaks.
Need ilusad ajad kus iga vend kes salongi astus proovisõidumasinat proovida sai on kahjuks möödanik.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
vipcity
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 145
Liitunud: T Juun 16, 2009 22:27
Asukoht: End of the Land/Viimsi

Postitus Postitas vipcity »

nuh - aga ega siis iga vend LR-i ei ostagi :D

aga suhtumine on seal naljakas jah - käisin IM-s üht kasutatud autot vaatamas - ei sobinud, seisukord valetati suud silmad täis - samas ütlesin, et mida tegelikult otsin...LR-i siis, ja sinna see asi jäigi. No ei tahetud minu raha, imelikud tegelased...

Ja täna sõidan rõõmsalt ringi Muhviga :)
Land Rover Discovery 2 (2003) - "Muhv" - ristsed saadud Suveretkel 2009 Sirgalas
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Võibolla oli nii kehva masin, et ei tahetud sulle lihtsalt müüa, otsiti kedag, kes hiljem hakkaks ka nende juures remondis käima ;). See, kas masin sobib, või ei , on esimese kolme minutiga selge. KUi sobib, ja on juba suurem soov pisiasjade käiku süübida, siis potensiaalne müüja võib ka juba ilmselt pikemaks proovimiseks masinat anda. Aga ostust keeldumise põhjused peaksid ka siis väga veenvad olema, mitte stiilis, et Suzuki Jimni taga istmele ei mahu kolm 100 kilost meest vabalt istuma. :), aga samas päevakese kannatas ringi küll vurada. Mulle lihtsalt ei meeldi kui minnakse teadlikult inimeste aega raiskama, ja ilmse sooviga lihtsalt sealt mitte osta, vaid lihtsalt asjast aimu saada. Saab ka teisiti, aga tutvumise päeva eest tuleb siis mingit rendikest maksta. Müüjad huijatekse tobedate ostjate poolt nii läbi, et kui juhtubki üks kindla ostusooviga inimene tulema, siis 95% arvatakse, et järjekordne jalutaja, kes ajab omaarust tarka juttu. Olen kuulnud kuidas nn ostjad suundusid potensiaalseid ostjaid mängima,"lähme lollitame müüjat vähe, ütle, et sa tahad osta, siis saame ka sakste moodi hää autoga sõita" masendav. Inimesed ei julge samas müüjale öelda, et tulin lihtsalt uut tehnikat( mudelit) uurima. Osta veel paari aasta jooksul ei kavatse, aga tahan näha, kuidas on uuel mudelil asjad arenenud. Kõik rahul. Müüja tegeleb oma asjadega ja sina saad rahus masinal kõik nurgatagused läbi uurida. Isegi proovi sõitu pakutakse vägagi viisakalt sellise viitega, et teeme tiiru, võibolla mõtlete siis ostu suhtes kiiremini ringi. Lihtsalt tige olen, kuna olen ka ise oma töös kokku puutunud palju selliste ostjamängijatega, kes tegelikult tahavad ainult vaadata. Hiljem kuuled siis jälle, et näe lollitasime poisikest vähe, loll jooksis nagu orav ringi seletas ja näitas ja lubas prooviks masina kojugi tuua. Minu tagasihoidlik arvasmus lihtsalt, mis ostu teemat puudutab. 8)
raiu
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 5
Liitunud: K Aug 26, 2009 15:21
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas raiu »

jha, lollitada ei taha, ja minu jaoks on 15min sõidust ka vähe, kõigepealt tuleb vasika-vaimustusest üle saada.

tegelt tegin täna ka 15min sõidu sellega mis agr'is müügis on... rohkem ei julgenud, sest auto hakkas hädaldama oma vigu mis tal küljes oli... esma muljena LR või siis D3 kohta võiks öelda, et soovid pole muutunud, tuleb vaid ok isend leida ja moosida rent paariks päevaks :)
Vasta