disco 2 ostmistahe

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

Kasutaja avatar
tyybel
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 187
Liitunud: N Mär 27, 2008 12:18
Asukoht: Tallinn Pirita/mõnikord ka Viljandi

Postitus Postitas tyybel »

Rein kirjutas:Ooda, kasutaja Tyybel, Viljandi poolt. Defekaga maadelnud, ehk on tema seal kandis. Ma lähen ise ka küll nädala vahetuseks ca30 kiltsa Viljandist Rõngu poole, aga ajaga hirmus tuuga. Pean puistevilla panekuks katusealuse tolmukindlaks tegema. Kui on vaja hommikul vaja Viljandisse minna siis saaks kerge ülevaatuse teha. Samas kindlalt lubada ei julge. Aga küsi Tyybeli käest ja anna siia teada, et kas ta saab.
Sorry, ei ole sel nädalal Viljandisse asja. Ja minu maadlemine on käinud rohkem nii, et mina hädaldan ja Imedepõllu meeskond maadleb :oops:
Seega pöördu parem sinna: http://www.landroverclub.ee/foorum/prof ... file&u=566
Aeg-ajalt on Inseneer v Tai mööda Eestit tiirutamas ja siis on ju alati võimalik mõistlikule kokkuleppele jõuda. Lisaks diagnoosile saad vajalike ravivõtete kalkulatsiooni ka kohe kätte.
Viimati muutis tyybel, K Okt 21, 2009 22:15, muudetud 1 kord kokku.
"olematu auto" +372 5074010
Pilt
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Ma olen peale rihma vahetuse kõik asjad ise teinud enda omal, aga ei taha soovitus vastutust võtta. alati võib olla mõni asi, mida ei märka :)
tanel
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 24
Liitunud: K Dets 12, 2007 12:22
Asukoht: tartu

Postitus Postitas tanel »

Ok, uuriks siis teisest otsast tiba asju.
Vaatan, et hetkel mitmed 99nda aasta disco 2-ed müügis.
Kas võiks oletada, et see aastakäik oli veel DII jaoks nagu alles nooruspõlv ja kaval ei ole nende poole vaadata?
Et pigem mingi 2002?
Või siis juba pigem disco I-e viimased aastakäigud 96-97-98?

Samas ju uuem auto ikka uuem auto. Difrilukk on DII puhul vist enivei õnnemäng ja tuleks kohapeal auto alla ronida otsima...?
Discovery
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 374
Liitunud: T Sept 16, 2008 11:01
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Discovery »

tanel kirjutas:Ok, uuriks siis teisest otsast tiba asju.
Vaatan, et hetkel mitmed 99nda aasta disco 2-ed müügis.
Kas võiks oletada, et see aastakäik oli veel DII jaoks nagu alles nooruspõlv ja kaval ei ole nende poole vaadata?
Et pigem mingi 2002?
Või siis juba pigem disco I-e viimased aastakäigud 96-97-98?

Samas ju uuem auto ikka uuem auto. Difrilukk on DII puhul vist enivei õnnemäng ja tuleks kohapeal auto alla ronida otsima...?
Kui mina endale autot otsisin, siis soovitati (ja õigusega) DII esimestest aastakäikudest mööda vaadata. Kui rahaliselt kannatab, võta DII hilisemad aastakäigud.

Eks DI ja DII vahel ole vahe ka - DII on märksa mugavam, aga DI palju lollikindlam, elektroonilisi vidinaid on oluliselt vähem. Välimus on ka DII-l palju kenam. Minul on tehniliselt täpselt sama DI spetsifikatsioon, mis Reinu antud lingis ja olen rahul. See 1-2 aastat vahet DI ja DII vahel (et kas hilisema aastakäigu DI või varasem DII) ei oma mingit suurt rolli kategoorias "samas uuem auto ikka uuem auto". Mõni DI on tunduvalt paremas korras kui varasem DII.
Disco I ES, 300Tdi
tanel
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 24
Liitunud: K Dets 12, 2007 12:22
Asukoht: tartu

Postitus Postitas tanel »

Käisin vaatasin selle viljandi 96 aasta oma ära. Pidurikettad võibolla tahavad vahetust. Midagi "hõõrub" parema esiratta juures. Võimalik et sama ketta jama mingi. Parema akna süsteem põhjusmõtteliselt ei funga. Tagumised tuled ei põle - vabalt et kaitse lihtalt läbi.(huvitav et müüja selliste elementaarasjadega ei tegele...) Katus ja küljed palju metsaoksi näinud. All raam ja värgid roostesed - küllap sellisele aastakäigule omane. Muidu täitsa nithsevoo ja seest ka suht kobe. Aga hetkel jäi nagu ikka hädavariandiks.

Kui härradel on paremaid variante teada, siis ärge hoidke vaka all. Kui näiteks preagu auto24 ette võtta, siis disco I variante rohkem polegi.
tanel
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 24
Liitunud: K Dets 12, 2007 12:22
Asukoht: tartu

Postitus Postitas tanel »

Leian juba ise midagi vanemast aastanumbrist:
http://www.eestiauto.ee/est/?page=info& ... 0&adw=5022

Ei tea mis sellest arvata? Kohe võiks ära unustada?
Discovery
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 374
Liitunud: T Sept 16, 2008 11:01
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Discovery »

tanel kirjutas:Pidurikettad võibolla tahavad vahetust. Midagi "hõõrub" parema esiratta juures. Võimalik et sama ketta jama mingi.
Oletan, et asi võib olla hoopis kinnikiilunud pidurikolvis, mistõttu klots vastu ketast käib. See olla DI-l suht levinud asi, ka minu autol on see. Remondikomplekt kolvidele maksab ca 300-400 EEK, kui ma ei eksi.
Disco I ES, 300Tdi
Discovery
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 374
Liitunud: T Sept 16, 2008 11:01
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Discovery »

tanel kirjutas:Leian juba ise midagi vanemast aastanumbrist:
http://www.eestiauto.ee/est/?page=info& ... 0&adw=5022

Ei tea mis sellest arvata? Kohe võiks ära unustada?
Huvitav, et sellele DII rool külge poogitud. Pildi pealt paistab kena (isegi tagumiste tulede ümbrus pole ussitama hakanud), aga kuida agregaadid töötavad...
Disco I ES, 300Tdi
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

eks seismisega tõmbab iga auto alt rebaseks. Akna ja tulede jama oleks neil küll targem korda teha.
tanel
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 24
Liitunud: K Dets 12, 2007 12:22
Asukoht: tartu

Postitus Postitas tanel »

http://www.eestiauto.ee/est/?page=info& ... 0&adw=5022

Kui keegi spets pärnu kandist saaks korra ära hinnata tolle sisemise korrasoleku ja vaataks ehk ka veidi põhja alla, siis jääksin meelsasti mõned kuuspakid võlgu. Ei tea ise arvata millal sinna sattuda jõuan.
tanel
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 24
Liitunud: K Dets 12, 2007 12:22
Asukoht: tartu

Postitus Postitas tanel »

No nüüd hakkan juba lahmima :)
Leidus ka nüüd üks mõistliku hinnaga D2 Tallinnas:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Mis teadjad ka sellest arvavad või ehk ka teavad?
Kasutaja avatar
Veiko Varik
Tunneb LR hingeelu!
Postitusi: 264
Liitunud: P Okt 14, 2007 20:38
Asukoht: LR pesa
Kontakt:

Postitus Postitas Veiko Varik »

2tk oli aasta alguse poole müüa mil oli imelik raadio sees.Järsku oli üks neist ei mäleta.Igatahes oli üks neist korralik ja teine nii mitte ültse.
W.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

tanel kirjutas:No nüüd hakkan juba lahmima :)
Leidus ka nüüd üks mõistliku hinnaga D2 Tallinnas:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Mis teadjad ka sellest arvavad või ehk ka teavad?
See auto on juba VÄÄÄGA pikalt müügis. Üle aasta minu meelest kindlasti. Õhtul saan kontrollida.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
tanel
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 24
Liitunud: K Dets 12, 2007 12:22
Asukoht: tartu

Postitus Postitas tanel »

landy kirjutas:
tanel kirjutas:No nüüd hakkan juba lahmima :)
Leidus ka nüüd üks mõistliku hinnaga D2 Tallinnas:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Mis teadjad ka sellest arvavad või ehk ka teavad?
See auto on juba VÄÄÄGA pikalt müügis. Üle aasta minu meelest kindlasti. Õhtul saan kontrollida.
Oleks abiks küll.
Kasutaja avatar
inseneer
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 816
Liitunud: R Mär 02, 2007 10:11
Asukoht: Tallinn, Harjumaa 53408157

Postitus Postitas inseneer »

tanel kirjutas:http://www.eestiauto.ee/est/?page=info& ... 0&adw=5022

Kui keegi spets pärnu kandist saaks korra ära hinnata tolle sisemise korrasoleku ja vaataks ehk ka veidi põhja alla, siis jääksin meelsasti mõned kuuspakid võlgu. Ei tea ise arvata millal sinna sattuda jõuan.

See masin mul ka tõstuki peal käind. Sees oli ikka päris hea stereo. Muidu enam vähem ok.
Kasutatud LR varuosadeks kõik põhimudelid 1956-2012, juppide paigaldus.
53408157
www.imedepold.ee
Vasta