disco 2 ostmistahe

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

tanel
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 24
Liitunud: K Dets 12, 2007 12:22
Asukoht: tartu

disco 2 ostmistahe

Postitus Postitas tanel »

Tere ommikut targad landyd ja inseneerid.
Oleks soov arvatavasti üks discovery II saada oma valdustesse.
Jäi silma selline kuulutus:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=629864

Kas oskab keegi ehk midagi asjast arvata või pakkuda välja mõni teine sarnaste omadustega asjandus.
Plussidena näeks ise kindlasti asjal juba küljes veokonksu ja 7-t kohta ja siis siin ka paljujahutud ümbermineku vastast seadet mis pidada õhkvedrustusega isenditel olema.

Tänud igasuguse teemaaretuse eest ette...
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10304
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Konkreetse autoga isiklik kokkupuude puudub, kuid piltide jäergi võib öelda, et tegu pea aegu täisvarustusega autoga. Puudu vaid katusereelingud ja esi- ning küljearaud. Salongis kõik viled-ja psunad olemas. Tahab kindlasti mõne spetsi juures üle vaatamist.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Servicemobil
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 94
Liitunud: K Juul 06, 2005 10:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Servicemobil »

Sihtotstarbelisel kasutamisel on see õhkvedrustus pigem miinus.
Tegelikult kaisin seda autot eile vaatamas. Muidu igati tiptop auto, senivaadatutest parim. Kui täna Veiko ka oma "dobroo" annab siis ilmselt vahetab omanikku.
Põgusal vaatlusel silmahakanud omadustest, ms minu jaoks kvalifitseeruvad puudusteks: 1)Mootori esiosa tugevalt õline. 2)Õhkvedrustus 3) Miskid 18" alumiiniumveljed 4)Nahksisu. 5) Auto on ebaühtlaselt üle värvitud
Kasutaja avatar
vipcity
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 145
Liitunud: T Juun 16, 2009 22:27
Asukoht: End of the Land/Viimsi

Postitus Postitas vipcity »

Tere,
Kui ma mitte ei eksi, siis sellele autole on tehtud facelift esimestele tuledele. Ehk siis auto on Disco 2, vaid esituled on Disco 2a ehk facelift omad.

Muidu näeb täitsa ponks välja välimuselt. Omalt poolt võiks öelda, et õhkvedrustus on OK mis OK. Et mis nn sihtotstarbelisel kasutusel sellest halvemaks läheb?

päikest
Land Rover Discovery 2 (2003) - "Muhv" - ristsed saadud Suveretkel 2009 Sirgalas
Kasutaja avatar
tai
pekki ei söö
pekki ei söö
Postitusi: 459
Liitunud: T Apr 11, 2006 22:19
Asukoht: Pärnu /Tallinn

Postitus Postitas tai »

Et mis nn sihtotstarbelisel kasutusel sellest halvemaks läheb?
Kui juba meie talvne sool teeb kompressorile ja muule mudrule mis seal põhja all kurja kujuta ette, mida metsas hulkuvad oksad ja kännud seal selle peenmehhanikaga veel teevad. Aga alati saab selle sealt kõik mnema visata ja hea vanakooli spiraali panna.
milleks 4x4 kui on olemas KRAZ 6322
Kasutaja avatar
vipcity
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 145
Liitunud: T Juun 16, 2009 22:27
Asukoht: End of the Land/Viimsi

Postitus Postitas vipcity »

IMHO: Disco on nii kena massin, et selle sihtotstarve on pisut enam kui oksarägasse sõitma minek. Kui viljeleda peamiselt kodanik tai poolt kirjeldatud tegevusi :), siis ei ole minu arvates Disco 2 see, mida osta. Pigem Defekas või G-mersu. Või midagi veel rajumat - KRAZ näiteks :)

Arvatavasti on Land Roveri insenerid põhjusega 7-kohalisele Discole õhkvedrustuse paigaldanud....

Ise kasutan oma Disco 2-te vägagi sihtotstarbeliselt - paar korda nädalas üle kivide ja kändude sukeldumisvarustust täis autoga turnimine, enne seda 100-200 kilomeetrit erineva kvaliteediga maanteed. Ja tunnen suurt rõõmu, et õhk, aga mitte spiraal, mu auto tagumist osa on toetamas. Ja ega Sirgalas kah suurt hätta ei jäänud...

alati on võimalik endale otsida ka pea elektroonikavaba masin ... parim on kondiaurul töötav käikudeta ning pedaalidega pidurdav jalgratas, mida suuremast mudalombist saab seljas üle kanda :)

päikest,
Land Rover Discovery 2 (2003) - "Muhv" - ristsed saadud Suveretkel 2009 Sirgalas
Servicemobil
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 94
Liitunud: K Juul 06, 2005 10:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Servicemobil »

IMHO: Disco on nii kena massin, et selle sihtotstarve on pisut enam kui oksarägasse sõitma minek. Kui viljeleda peamiselt kodanik tai poolt kirjeldatud tegevusi Smile, siis ei ole minu arvates Disco 2 see, mida osta. Pigem Defekas või G-mersu. Või midagi veel rajumat - KRAZ näiteks Smile

Arvatavasti on Land Roveri insenerid põhjusega 7-kohalisele Discole õhkvedrustuse paigaldanud....

Ise kasutan oma Disco 2-te vägagi sihtotstarbeliselt - paar korda nädalas üle kivide ja kändude sukeldumisvarustust täis autoga turnimine, enne seda 100-200 kilomeetrit erineva kvaliteediga maanteed. Ja tunnen suurt rõõmu, et õhk, aga mitte spiraal, mu auto tagumist osa on toetamas. Ja ega Sirgalas kah suurt hätta ei jäänud...

alati on võimalik endale otsida ka pea elektroonikavaba masin ... parim on kondiaurul töötav käikudeta ning pedaalidega pidurdav jalgratas, mida suuremast mudalombist saab seljas üle kanda Smile
kuule, ega keegi ei väida et sul sitt autu on. Sinu vajadusi rahuldab ja ise oled rahul siis on ju kõik superluks. Ostusooviga härra ei täpsustanud, mida ta täpselt sellega teha tahab, millest vaikimisi sai järeldatud, et murdmaa autot kasutatakse murdmaal sõitmiseks. Sellega aga kaasnevad Tai poolt kirjeldatud stenaariumid.
Konkreetsele autole aga Veiko "dobrood" ei tulnud.
tanel
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 24
Liitunud: K Dets 12, 2007 12:22
Asukoht: tartu

Postitus Postitas tanel »

Härra tahab masinat mis maanteel oleks mugav, aga kui vaja roniks ka poolemeetrisest lumest läbi.
Offroad ei ole eesmärgiks omaette, aga tõenäoliselt tuleb seda maakoha eripärade tõttu suht tihti teha:
Pilt
Hetkel on tubli trooper häda ära ajanud aga nyydseks püsib vahekast ainult koormarihmaga all ja tagumine telg pole veel maha ununenud tänu kardaanile :)


Ühe 2001 või 2002 discoga käisin kuskil võsa vahel katsetamas, siis sai ta hakkama kõigega mida ma talt lootsin.
Nüüd on olukord sealmaal, et niipea, kui linnaröster uue omaniku leiab, võtaks ühe landroveri asemele.
Ja parasjagu tegelengi luurega.
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Disco on kõige otstarbekam metsamasin. Piisavalt lühike manööverdamiseks ja samas mahutab vajalikul hulgal kola ka.Täpselt 90 ja 110 defeka vahele. Eks ta kaalult võik muidugi vähe kergem olla, aga seda ei saa meie muuta.
tanel
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 24
Liitunud: K Dets 12, 2007 12:22
Asukoht: tartu

Postitus Postitas tanel »

Asjalood nüüd sealmaal, et olen nõus kompenseerima spetsialistile vaeva, kes otsiks välja tehniliselt heas korras masina (või vähemalt teada lahendatavate probleemidega).
Hinnaklass jääks 80-100k kanti ja masinaks siis discovery.
Kas keegi oleks huvitatud sellisest "ärist"?
Võibolla on mõnel tagatoas kohe ootelgi ?
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=2830
Kuidas selline tunduks. Pole küll II ja ise ei ole nänud ka, aga piltide ja varustuse järgi tundub kobe.
tanel
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 24
Liitunud: K Dets 12, 2007 12:22
Asukoht: tartu

Postitus Postitas tanel »

Jah täiesti mõeldav variant. Aint et kas mõni foorumi spets ehk viljandis oleks ülevaatamiseks saadaval?
Ja küllap ma ostaks spetsilt ka esmase teeninduse, misiganes siis massinal kõpitsemist tahab.
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Ega seal midagi hullu pole üle vaadata. Sa ju enne ka masinatega kokku puutunud? Et loikusid alla ei jookseks, ei kääksuks, koliseks väriseks. Kast sujuvalt toimetaks. Tuled, puhurid, aknad, muud tilulilud käiks. Palju asju käib läbi aju, nii et lüliti kaela ajamist ei tasuks uskuda, kui nii arvavad, siis tehku enne korda. ;)
tanel
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 24
Liitunud: K Dets 12, 2007 12:22
Asukoht: tartu

Postitus Postitas tanel »

Ei minu "autooskused" lähevad ikka huumorivaldkonda. Ma oskan ainult kasutada meetodeid kuvalda ja koormarihm.

Minu ülevaatus on sama hea kui vanaema sinna saata.
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Ooda, kasutaja Tyybel, Viljandi poolt. Defekaga maadelnud, ehk on tema seal kandis. Ma lähen ise ka küll nädala vahetuseks ca30 kiltsa Viljandist Rõngu poole, aga ajaga hirmus tuuga. Pean puistevilla panekuks katusealuse tolmukindlaks tegema. Kui on vaja hommikul vaja Viljandisse minna siis saaks kerge ülevaatuse teha. Samas kindlalt lubada ei julge. Aga küsi Tyybeli käest ja anna siia teada, et kas ta saab.
Vasta