Range Rover 2.5dse

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

Vasta
kermps
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 1
Liitunud: N Okt 15, 2009 18:13
Asukoht: Ilmselt Eesti

Range Rover 2.5dse

Postitus Postitas kermps »

Tervist,

Plaan siis autot vahetada ning tuli tahtmine range roverit osta.

Mis muidu sellest arvate?

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Käisin täna vaatamas ka seda isendit, esiklaasis oli mõra, ABSi tuli põles . Mu soovi korral pandi mootor käima , tundus üpriski normaalselt käivat.

Vedrustuse kohta öeldi et see Itaaliast toodud ja seal olla juba õhkvedrustus ära vahetatud tavalise vastu.

Ühesõnaga, ise palju RR-idest ei tea, et äkki on keegi seda ka käinud vaatamas ja oskab öelda kas on mõtet hakata oma pead sellega vaevama :?:
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Sellise auto puhul lubadused ei kehti. Vigasena ostes võib remont ootamtult kalliks kujuneda.
Ainus tõeline kriteerium auto olukorra üle otsustamiseks on diaganostika ja seda spoetsialistide juures Paldiski mnt. LR peas.
Viimati muutis landy, R Okt 16, 2009 12:45, muudetud 1 kord kokku.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
LittleSuzi
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 815
Liitunud: R Nov 16, 2007 12:28
Asukoht: Pärnu

Re: Range Rover 2.5dse

Postitus Postitas LittleSuzi »

kermps kirjutas: Käisin täna vaatamas ka seda isendit, esiklaasis oli mõra, ABSi tuli põles . Mu soovi korral pandi mootor käima , tundus üpriski normaalselt käivat.

Vedrustuse kohta öeldi et see Itaaliast toodud ja seal olla juba õhkvedrustus ära vahetatud tavalise vastu.
ABSiga on miskit nihu, kui see ei kustu sõitmise alguses viie sekundi jooksul (vähemalt minu omal on nii).
Kuna vedrustus pole enamõhk siis võib juhtuda, et probleemsemad kohad pole enam aktuaalsed.
Hind tundub ka päris madal.
Arvan, et mõne asjatundjaga peaksid seda veel uurima.
Kolhethi - paljude eestlaste kodu.
www.kolhethi.ee
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Range Rover 2.5dse

Postitus Postitas pirx »

kermps kirjutas:Tervist,

Plaan siis autot vahetada ning tuli tahtmine range roverit osta.

Mis muidu sellest arvate?

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Käisin täna vaatamas ka seda isendit, esiklaasis oli mõra, ABSi tuli põles . Mu soovi korral pandi mootor käima , tundus üpriski normaalselt käivat.

Vedrustuse kohta öeldi et see Itaaliast toodud ja seal olla juba õhkvedrustus ära vahetatud tavalise vastu.

Ühesõnaga, ise palju RR-idest ei tea, et äkki on keegi seda ka käinud vaatamas ja oskab öelda kas on mõtet hakata oma pead sellega vaevama :?:
Oled juba ära ostnud või otsid alles? Mina isiklikult ei ostaks alla 99a. RR-i. Vaata neid facelift omasid. Pidavat elektroonika pool juba parem olema. Praegu on välismaal päris hea hinna eest normaalseid masinaid müüa. Kui on huvi, ma võin lingi saata.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
Vasta