RR2 2,5 1999 ja 2001 aasta.

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

erkkijogi
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 2
Liitunud: L Jaan 30, 2010 21:58
Asukoht: Tallinn

RR2 2,5 1999 ja 2001 aasta.

Postitus Postitas erkkijogi »

Tere!

Otsin viimastel päevadel siin endale RR2-te ja silma on jäänud 2 isendit:ehk oskab keegi midagi nende kohta kosta:
1 on selline:Müüja väidab,et on saksast toodud ning seal on vahetatud mootor mis on tänaseks u.90 tuh sõitnud ning ka õhkpadjad vahetatud: http://www.auto24.ee/used/667364

2 on selline:Kuna müüja on venelane siis ei ole veel temaga vestelnud:
http://www.auto24.ee/used/668466

Hinnaklass tuleb enam vähem sama,sest ülemisel mudelil on rehvid nigelad ja aasta ka tiba vanem.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10305
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Kõik RR II e. P38A diiselmootoriga isendid (neid on kahe erineva varustuispaketiga)on toodud siia piiritagant. Meie regioonis olid müügiks mõeldud vaid bensiinimootoriga mudelid.

KINDLASTI soovitan teha autole müügieelne diagnostika.
Pädev koht selleks on:
http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=578
Viimati muutis landy, P Jaan 31, 2010 17:26, muudetud 1 kord kokku.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
arts
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 3
Liitunud: P Juun 07, 2009 21:20
Asukoht: VILJANDI

Postitus Postitas arts »

Kui on tõsine huvi antud automargi vastu, soovitan soojalt enda 2001.a masinat. Võta palun ühendust ja saan Sulle asjast pikemalt rääkida. 56618151. Parimat soovides Ardi.
Thomsuur
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 11
Liitunud: L Jaan 09, 2010 21:29
Asukoht: Harjumaa

RR P38

Postitus Postitas Thomsuur »

Mina oman RR 1999a juba 4 aastat ja ma ei soovita seda autot oma vihavaenlasele ka!
Auto millega ei saa kodust rohkem kui 100km kaugusele minna, sest tervis ei pea mingil x põhjusel jälle lääbakile vajunud autoga kaugemalt koju sõitmisele vastu.
Töökindlus olematu!
Olen üritanud hoida nagu sitta pilpapeal aga ikka otsustaval hetkel jalg ämbris!
Discovery
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 374
Liitunud: T Sept 16, 2008 11:01
Asukoht: Tallinn

Re: RR P38

Postitus Postitas Discovery »

Thomsuur kirjutas:Mina oman RR 1999a juba 4 aastat ja ma ei soovita seda autot oma vihavaenlasele ka!
Auto millega ei saa kodust rohkem kui 100km kaugusele minna, sest tervis ei pea mingil x põhjusel jälle lääbakile vajunud autoga kaugemalt koju sõitmisele vastu.
Töökindlus olematu!
Olen üritanud hoida nagu sitta pilpapeal aga ikka otsustaval hetkel jalg ämbris!
Võimalik ka Imedepõllul lasta vedrud alla panna - siis närvid ei hävine ja rahakott ütleb ka kokkuvõttes aitäh.
Disco I ES, 300Tdi
Kasutaja avatar
LittleSuzi
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 815
Liitunud: R Nov 16, 2007 12:28
Asukoht: Pärnu

Re: RR P38

Postitus Postitas LittleSuzi »

Thomsuur kirjutas:Mina oman RR 1999a juba 4 aastat ja ma ei soovita seda autot oma vihavaenlasele ka!
Auto millega ei saa kodust rohkem kui 100km kaugusele minna, sest tervis ei pea mingil x põhjusel jälle lääbakile vajunud autoga kaugemalt koju sõitmisele vastu.
Töökindlus olematu!
Olen üritanud hoida nagu sitta pilpapeal aga ikka otsustaval hetkel jalg ämbris!
Nii negatiivsele suhtumisele julgeks vastuväita.
Võibolla on tegemist antud isendi spetsiifiliste probleemidega, kuid üleüldiselt on RR ikkagi hea auto.
Eks igaasi vajab hoolt.
Thomsuur
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 11
Liitunud: L Jaan 09, 2010 21:29
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Thomsuur »

Iga asi vajab hoolt, sellega ma olen nõus, aga kõnealune isend vajab seda ikka keskmisest rohkem!
Range Rover perre ainukeseks masinaks millega pead jõudma hommikul õigeks ajaks tööle..........noh ei tea!
Kui raha palju ja vaba ajaga pole muud teha kui autot kanalis kõhualt sügada siis sobib.
Häid külgi on muidugi ka!

Ma ei ole mingi RR vihkaja, ma ikka veel oman sellist, aga nii ta on.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10305
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

RR II (P38 A) on nagu Vene rulett. On inimesi, kes oma autodega ostmisest saadik kimpus olnud ja ainult hoolduse vahet vuranud ning ka neid, kes nende murede peale õlgu kehitavad ja korraliste hoolduste vahel tõõkotta näole ei anna.
Seega on iga konkreetse masin magu üllatusmuna.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
dim70
Unistan offroadist!
Postitusi: 61
Liitunud: T Veebr 10, 2009 17:55
Asukoht: Lääne-Virumaa

Postitus Postitas dim70 »

Ma nägin ka selle autoga päris palju vaiva ( õhkvedrustus ja elektroonika) nüüd on vedrud all ja kõik OK. kõige rohkem selle vedrustuse juures ajas vihale see et kui tuli viga ette siis oli vaja minna teenindusse sest ise maha võtta ei saa ja see tähendas et oli vaja töölt ära küsida , 100km sinna ja 100km tagasi, no täjelik jaama. Nüüd saab varsti aasta kui on vedrud all ja olen täitsa rahul, eriti palju mugavusest ei kauta. Kes ei usu tulge ja proovige. Aga mis mulle meeldib selle auto juures siis see on mugavus ja et ta ei roosteta.
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

Tere. Ostke endale RR mille ehitusaasta on 2000(99 a.lõpp) ja hiljem. See mudel, millel ei ole enam keskkonsoolis seda punast ohutulede lülitit. Olen ise omanud kahte diisel mootoriga RR-i, 00 ja 01 aasta. Esinesid ainult mõned pisivead, põhiliselt mootoriga ja oligi kõik. Tuttaval oli vanem mudel. Ta ostis 99 aastal 97 aasta mudeli ja koguaeg oli midagi pekkis. Kõige hullem oli veel see, et ei olnud eriti juppe võtta ja vigadest ei saadud ka jagu. Auto seisis kuude kaupa. Minu arvamus on, et RR on väga hea ja mugav auto. Oman hetkel LR discoveryt IIA ja ei ole üldse rahul, kuigi räägitakse, et vastupidav ja hea auto. Kogu aeg on midagi viga- üldiselt on väääga ära tüüdanud. See on minu 4 LR ja esimest korda ei ole rahul.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
Kasutaja avatar
vipcity
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 145
Liitunud: T Juun 16, 2009 22:27
Asukoht: End of the Land/Viimsi

Postitus Postitas vipcity »

ja vot ma ütleks viimase kommenti peale et Disco IIa on tip top... ehk siis - rulett :)
Land Rover Discovery 2 (2003) - "Muhv" - ristsed saadud Suveretkel 2009 Sirgalas
Kasutaja avatar
bisdauskas
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 23
Liitunud: P Dets 07, 2008 12:46
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas bisdauskas »

Oman 95 a.mudelit ja olen enda isendiga üle keskmise rahul,aga auto pole ka igapäevases kasutuses-pigem nädalalõpp ja talvine aeg.Pisut enam hoolt vajavad kõik kasutatud masinad võrreldes uutega.
95 Range Rover P38
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10305
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Samas hoiatan ette, Land Rover'i omamine on raske haigus ja enamikel juhtudel ravimatu.
Tihti on see ka nakkav ja isegi lastele. Minu puhul on tegu krooonilise ja kauge arenenud haigusjuhuga. Kuna õigeagegne ravi oli ühekskünendate keskpaigas kättesaamatu, siis on see võtnud ravimtu ja resisdetse vormi. Sümptomid on kaugele näha, kuigu üritan neid meeleheitlikult varjata (kasutan tihti ühistransporti). Pealegi haigetel kodanikel kalduvus koguneda mitu korda aastas ja oma hädasid teiste ekponeerida. Algul pidasid arstid Land Rover'i nime all tuntud haigust nakkavaks vaid meestele, kuid viimastel aastael on üha enam naisi sellesse nakatunud.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Thomsuur
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 11
Liitunud: L Jaan 09, 2010 21:29
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Thomsuur »

Nagu haigus jah! Kirud, vannud, tatistad, aga kui on jälle mõndaaega aianurgas kössitanud hakkab tast hale ja topid jälle hunniku raha sisse.
Maha ei raatsi ka müüa! Ei tea miks!?
ahty1
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 21
Liitunud: T Aug 25, 2009 20:42
Asukoht: Ilmselt Eesti

Postitus Postitas ahty1 »

10aastat vana ja palju lisasi tähendab palju probleeme.Rangele lisaks tuleb kindlalt varu auto osta et oleks millega varuosapoodi sôitta.Olen range roverit omanud ja palju lugenud nende kohta ning tulnud järeldusele et vana range on kallis mänguasi ja igapäevasesse kasutusse ei kôlba.vöib loomulikult spiraal vedrud alla panna ja haamriga kôik nupud ja näidikud tümaks tamppida aga siis murdub ikkagi môni vôll ja lôpuks jookseb tagareduktor laiali.
ahty1
Vasta