Tere, mul on mure. Palun aidake

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

Vasta
milenika
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 2
Liitunud: P Okt 31, 2010 21:45
Asukoht: Pole teie asi!

Tere, mul on mure. Palun aidake

Postitus Postitas milenika »

Esiteks, tere. Olen siin esimest korda, kuid mulle meeldib. Hea foorum ja viisakad, asjatundlikud kasutajad. Palun aidake. Tahame osta Land Roveri Range Roveri 1995-2000, 2.5 TDI, siin Eestis on kallis, on plaanis sõita Leedusse ning sealt tuua siia Eestisse. Ütelge palun, kes teab, kas seda tasub teha või kellelgil on juba olnud ebameeldivad üllatused pärast Leedust, ja teiseks, kas keegi teab kust kohast Leedust tasub vaadata seda autot? Ütelge oma arvamust ka selle kohta, kas tasub osta Range Roveri või Jeep Cherokee. Aitäh
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Mina soovitaks pigem 2001- 2002 mudeliaastaid vaadata. Väidetvalt on vähm probleem ening ka enamus "lastehaiguseid" välja ravitud.
Tõsi, ilma spetsialsti abita nõnda kapriisset ja vigade aldist mudelit ei julgeks eriti osta. Tüüpvigadest on siin foorumis pikalt juttu olnud ja osasid neist saab ka kohapeal kontrollida.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
LR90
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 575
Liitunud: L Juul 02, 2005 10:52

Postitus Postitas LR90 »

Pöördu kasutaja "inseneer" poole, ta oskab Sulle kindlasti
pajatada Leedu turust...
http://www.landroverclub.ee/foorum/prof ... file&u=566
jaanuspaju
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 21
Liitunud: T Nov 17, 2009 22:17
Asukoht: Tallinn ja LR pesas
Kontakt:

Postitus Postitas jaanuspaju »

Kui ise ei jaga eriti sellest autost ja pole kedagi kes selle auto vead ette loeb siis ei tasu kindlasti osta. Rahasummad muidu lähevad pärast nii suureks et sa ei usuks ise ka.
Enamus autosid on toodud müügiks. Vahepeal toodi Saksast jube odavalt aga vigu oli ka metsikult ja pärast ei uskunud paljud kulutuste summasid ja tahtsid kiirelt lahti saada. Võib ka pärleid leida aga väga üksikud. Edu otsingul
milenika
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 2
Liitunud: P Okt 31, 2010 21:45
Asukoht: Pole teie asi!

Suur tänu

Postitus Postitas milenika »

Tahan tänada kõiki, kes vastasid eriti Indrekat, suur tänu Teile konsultatsiooni eest. :D
Vasta