Otsin Land Roverit

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

Vasta
Ainar
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 5
Liitunud: N Nov 11, 2010 22:32
Asukoht: Harjumaa

Otsin Land Roverit

Postitus Postitas Ainar »

Tere,

kas keegi on käinud vaatamas ja oksaks öelda, mis see "väga heas korras" väike mootori viga võib olla, et hind 50000 alla on lastud? Siis tean kas on mõtet Tartu tee jalgealla võtta.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=781287

Terv, Ainar
Viimati muutis Ainar, K Veebr 16, 2011 17:37, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10304
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Ainar
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 5
Liitunud: N Nov 11, 2010 22:32
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Ainar »

Tänan need teemad mul juba läbi loetud. Sain müüalt vastuse, et kütus lekib mootori õlisse. Kas keegi julgeks siin kohal mingi remondi kalkulatsiooni pakkuda.

Terv, Ainar
fassi
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 92
Liitunud: T Mär 11, 2008 21:52
Asukoht: tallinn;kiisa

Postitus Postitas fassi »

Tere.Julgen soovitada teist autot vaadata.Minu omal tegelikult hilisemal järeldamisel tegelikult sellega see peobleem tundub,et hakkas.Mina seda autot enam käima panna ei julgeks ja samas vaataksin vägagi hoolega ka turbo üle.Kui rääkida remondist siis turbo on keskeltläbi 10 tuh. ja ülesse ja muud tööd mksavad ka mngi raha.Lahtivõtmine puhastamine osad ja kokkulappimine usun,et maksab 4-5 tuh ikkagi.Seda siis ilma turbota.Ei pretendeeri 100% tõele.Parandage mind.
LR60 juubeli saku-männiku III koha kaardilugeja
56 462 964
Kasutaja avatar
inseneer
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 816
Liitunud: R Mär 02, 2007 10:11
Asukoht: Tallinn, Harjumaa 53408157

Postitus Postitas inseneer »

See väike mootoririke lähebki 50000.- maksma. :)
Kasutatud LR varuosadeks kõik põhimudelid 1956-2012, juppide paigaldus.
53408157
www.imedepold.ee
Jaan
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 33
Liitunud: L Okt 18, 2008 15:24
Asukoht: Aespa, Tallinn

Postitus Postitas Jaan »

Ühe probleemi taga on tihti teisigi peidus. Kui viga selline http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=2788 (mootor ju sama), võiks 30- 40K tagataskust ikkagi võtta olla.
Isiklikult vaataks korras autot ja korralikult hooldatud.
Jaan 5168345
D90
Ainar
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 5
Liitunud: N Nov 11, 2010 22:32
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Ainar »

Tänud vastamast, see auto jääb sinna paika minupoolest otsin siis edasi :)
vr
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 22
Liitunud: P Mai 03, 2009 19:31
Asukoht: Jagland
Kontakt:

Postitus Postitas vr »

Ega see asi nii kohutav polegi, kuigi halval juhul on tööd üks jagu.
Garantiiga vähesõitnud või tehase taastatud ja testitud plokikaani liigub maailmas üksjagu ja ka hinnad pole kohutavad.
Sama lugu ka turbo ja muude asjadega. Mina seda autot ei kardaks kuna nad on ju kõik juba kulunud ja garantiiga värsked turbo ja plokikaas (ei mingeid lekkivaid klappe) annaks sõites oluliselt kindlama tunde kui suvaline suure läbisõiduga põrsas kotis kapotialune.
Samas peaks muu auto väga korralik olema ja hind sobiv, et jamada tasuks.
Raha peaks mingi 30t küll igaks juhuks taskus olema, samas alati ei pruugi kõik nimetatud asjad surnud olla.
Käima ma seda autot mingil juhul ei paneks, kui ta turbost sisselaskesse piisavalt õli hakkab saama siis jääb seda kütusena kasutades täispööretel käima ja varsti hakkab summutist kolbe ja kepse tulema. Lödikäigukastiga autot ei saagi kuidagi välja suretada sellises olukorras.

vr
talvejaguari Discovery 2-ga teist päeva peale turbovahetust ja mina pole nii lihtsat turbovahetust veel ühegi teise autoga kohanud.
Ainar
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 5
Liitunud: N Nov 11, 2010 22:32
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Ainar »

Tere, tere
ei hakanud uut teemat tegema, kellel infot antud isendikohta või muidu mingeid märkusi andke teada.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=810127

Terv, Ainar
RR-P38
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 11
Liitunud: T Veebr 01, 2011 09:01
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas RR-P38 »

Ainar kirjutas:Tere, tere
ei hakanud uut teemat tegema, kellel infot antud isendikohta või muidu mingeid märkusi andke teada.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=810127

Terv, Ainar

Tere

umes kolm nädalat tagasi sai telefonitsi uuritud selle sõiduki kohta, ning tol hetkel oli esiots avariiline mille pidi kindlustus korda tegema.
muud ei meenu.
Italianpower
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 33
Liitunud: R Veebr 11, 2011 14:07
Asukoht: Saku

Postitus Postitas Italianpower »

RR-P38 kirjutas:
Ainar kirjutas:Tere, tere
ei hakanud uut teemat tegema, kellel infot antud isendikohta või muidu mingeid märkusi andke teada.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=810127

Terv, Ainar

Tere

umes kolm nädalat tagasi sai telefonitsi uuritud selle sõiduki kohta, ning tol hetkel oli esiots avariiline mille pidi kindlustus korda tegema.
muud ei meenu.
Tere, pead ei anna aga tundub, et on see sama jah mida ka mina vaatamas käisin. Esiots oli tõesti natuke kannatada saanud ja asi pidi kindlustuses olema. Mina nägin ka muid väiksemaid kere kahjustusi, põhi oli ka natuke kraabitu, eks see on maastikul liikumisest, mootor oli külla puhtaks pestud aga ikka oli märgata õli lekkimist, juhiiste oli keskmiselt rohkem kulunud ja pagasiruum oli ka väsinud välimusega, juhiukse sisemine link oli katki. Õhkvedrustus ei tominud nii nagu peaks, kõik käis kuidagi aeglaselt ja ei suutnud ennast sirgelt tõsta ega langetada, kippus viltu jääma. Kui see nüüd ikka on see sama auto siis enne oli hind isegi natuke odavam.
RR-P38
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 11
Liitunud: T Veebr 01, 2011 09:01
Asukoht: Järvamaa

tere

Postitus Postitas RR-P38 »

vahepeal oli selle sõiduki hind 6000 eurot, pöörane hinnakukkumine 7500€ pealt
Vasta