Ostuabi

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

Vasta
pirxix
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 4
Liitunud: P Apr 24, 2011 18:46
Asukoht: Tartu

Ostuabi

Postitus Postitas pirxix »

Tere. Jäänud silma kaks Land Roverit, nüüd oleks vaja mingi otsus teha. Olen foorumist nii head-halba lugenud nende isendite kohta. Järsku oskab keegi mulle nõu anda, millega võiks arvestada auto ostul.
Autod siis:

http://www.auto24.ee/used/833702

ja

http://www.auto24.ee/used/831711
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10304
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Saatsin sulle pikam akirja, kuid see viimane unusta heaga ära, kui sa just Imedepõllu kuldkliendiks ei soovi hakata.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

kindlasti disco osta.... jupid on päris odavad, kui ise UK-st tellid...... teiseks mulle isiklikult on hakanud meeldima disco, väga kohe.... :twisted:
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

Mis jutt???? Osta kindlasti Disco?? Ärge ajage siin foorumis inimestele jahu, et Disco on supper hea ja RR on jama. Kui oled korra korraliku RR-ga sõitnud, siis ausalt ei saa sa enam aru, miks see Disco üldse tehti. Minumeelest on Disco td5 mootoriga-õhkvedrustusega täpselt sama palju p...... ja remondimehe sõber, kui RR. Sellel sinu väljapakutud RR-l ei ole selles suhtes midagi häda, sest tegu on juba uuema elektroonikaga mudeliga- peaks vähe vastupidavam olema. Lisasid on mõlemal masinal ühtmoodi vähe, võiks isegi öelda, et puuduvad üldse. Üldiselt olen mõlemat masinat omanud ja kui huvi siis helista 5286210 ja võin mõlemast pikemalt pajatada.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

Vabandan: RR ei olegi väga plank. Kõik oluline on isegi olemas. Puudu konks, esimesed udutuled- sees isegi kõik vajaminevad vidinad olemas.
Disco on jumala plank, manuaalkastiga, 7 kohaline, tagant õhkvedruga ja ilma mitte millegita- parkimisandurid ei ole ka tehase omad, vaid mingid suvalised.
Disco on põhimõtteliselt sama väärakas ja ebamugav auto, kui Defender( MINU ISIKLIK ARVAMUS, ärge hakake rääkima, et on nii ja naa). Siit tekkis ka mul küsimus, et miks omada Discot, kui saad sõita 9 kohalise Defekaga.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
Kasutaja avatar
Olavi
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 82
Liitunud: T Nov 14, 2006 17:55
Asukoht: Helsinki +358 41 721 0421

Postitus Postitas Olavi »

disco ja ebamugav...
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

Olavi kirjutas:disco ja ebamugav...
Oleneb millega võrrelda...........
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
pirxix
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 4
Liitunud: P Apr 24, 2011 18:46
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas pirxix »

Mida te lisade all silmas peate? Et disco jumala plank............? Oli seal ju veojõukontroll,pidurduskontroll....
Kas tasuks eelistada automaatkastiga mudelit,või manuaalkastiga mudelit? Automaadi ees on millegipärast väike hirm. Et kas automaatkastid ei hakka lagunema,kui läbisõit a-la 300000
Vasta