Land Roveri otsingul

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

Vasta
Dzinn
Unistan offroadist!
Postitusi: 58
Liitunud: N Juun 29, 2006 12:50
Asukoht: Kodus

Land Roveri otsingul

Postitus Postitas Dzinn »

... või hakkan alles valima - ja pole veel päris kindel mida üldse tahan :roll:

... vaja siis rohkem nigu naisele maantee sõiduks, mis ei tähenda et minule 4x4 :evil: sisse ei löö. (st minu keeles diisel ja mitte väga OR look)
... soovitavalt "remonti mitte vajav" (või siis tõeliselt ilatilkuma- ja "odav"remontivajav esildis)
... võiks jääda 150 tuh piiresse (ja väljalase alates 1998 +/-)

Plussiks tulevad:
7+ kohta
suve ja (nael)rehvide olemas olu
lisavarustuse olemasolu
offroad kola hulk
LR klubi teadjameeste soovitus (ajalugu)
vana 7 kohalise Chrysleri tagasiost :D

Eelistused:
1. Defender
2. Discoveri II

pakkumised siia teemasse(vt 7 rida üles poole) või siis PS

Dzinn
5068510
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Kui naisele ja enamuses linnas, siis Disco II, kui endale ja tihemini metsa, siis Defekas.
Viimati muutis landy, E Nov 06, 2006 21:30, muudetud 1 kord kokku.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
gilbert
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 16
Liitunud: E Jaan 16, 2006 14:56

Postitus Postitas gilbert »

Pakuks siis enda oma - Disco 2,5 diisel 300 TDi mootoriga. Vaata paar teemat allpool.
http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=389
Tiba vanem on kui soovid aga selleeest on ka üksjagu plusse. Tule vaata ja proovi sõita.

Parimat
Lauri

50 38 310
Dzinn
Unistan offroadist!
Postitusi: 58
Liitunud: N Juun 29, 2006 12:50
Asukoht: Kodus

Postitus Postitas Dzinn »

gilbert kirjutas:Tiba vanem on kui soovid aga selleeest on ka üksjagu plusse. Tule vaata ja proovi sõita.
No jah seda ma vaatasin pildi pealt ja mõtlesin küll. Ega see aasta arv nii tähtis polegi - pigem jäi sealt Tehnikamaailma "soovitus" Disco 2 ehk alates 1998 ja õõtsumine südamele :D. PS. ...seal pole sise pilte...

... veel vaatasin
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
, aga pole pilte ja keegi pole ka nigu kommenteerinud.
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
gilbert
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 16
Liitunud: E Jaan 16, 2006 14:56

Postitus Postitas gilbert »

Kuna ma enda oma müüa tahan, siis ei kõlba teiste autosid nagu hästi kommenteerida. :D Eks Sa pead ikka enda vajadustest/võimalustest lähtudes ise otsustama. Mida tasub kindlasti vaadata, nagu ikka, on läbisõidu reaalsus ja hooldusraamatu olemasolu. Enda auto kohta võin öelda, et see on korralik, kõik hoolded tehtud ja raamat korras. Kuna sain aru, et vajad seda ka naisele, siis oled ses mõttes õigel teel, et Disco on maasturina väga mugav + ka automaatkast on olemas. Minu naine küll ei kurda. Ka maastikuomadused on Land Roverile kohaselt igati tasemel. Kaasa on ka anda üksjagu kola. Nii, et kui huvi pakub või tahad midagi rohkemat teada, siis kirjuta otse või helista.
Võin ju ka seest pilte teha kui vaja. Ega seal midagi erilist vaadata pole. Sisu on tumehall tekstiil.
Vajadusel võin anda ka nõu osade ja hoolduse võimaluste kohta.

Nuputamist
Lauri
50 38 310
lauri@ellington.ee
gilbert
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 16
Liitunud: E Jaan 16, 2006 14:56

Postitus Postitas gilbert »

Vast niipalju võiks veel lisada, et kui mina seda autot otsisin, siis soovitas Land Roveri klubi, kuhu ka mul endal on olnud au kuuluda, just selle ajavahemiku mudelit, kuna võrreldes eelmise mudeliga on läbi viidud rida mõistlike muudatusi aga samas on veel suht vähe mõtetut elektroonikat, mis paljudel juhtudel LR'i kitsaskoht on. Samuti soovitati mulle 300 seeria 90 kW mootorit. Nende soovitusi ka järgisin ja tõttöelda pole tulnud kahetseda. Sellel mootoril on ressurssi veel maa ja ilm.
Kõikumise kohta ei oska küll midagi tarka kosta. Kuulen sellisest murest Disco puhul esimest korda. Eks peab ise proovima.

Parimat
Lauri
Kasutaja avatar
Luik
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 78
Liitunud: E Veebr 27, 2006 08:10
Kontakt:

Postitus Postitas Luik »

Dzinn kirjutas:
... veel vaatasin
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
, aga pole pilte ja keegi pole ka nigu kommenteerinud.
See on igati korralik aparaat ja spidomeetrinäit vastab tegelikusele. Helista ja omanik räägib auto elulugu.
Seda aparaati müün mina ja selle isendi elu on olnud raske. Tõin naisele Leedust. oli mootori rikkega, ei hakka siin täpsustama, remonditööde loetelu on pikk. Üldiselt võtsin asja rahulikult ja korda sai selle auto mootor pool aastat hiljem. Selleks ajaks oli aga värava ette tekkinud mingi krdi Audi pann ja Disco jäigi seisma. läbisõidu näitu mina pole kruttinud ja tundub, et seda pole ka keegi teine teinud.


Defeka kohta ma oma naiselt küll rohkem kiidusõnu pole kuulnud kui et esiaknast pidi olema hea vaade ja ütles ka, et algajal liiklejal pole selle autoga hirmu, et keegi kõrvalreast "peale vajuks".

Ise sõidan 110-ga iga päev ja naudin enamust sellest ajast.

PS! Ämm ei kipu minuga küll eriti kuskile reisima - pidi jube ebamugav auto olema.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

See Defekas on oma vanuse kohta üsna väsinud ja räsitud oleku ja välimusega.
Hind 8,3 EUR poel aasta arvu arvestades kallis, kuid arvan, et sma raha eest saaks piiri tagant veidi vanema, kuid kobedama. Eeeliseks TD5 mootor, puuduseks alumiiniumi- ja roosteuss igal pool sees. Tahab ilmselt esmalt legoks kiskumist ja seejärel uuesti kokku panekut. Tagauks vihjab soovile saada vahetatud...
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
daffid
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 5
Liitunud: E Okt 16, 2006 07:48

Postitus Postitas daffid »

Landy kirjutas:
See Defekas on oma vanuse kohta üsna väsinud ja räsitud oleku ja välimusega.
Hind 8,3 EUR poel aasta arvu arvestades kallis, kuid arvan, et sma raha eest saaks piiri tagant veidi vanema, kuid kobedama. Eeeliseks TD5 mootor, puuduseks alumiiniumi- ja roosteuss igal pool sees. Tahab ilmselt esmalt legoks kiskumist ja seejärel uuesti kokku panekut. Tagauks vihjab soovile saada vahetatud...
Olen seda n2inud - olnud l22nes mingite elektrikute t66auto, mis t2hendab suhtkoht ka kohe seda, et sisu on ysna rikutud ja istmed puruks jne. Omaniku jutu j2rgi on "palju olulisi osi vahetatud" (turbo remont jms). Mis ilmselt t2hendab et spido n2it 200k ei ole reaalne (aastaarvu vaadates peaks see muidugi iseenesest selge olema).

daff.
Vasta