Plaanis osta Disco II

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

Vasta
Mati
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 6
Liitunud: L Apr 28, 2012 20:27

Plaanis osta Disco II

Postitus Postitas Mati »

Tere! Olen Land Roveri huviline ja oleks plaanis endale osta LR Disco II 96 aasta.Silma on jäänud selline isend http://www.auto24.ee/used/1014443
Ausalt oleks see mul esimene maastur elus ja selle pärast sooviks infot kui hea või halb mu valik oleks ning äkki keegi oskab just selle auto kohta huvitavat infot anda.minu silmis on suureks plussiks kõrgendatud vedrud ja rehvid ning karterikaitse kuna mu eelmine auto suri löögist vastu karteri põhja.Kuna tegelen metsandusega väiksel määral tuleb läbida igasuguseid teid nii eestis kui ka soomes ning mõtlesin et Disco oleks parim valik
Niisiis kõik info on teretulnud ja loodan peagi LR Klubiga liituda.Tervitusi kõigile Disco omanikele
Hingelt offroader
Kasutaja avatar
petros
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 151
Liitunud: T Okt 03, 2006 10:48
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Postitus Postitas petros »

Mõte hea aga see ei ole Disco II, vaid Disco I. Mitte nii mugav aga töökindlam :)
from disco 2 disco
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

kui autot on tõesti tõstetud 12cm siis peavad olema pikkivardad jne vahetatud....kui on see tava tõste siis pole ullu...tava tõste 5-7cm -kipun arvama, et ikkagi väike tõste sest mudu oleks ikka 75 reffiga asi palju kõrgem koopast....pildijärgi tundub olevat korras asi....aga nuh kohapeale vaatama jne. mootorit kiidan....jahimehe auto tundub olevat...seega on sihtotstareliselt kasutatud....
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

krt ainuüksi selle pildipärast võtaks ise vaevaks vähemalt kohaleminemise... http://217.159.201.13/auto24/560/464/27321464.jpg :twisted:
Tubiniit
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 238
Liitunud: R Jaan 08, 2010 17:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tubiniit »

Disco 1 300Tdi mootoriga on väga hea ja ökonoomne maastikuauto. Konkreetne isend on ilmselt käsikäigukastiga. Kütusekulu on väiksem, kui kuulutuses on antud- 7..7,5 maanteel, 9..10,5 linnas, sõltuvalt aastaajast.
Ostes peab tingimata kontrollima raami ja kere vahelisi kinnituspukse. Neid on maastikul võimalik puruks ja kõveraks sõita.
LR Discovery I 83kW manuaal
Mati
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 6
Liitunud: L Apr 28, 2012 20:27

Tere!

Postitus Postitas Mati »

Kas kere pukse on võimalik kontrollida ka ilma kanalita või peab ikka lendu tõstma?
Hingelt offroader
Mati
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 6
Liitunud: L Apr 28, 2012 20:27

Postitus Postitas Mati »

Lugesin Duud-i kirjeldust oma Disco ehitamisest ja remondist ja tekkis küsimus,et kas see kelle käest see auto päästeti oli kõik võimalikud jupid suutnud ära lõhkuda või saabki LR-i omades pidevalt varuosi osta?
Hingelt offroader
Tubiniit
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 238
Liitunud: R Jaan 08, 2010 17:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tubiniit »

Disco 1 raami ja kere vahelisi pukse saab ca 70..80 kilone mees kuival ja kõval maal kontrollida autot tõstmata.
Kasutatud auto ostmisel tuleb lähtuda tema seisukorrast ja hinnast, kuid üllatused pole kunagi välistatud. Disco 1 varuosad on kordades odavamad kui enamusel maastikuautodel ning neid on saada Imedepõllult, LR pesast, Landy käest ja internetist.
LR Discovery I 83kW manuaal
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

Mati kirjutas:Lugesin Duud-i kirjeldust oma Disco ehitamisest ja remondist ja tekkis küsimus,et kas see kelle käest see auto päästeti oli kõik võimalikud jupid suutnud ära lõhkuda või saabki LR-i omades pidevalt varuosi osta?
asi pole nii hull tegelikus elus aga osasid asju ma pole jõudnud kirja panna :twisted: samas, Tibu oli tõesti peldik kui ma ta sain ning mulle meeldib asi korda teha põhjalikult...olen kuulnud, et "kui sul meeldib korralikult auto korda teha, miks ei kasuta kõiki A-varuosi?" - sest B-varuosi ma saan ühe A osa raha eest osta 3tk....teiseks ära põe, disco 1 on nii lihtsa ehitusega, et kui vähegi viitsimist ja tahtmist siis teeed seal 90% töödest ise ära.

PS: väga oluline on see, et kui kord disco siis ilma enam ei taha...

Tubiniit: Kütusekulu on väiksem, kui kuulutuses on antud- 7..7,5 maanteel, 9..10,5 linnas, sõltuvalt aastaajast. <- ei ole nõus sellega. linnas üle 10 ja maanteel alla 10, see kuidagi stamp reegel, alla 7 disco on ulme. Mul võtab maantel 8 kanti ja linnas 12 <- need keskmised. Samas tean discosid kes on väga rahul linnas vähemalt 14 liitriga... 8)
Tubiniit
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 238
Liitunud: R Jaan 08, 2010 17:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tubiniit »

Mootor peab korras ja õieti häälestatud olema + plokisoojendus talvel. Diisli puhul sõidumaneer suurt rolli ei oma. Minu Disco 1 käis kohe LR pesas Veiko juures.
LR Discovery I 83kW manuaal
Mati
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 6
Liitunud: L Apr 28, 2012 20:27

Postitus Postitas Mati »

Tere! Tekkis veel paar käsimust,et kuidas disco maateel käitub nimelt aeg ajalt ka mõni pikem ots vaja teha mööda soome kiirteid kuidas kütusekulu oleks ja kas kannatab ka 120 kuni 140 kilomeetrise tunnikiirusega sõita või siis läheb väga januseks-
Hingelt offroader
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

Käitub hästi. Minul oli all TrailMasteri vedru mis tegi asja jäigemaks. Mulle meeldis , kuna juhitavus/rool läks nö täpsemaks. Saksas bahni peal 150/160 koos boxi ja nelja inimesega polnud probleem. Kütusekulu võis olla sellisel kiirusel ca 13/100-le. Samas mul oli auto suht tipp-topp korras jne. Rehv oli BFG, mis väga hullult ei mölisenudki.
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
Tubiniit
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 238
Liitunud: R Jaan 08, 2010 17:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tubiniit »

Disco 1 300Tdi mootoriga üle 140km/h kindlasti ei sõida. Max kiirus on vist 137km/h, aga Eesti teedel 120-ga sõita pole probleem ja korras mootor väga palju rohkem rüüpama ei hakka. Disco 2 müratase on kindlasti vaiksem.
LR Discovery I 83kW manuaal
Vasta