tervist on soov saada omanikuks autole discovery3 2005 a 2,7

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

Vasta
stj
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 4
Liitunud: R Mai 25, 2012 18:59

tervist on soov saada omanikuks autole discovery3 2005 a 2,7

Postitus Postitas stj »

Mida peaks vaatama,kui auto osta või kas tasub ültse osta... sõbrad ja tuttavad ei soovita...Kuna pidi hullult lagunema,põhiline pidi olema elektri rikked, õhu kompressor, egr klapp ja puksi jama jne...aga se auto väga meeldib mis teha...kunagi räägiti MB,ML400 kohta sama aga neli aastat sõitnud ja väga rahul...et jutud on jutut... tänud
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

Kindlasti on neil kõikidel sõpradel ja tuttavatel siis ühtlasi D 3-d? Kõigepealt ma saadaks kõik sellised spetsialistid sinna, kus keha ja jalad oma mõtted kaotavad! Ma olen siin aastate lõikes kuulanud seda juttu et see laguneb ja teine jne. Reeglina sellised jutumehed ise sellist masinat pidanud pole!! :evil:
Aga asjale lähemale minu poolest:
1. Elektri rikked - millised siis??? pole never olnud!
2. Õhu kompressor - jah võimalik et saab muda ja märga ning lõpetab töö. Küsimus reeglina ilmselt selles ohtras soolas mida talvel tasuta saab. Phm arvan, et kui korralikult pesta siis ei tohiks hullu olla (minu läbisõit hetkel 115K ja töötab)
3. EGR klapid (2tk) jah VÕIVAD läbi minna aga ei pruugi! Ise olen ühe vahetanud ( mingi 300 eur tk + töö) Reeglina juhtub 110 tuhande kandis +/- 10. Aga nagu öeldud ei pruugi.
4. Puksid kui sa leiad ühe automargi, mis eestis sõidab ja pukse ei pea vahetama max iga 2 aasta tagant siis ma nimetan seda planeedi suurimaks valeks. Aga ise pakun et 1-1,5 aasta tagant puksiring ja on VÄGA bueno. Kui puksid ei kulu siis on midagi viga sellel autol :lol: , kõsimus kui tihti. D3 on raske ehk siis kulub kiiremini kui Daewoo Ticol!

Ja lõpetuseks, mida ma ei väsi kordamast, autot tuleb hooldada regulaarselt (isegi siis kui raha pole), muidu jah on vilets masin! 8)
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
Kasutaja avatar
Kjen
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 166
Liitunud: T Juul 10, 2007 14:22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kjen »

007 kirjutas: 4. Puksid kui sa leiad ühe automargi, mis eestis sõidab ja pukse ei pea vahetama max iga 2 aasta tagant siis ma nimetan seda planeedi suurimaks valeks. Aga ise pakun et 1-1,5 aasta tagant puksiring ja on VÄGA bueno. Kui puksid ei kulu siis on midagi viga sellel autol :lol: , kõsimus kui tihti. D3 on raske ehk siis kulub kiiremini kui Daewoo Ticol!
Toyota Avensis. Esimene puks tuli vahetada auto neljandal eluaastal. Läbisõit too moment ca 75000.
Praegu 97000 ees ja järgmist puksi ei ole veel vaja vahetada.
Küll on irdunud mootor alune plastik. Seda küll korduvalt.
Vasta