Land Rover Discovery II, bensiin 4,6

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

sigaelmar kirjutas:
007 kirjutas:
pirx kirjutas: Kes jälle seda kütusekulu soga ajas. Olen sõitnud sama mootoriga RR-ga- see konkreetne auto näitas keskmiseks kuluks 26 ja kui ikka inimese moodi sõidad, siis alla 20-ne pole võimalik saada. Ma ei saa aru, miks on inimestele vaja siin foorumis paska pähe ajada. Minu omatud diisel mootoriga RR-id ja Discoverid võtavad suisel ajal mingi 11-13, talvel oluliselt rohkem. Ja seda keskmise kuluna, kui ainult linnas sõidad ja talvel ka veel..........
jah ei usu, et alla 20 sajale saad. Ka uuemad V8-d ei suuda seda väga! Vene foorum kirjutab, et linn ca 25 sajale ja maantee 18 keskmine. Kui sõita mingi 80-ga siis vast saad 15 (seda siis D3-ga jne).

Ole nüüd ikka - veoauto võtab maanteel 18 sajale....
Täislastis Hilux või?? :shock: Jah ma olen nõus sellega, Actros mingi 8 käiguga mäest alla jne. see 15 /100-le jutt V8 bensukaga peab VBL paika, kui sõidad PIINLIKULT iga päev kiirusel 45-55 linn ja 80-90 km maantee ja ei KIIRENDA kohe ÜLDSE!!! Ka siis on se väga keeruline. Mul endal pole sellist masinat küll olnud aga sõbrad peavad kes G-d kes biimarit ja alla 25 pole keegi saanud suurt... seda siis linnas eriti. Lugedes venemaa LR foorumit, kus V8-d on lademes (tundub et diisel on seal suht sõimusõna), siis need mehed ka väga oma raha ei panusta alla 20/100-le. Ja jutt käib siis uuematest masinatest elik 2005+ jne pigem!!
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
Kasutaja avatar
mihkelsoo
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 103
Liitunud: E Juun 11, 2012 14:48

Postitus Postitas mihkelsoo »

D3 V6 2.7 TD, linnas 11, maanteel 7, keskmine 9 :) Ja üsna raske jalaga.
sigaelmar
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 81
Liitunud: P Veebr 26, 2012 19:53

Postitus Postitas sigaelmar »

007 kirjutas:
sigaelmar kirjutas:
007 kirjutas: jah ei usu, et alla 20 sajale saad. Ka uuemad V8-d ei suuda seda väga! Vene foorum kirjutab, et linn ca 25 sajale ja maantee 18 keskmine. Kui sõita mingi 80-ga siis vast saad 15 (seda siis D3-ga jne).

Ole nüüd ikka - veoauto võtab maanteel 18 sajale....
Täislastis Hilux või?? :shock: Jah ma olen nõus sellega, Actros mingi 8 käiguga mäest alla jne. see 15 /100-le jutt V8 bensukaga peab VBL paika, kui sõidad PIINLIKULT iga päev kiirusel 45-55 linn ja 80-90 km maantee ja ei KIIRENDA kohe ÜLDSE!!! Ka siis on se väga keeruline. Mul endal pole sellist masinat küll olnud aga sõbrad peavad kes G-d kes biimarit ja alla 25 pole keegi saanud suurt... seda siis linnas eriti. Lugedes venemaa LR foorumit, kus V8-d on lademes (tundub et diisel on seal suht sõimusõna), siis need mehed ka väga oma raha ei panusta alla 20/100-le. Ja jutt käib siis uuematest masinatest elik 2005+ jne pigem!!

Jah, see linn kus mina elan, sõidetaksegi 45-55 km/h ja maanteedel 90km/h. Ei vaidle absoluudselt vastu. 80ga sõites olen saanud kompuutri järgi 11 l/100km ka aga selle kiiruse juures reaalset mõõtmist pole teinud. Kiirendan normaalselt, tavaliselt üle 3000RPM ei lase ja pole vaja ka. Aga ma ei aja maksimaalset küttekulu taga ka, pigem katsun sõita NORMAALSELT seejuures säilitada normaalset küttekulu. Iga autoga saab sõita 25 l/100km, ma arvan, et selles pole küsimus. Teemaalgataja ma usun, et mõtles mis minimaalsete kuludega on võimalik sõita ja mina saan oma sõidud sõidetud keskmise kuluga 16l/100 km.
sigaelmar
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 81
Liitunud: P Veebr 26, 2012 19:53

Postitus Postitas sigaelmar »

Ja et asi kahtlane poleks, siis eelmine maastur oli mul automaatkastiga 2,8TDi Pajero, see võttis minu käes maanteel tagaveoga sõites 10 l/100km ja linnas ca 15 l/100km. Seejuures oli väga aeglane auto, ei jäänud rahule....
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

Teemaalgatajale saigi vastatud, et selle masinaga linn/maantee pooleks alla 20 sajale ei tule väga.
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
sigaelmar
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 81
Liitunud: P Veebr 26, 2012 19:53

Postitus Postitas sigaelmar »

007 kirjutas:Teemaalgatajale saigi vastatud, et selle masinaga linn/maantee pooleks alla 20 sajale ei tule väga.
No aga ei ole nii hull. Nagu ma ennem ütlesin, siis mina saan linn/maantee pooleks umbes 16 l/100km. 100% linn läheb sinna 20 ja üle selle kui on lühikesed otsad.
Vasta