Paluks targemate arvamust!

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

siiri
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 4
Liitunud: E Okt 15, 2012 09:30

Paluks targemate arvamust!

Postitus Postitas siiri »

Tervist

Oleksin väga tänulik kui keegi oskaks või julgeks kosta midagi Auto24 müüdavate järgmiste Land Roverite kohta: http://www.auto24.ee/used/1066609 ja http://www.auto24.ee/used/1091624 Endal antud alased teadmised kahjuks puuduvad.

Ette tänades
Siiri
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10305
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Kui ausat vastust soovite, siis ei soovitaks kumbgi osta. Olete valinud kaks kõige ebastabiilsema kavaliteediga ja vigaderohkemat mudelit Land Roveri to0dangust.
1,8L Freelanderit ei soovita heasüdamlik inimene isegi vaenlasele, sest nimekiri osadest, mis katki ei lähe on lühem, kui neist, mis katki lähevad.
Lähemalt saate vigadest lugeda:
http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=4739
Range Rover II e. P38A on suur loterii + hulk tüüpvigu.
Viimati muutis landy, E Okt 15, 2012 14:45, muudetud 1 kord kokku.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Black66
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 85
Liitunud: E Jaan 31, 2011 19:41
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Black66 »

Ma ikkagi ei saa aru mis selle P38 juures koguaeg nii loteriiks peetakse? Õhkvedrud ja kliimablokk? Ei ole veel mina näinud ühtegi isendit, millel oleks mõni ravimatu viga küljes ja tuleks maksta remontimise eest hingehinda.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10305
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Vedrustuse probleemid: Õhkvedrud, kompressor/trorud-voolikud, solenoidid, andurid aj elektrooniak rikked
Salongi keskkonna probleemid: kliimasedme rikked, elektrooniks rikked, ära surevad slongi ventilstsiooni servomootorid.
Kasutustükkege probleemid: Kesklukustuse ja (esi)uste lukkude rikked, EAS vead, juhtelektroonika rikked
Ja nii edasi.

Inseneer võib teha nimekirja enim nõutud detailidest siis soovikorral.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Black66
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 85
Liitunud: E Jaan 31, 2011 19:41
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Black66 »

Vedrustus ei ole sugugi probleemsem, kui mõnel teisel õhkvedrudega autol. Selge see, et mugavus maksab ja selle eest tuleb hoolt kanda.
Salongi poole pealt on minul saba andnud ainult ahjumootorid, millest üks sai elule tagasi ärataud ja teise vahetasin ära. Kliimaseade on täpselt selline nagu igal teisel autol ja midagi kolossaalselt seal katki ei saa minna.
EAS ongi õhkvedrude aju, uus ei maksa niipalju et teda ei jaksa osta ning siis on aastaid mureta. Kesklukk ja kõik muu sellega seonduv on remonditav ning varuosad ei maksa ulmeraha.

Ehk et tegelikult ei ole asi sugugi nii hull nagu kõigile meeldib siin rääkida, ma ütleks küll et küllalt töökindel auto kui õigel ajal teatud probleemidele tähelepanu pöörata.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10305
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Seleta kõike seda naisterahvale, kes hommikul sõitamasuda ei saa kuns uksed ei tule lahti või on auto kõhuli vastu maad, vms.
Esiukse purunenud lukumehhanismile ligipäsemine on ikka paras keberniit, kui pead kinnisel uksel polstri kuidagi maha saama.
nagu maütlen on P38A nagu vene rulett. Oncneid, kes on autodega aastaid ja üsn auuest peast juba püsti hädas ja ka neid kes iei tea muredest midagi.
Pere esimeseks või ainsks autokd ei tõuse mu käsi küll seda soovitama, kui ise suurem asi suto remontija pole või suurtest keskustest eemal elada.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
siiri
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 4
Liitunud: E Okt 15, 2012 09:30

Postitus Postitas siiri »

Aitäh nõuannete eest!

Õnnemängudes ei ole mul kahjuks siiani vedanud. Äkki oskate siis mingit muut marki maasturit soovitada. Või peaksin mõtte "leebest" maasturist üldse maha matma kui hinnaklass jääks u.6000 EUR lähedusse. Maastur peaks olema suuteline läbima talvise külatee kui sahk ei ole veel hommikuks jõudnud. Eelistatud oleks manuaal käigukastiga diisel, mille kütusekulu jääks mõistuse piiresse. Võib soovitada ka teisi marke kui see ei lähe teie foorumi teemaga vastuollu (Eesti Land Roveri foorumi). Oleksin väga tänulik asjatundjate arvamuse eest!
Kasutaja avatar
tyyp07
Off-Road entusiast
Off-Road entusiast
Postitusi: 484
Liitunud: L Mär 05, 2011 01:40
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Postitus Postitas tyyp07 »

Defender 110, 2000a
Suzuki Samurai 413, 1990.
http://www.rgb.ee
Kert
53449661
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

Disco2

Postitus Postitas Kalamees »

Siis juba vaadata Discovery 2 ja alates 2001 aastatest. Ja kindlasti tasub proovida automaat kastiga masinat. Mugavus ja ainult õli ja filtri vahetus vahest.
Viimati muutis Kalamees, E Okt 15, 2012 18:44, muudetud 1 kord kokku.
LR Discovery 2 "Konstruktor"
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10305
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Discovery I teine modifikatsioon 1994 sügis -1998 või Discovery II 1998- 2004 võiks vaadata.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
Chopper
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 421
Liitunud: E Jaan 09, 2012 17:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Chopper »

D2 soovitaks kindlasti, kui on teada auto ajalugu ja veakesed. Hinnaklass ka sinna 6000 kanti. Ja linna kindlasti automaat :)
LR Disco III 2,7 2007
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10305
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

DiscoI ja Disco II remondi ja hooldusega saavad hakkama enamik töökodasid. Disco I puhul isegi naabrimees kes traktorit remontida oskab.
Jupid mõistliku hinnaga ja nii uuest, kui pruugitud peast saadaval. Kõik tüüpvead risti ja põiki ette teada ja vea maksumused ka.

P.S. siiri, märgi palun profiilis ära ka piirkond kus asud või peamiselt kasutada, Lihtsam aidata.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

Discovery IIA. Võimalikult hea lisavarustusega ja ilma tagumiste õhkvedrudeta. Väga hea Land Rover, millel üüratu pagasiruum.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
Kasutaja avatar
Chopper
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 421
Liitunud: E Jaan 09, 2012 17:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Chopper »

pirx kirjutas:Discovery IIA. Võimalikult hea lisavarustusega ja ilma tagumiste õhkvedrudeta. Väga hea Land Rover, millel üüratu pagasiruum.
Pole neil õhkvedrudel häda midagi - väga ok on tallinna teedel rahulikult nagu laevaga sõita
LR Disco III 2,7 2007
siiri
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 4
Liitunud: E Okt 15, 2012 09:30

Postitus Postitas siiri »

Tänud vastamast.

Teie poolt pakutud autod on väga sümpaatsed ja isiklikult mulle väga meeldivad. Kuna aga ostetav auto jääks ainsaks kasutatavaks autoks, kardan, et need oleks minu jaoks liigne luksus, mida ma endale lubada ei saaks, arvestades, et auto head läbivust on vaja ainult talvel. Kuna Land Rover mulle miski pärast huvi pakub vaatasingi väiksemat ja säästlikumat varianti (RR), millega kannataks ka igapäevaseid sõite teha, aga nagu selgus siis see oleks vist endale karuteene tegemine. Samuti ei tahaks vanemat autot kui u.2000 a. ja mitte väga suurema läbisõiduga kui 200 000, aga eks ressursid panevad kõik paika :( Aga head mõtted on endiselt oodatud :wink:
Vasta