Hakkan ostma range roverit....

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

haier
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 12
Liitunud: P Veebr 03, 2013 16:58
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas haier »

Ootan siis selle auto kohta arvamusi. Ega pole ju suurt valikut ka turul, aga midagi tahaks ära osta.... :roll: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1157615 On küll vanem veidi ja läbisöit suurem, aga äkki keegi teab auto ajalugu.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Veikot tasub uskuda. Kui ütleb romu ja ära osta, siis nii ka on.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

haier kirjutas:Ootan siis selle auto kohta arvamusi. Ega pole ju suurt valikut ka turul, aga midagi tahaks ära osta.... :roll: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1157615 On küll vanem veidi ja läbisöit suurem, aga äkki keegi teab auto ajalugu.
Oma silm on ikka kunn. Varustuse tase juba norm, peaasi, et kõik ikka funkaks. Kahtlaseks teeb see üle kleepimine-miks on vaja hõbedane auto rohekas halliks kleepida??? Võibolla on asjale mingi hea seletus.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

Ahjaa, veel see, et kui pildi pealt vaadata ja lugeda auto lisade nimekirja siis julgeks väita, et esitatud on ebatäpseid andmeid. Täpsustuseks: vihmasensorit sellel autol ei ole, navigatsiooniseade on, kuid mitte hääljuhtimisega, karterikaitset, kui sellist ei ole originaalis sellel masinal olemas, vaevalt, et keegi selle hiljem paigaldanud on, esi- ja tagarataste porikummid-pildi peal küll ei paista. Need olid asjad, mis esmapilgul silma hakkasid. Kleebis "lihtsalt" eemaldatav??? Suhteline mõiste-lihtsalt, kelle jaoks lihtne, kelle jaoks ikka väga julm töö. Olen elus korra näinud, kuidas eemaldati taksolt, mis oli üleni kollaseks kleebitud, seda kleebist. Ikka jube töö ja nikerdamine, kui kuskilt natuke värv lahti(porikoopad, küljekarbid), siis see ka koos kleebisega maha tuleb. Aga edu auto otsimisel ja ostmisel.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Kui soovi, siis saan VIN koodi alusel tehase tootmisandmed välja võtta ja seal kõik lisad ka näha.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
haier
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 12
Liitunud: P Veebr 03, 2013 16:58
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas haier »

Hetkel välistan mölemad autod. Vaatan ja ootan turul suuremat valikut, aga land rover siiski millalgi tuleb. Nüüd teada, kuidas ja kus saab infot ja ülevaatust teha.
Kasutaja avatar
inseneer
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 816
Liitunud: R Mär 02, 2007 10:11
Asukoht: Tallinn, Harjumaa 53408157

Postitus Postitas inseneer »

haier kirjutas:Hetkel välistan mölemad autod. Vaatan ja ootan turul suuremat valikut, aga land rover siiski millalgi tuleb. Nüüd teada, kuidas ja kus saab infot ja ülevaatust teha.
Miks välistad? Käisid vaatamas? Räägi nende autode puudustest...
Kasutatud LR varuosadeks kõik põhimudelid 1956-2012, juppide paigaldus.
53408157
www.imedepold.ee
haier
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 12
Liitunud: P Veebr 03, 2013 16:58
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas haier »

Seda esimest käisin vaatamas, söitmas ja diagnostikas. Vigu täis. Ja see kilega üle tehtud ei paku ka huvi kuna see kile teema on kuidagi kahtlane, ja vaatamiseks ju keegi ikka seda maha ei hakka rebima.
Kasutaja avatar
inseneer
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 816
Liitunud: R Mär 02, 2007 10:11
Asukoht: Tallinn, Harjumaa 53408157

Postitus Postitas inseneer »

haier kirjutas:Seda esimest käisin vaatamas, söitmas ja diagnostikas. Vigu täis. Ja see kilega üle tehtud ei paku ka huvi kuna see kile teema on kuidagi kahtlane, ja vaatamiseks ju keegi ikka seda maha ei hakka rebima.
Novot. Seda ma ju kartsingi. Enda masinat ei raatsigi nii odavalt ära müüa.
Kasutatud LR varuosadeks kõik põhimudelid 1956-2012, juppide paigaldus.
53408157
www.imedepold.ee
Kasutaja avatar
cala
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 143
Liitunud: E Mai 26, 2008 23:26
Asukoht: ENSV

Postitus Postitas cala »

Mu 2005 D3 tuleb märtsi alguses turule. Veiko on sellele autole ihudoktor olnud.
Ära sõida minu järel, minu tee lõppeb m.....ni lumes
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

see teema tundub kuidagi lihtsalt õhu "liigutamisena".....
haier
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 12
Liitunud: P Veebr 03, 2013 16:58
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas haier »

No hetkel ei plaani küll enam kohe tormata mõne auto juurde, kuna turul ei ole huvipakkuivaid masinaid rohkem. Ja üldse olen hakanud vaatama discovery poole rohkem. Sest hinna ja vanuse suhe nagu parem või nii :roll:
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

haier kirjutas:No hetkel ei plaani küll enam kohe tormata mõne auto juurde, kuna turul ei ole huvipakkuivaid masinaid rohkem. Ja üldse olen hakanud vaatama discovery poole rohkem. Sest hinna ja vanuse suhe nagu parem või nii :roll:
Kui kavatsed umbes sama raha eest ( 9000 eur) endale Discovery soetada, siis saad veel suurema õnnetusehunniku kaela. Ja selle raha eest saad S varustustasemega masina, millel põhimõtteliselt on kõikvõimalikud extrad puudu. Aga igaljuhul jõudu endale meelepärase Land Roveri leidmisel.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
haier
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 12
Liitunud: P Veebr 03, 2013 16:58
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas haier »

Discovery tuleb siiski kallim, alates 2006 aastast. Eks hoian turul silma peal ja küll ma selle sobiva leian.
Vasta