Disco3

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

Vasta
väints
Unistan offroadist!
Postitusi: 64
Liitunud: L Dets 25, 2010 21:41
Asukoht: tartu

Disco3

Postitus Postitas väints »

Plaan siis soetada omale disco3 alates aastast 2006. Mis uue disco head ja vead. Mootoriks kindlasti diisel. Või hoopis RR. Offroudima ei lähe,lihtsalt talvel hea kulgeda.
Disco 2,5TDi 90kw aut.
väints
Unistan offroadist!
Postitusi: 64
Liitunud: L Dets 25, 2010 21:41
Asukoht: tartu

Postitus Postitas väints »

Nii,mida rohkem siin lugeda selle disco 3 kohta seda enam tekib arvamus,et jääb vist ostmatta.
Disco 2,5TDi 90kw aut.
Kasutaja avatar
Kjen
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 166
Liitunud: T Juul 10, 2007 14:22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kjen »

:D

no ausõna, ma ei ole kunagi disco 3 juhtinud, veel hullem, isegi tagaistmel ei ole sõita saanud. Aga soovid Sa endiselt minu arvamust ka teada saada?
Kasutaja avatar
Renek
Unistan offroadist!
Postitusi: 68
Liitunud: L Dets 10, 2011 14:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Renek »

Oman 2008 lõpp isendit 2,7d juba paar aastat ja ei saa kurta. Metsas ei käi, enamus teed asfalt. Aastane ls umbes 15000km. Hetkel ees 149000km. Suuremad väljaminekud on olnud: EGR vahejahuti vahetus, tagumise rea sõitjate kliimatoru vahetus (tüüpviga), automaatkasti õlivahetus koos filtriga.
Muid üllatusi ei ole olnud, aasta hooldusarve üle keskmise. Kui midagi vaja teha või härrad Järve äärest soovitavad, nt aut kasti õlivahetus siis tuleb see ära teha, mitte koonerdada. Hiljem võib kulukamaks minna. Pöördu kas esindusse või Pesasse Tallinnas, Tartus ka olemas alternatiiv. Saab vähemalt korda ja ei hakata nuputama. Kuluosi võid (aga ei pea) ka saareriigist neti teel tellida, seal hinnad sõbralikud.
2006 isend võib eelmise omaniku hooletuse või raha puudumisel vajada suuremat väljaminekut. Samas mine tea, ehk joppab. Kui osta soovid siis HSE isend oleks õigem valik, palju lisasid juures. Ostetav auto lase Pesas üle kontrollida, saad esimese kalkulatsiooni teada. Kui summast pikali ei kuku siis osta ära.
Viimase raha eest ei tasu sellise galiibriga liikureid osta ja raha peab ka peale tulema, et hooldada. Sama kehtib ju enamus autode ostu puhul. Nii, et valik on sinu :-)
Kas mina ostan veel, JAH aga siis juba D4 alates 2011 või RR alates 2010. Kui auto korras siis sõita vaikne, pehme ja ei nagise. Kruusateid neelab nii, et ei saa arugi :-)
Disco4 2011 3.0 HSE
Disco3 2008 2.7 HSE
Kasutaja avatar
Chopper
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 421
Liitunud: E Jaan 09, 2012 17:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Chopper »

Renek kirjutas:Kas mina ostan veel, JAH aga siis juba D4 alates 2011 või RR alates 2010. Kui auto korras siis sõita vaikne, pehme ja ei nagise. Kruusateid neelab nii, et ei saa arugi :-)
Kas D4 2010 oleks liiga palju vigu, et sa alles 2011 alates ostaksid?
LR Disco III 2,7 2007
Kasutaja avatar
Renek
Unistan offroadist!
Postitusi: 68
Liitunud: L Dets 10, 2011 14:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Renek »

Ei mitte selles, vaid uuem aasta ja minu mäletamist mööda 2011 lõpp kadus D4 automaatkasti kang ja asemele tuli keeratav nupp.
Nupp sümpatiseerib rohkem.
Disco4 2011 3.0 HSE
Disco3 2008 2.7 HSE
Kasutaja avatar
Chopper
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 421
Liitunud: E Jaan 09, 2012 17:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Chopper »

Nupp on ägedam :)
LR Disco III 2,7 2007
Vasta