Oleks RR-i ostuga abi vaja.

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

Vasta
Mauks
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 5
Liitunud: E Aug 12, 2013 17:45

Oleks RR-i ostuga abi vaja.

Postitus Postitas Mauks »

Isendiks siis selline masin, väljas päris korralik ja seest ka väga viga pole. http://www.auto24.ee/used/1492635
Teab keegi selle masina tausta?
Mida üldse vaadata sellise masina puhul ja kui palju see õhkvedrustuse hooldus maksab, kui peaks nt. patju vahetama?
Omanikuga telefonis rääkides masin enam ülevaatuselt läbi ei lähe, kuna tagumised pidurid ei võta ühtlaselt, käsipidur küll hoiab aga ei tööta nii nagu peab. Sama lugu oli ka ühe esimese piduriga. Tagatuled toonitud ja esiklaasis mõra. Diagnost pidi näitama, et ABS ei tööta.
Iseenesest ABS-i pole vajagi aga mis viga võib olla, et ei tööta ja palju parandus minna võiks?
Tooni maha võtmine pole probleem aga pidurite parandus?
Ja mis hinnaklassis esiklaase liigub?

Vabandan juba ette ära, et pole Land Rover'itega üldse kursis, täiesti võõras maa mu jaoks[/url]
Kasutaja avatar
imedepõld
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 857
Liitunud: K Juun 05, 2013 20:40
Asukoht: Harjumaa, Rae vald
Kontakt:

Postitus Postitas imedepõld »

Imedepõllult saab sellele masinale alati vajalikke tükke ja samas ostame teilt ka hea meelga ka selle tagsi, kui remontimisest villand saab. RR P38 on lagunemise maailamaieter ja toob pikadeks aastateks jupi müüjatele leiva lauale.
Imedepõld Grupp
Kollektiivsed kogemused Land Roveritega aastast 1996.
Inseneri Auto OÜ
info@imedepold.ee +372 56063006 (E-R 9:00-18:00)
https://www.facebook.com/imedepold.ee

MTÜ Tehnikaspordiklubi "Imedepõld"
klubi@imdepold.ee
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

Ära endale küll sellist s...ahunnikut kaela osta. Kui kõik asjad juba praegu pekkis, siis saad poole aastaga vähemalt ostusumma jagu raha veel sinna sisse taguda. RR II tasub osta ainult siis, kui on tegu korraliku autoga. Olen omanud kahte korraliku masinat- kiidan. Ära osta panni, osta parem siis juba discovery-vähe lihtsam masin. Tegu on minu isikliku arvamusega, kui nii väga seda masinat tahad, siis osta.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
Mauks
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 5
Liitunud: E Aug 12, 2013 17:45

Postitus Postitas Mauks »

No pidureid, ABS-i ja mõrast esiklaasi päris kõige alla ei liigitaks.
Kui kuulutuse lisainfo vastab tõele siis ei tohiks hullu olla ju.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10304
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Lase autole ostueelne diaganostika ja ülevaatus teha spetsialistide juures (nagu sulle e-mailis kirjutasin) ja siis saad tegeliku pldi sellest kui palju varjatud vigu on ning nis veel tegelikult katki on või kohe minemas.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Mauks
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 5
Liitunud: E Aug 12, 2013 17:45

Postitus Postitas Mauks »

Hoitan siis juba teisi ka. Käisin autot vaatamas, koopad ja tagaluuk ussitas, kliima ei tööta , ehk siis midagi head loota pole ostjal.
Ei soovita.
Vasta