Mida eelistada?

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

Vasta
Sohver
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 1
Liitunud: T Okt 22, 2013 15:27
Asukoht: Rae vald
Kontakt:

Mida eelistada?

Postitus Postitas Sohver »

Olen pea nädalakese seda foorumit lugenud, just "otsin autot" rubriiki. Eesmärk ikka sama, mis enamusel teema algatajatel- teha võimalikult hea valik turul saadavate Land Roverite seast.
Hind, mis olen plaaninud auto eest välja käia, jääb 4000 euro ümber. Puhtalt emotsiooni pealt meeldiks RR, kuid paljud kommentaarid on mõista andnud, et mõtekam oleks vaadata Disco poole.

Jugeks välja pakkuda kaks link, mille vahel hetkel olen. Üks on RR ja teine Disco.

LR: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1522370 Ei ole seda autot vaatamas käinud, kuid peamine, mis mind selle auto puhul paelub on pikk nimekiri, mis on auto juures vahetatud/parandatud. Mis muidugi ei tähenda, et autol mingeid vigasid ei või olla. Võrreldes teiste kuulutustega on sellel auto millegi pärast tagumine ots kuidagi all vajunud. Võimalik, et see on ka normaalne, kuid jäi silma piltidelt.

Disco: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1563679 selle auto plussina suudan ise välja tuua, et kaasa saab talverehid :) Ei ole ka seda autot vaatamas käinud.

Et minu väike tagasihoidlik palve oleks, et targemad annaks väikeseid juhtnööre, et mida proovisõidul nende kahe auto puhul jälgida. See muidugi on iseenesest mõistetav, et kui esmane emotsioon on positiivne, et siis ka Paldiski maantelt autoga läbi käia.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10304
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Nagu ikka, võta veidi aega ja helista mulle - räägin masinatest lähemalt ja kuulan sinu soove.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

isiklik soovitus on disco 1 - hea odav ülal pidada.
disco 2 on jub kallim nuh ei vaidle ka nõks mugavam aga saad ka d1 mugavaks kui hoolitsed ta eest jne. too väljamaalt..prantsusmaalt...omale korralik d1 mis pole veel nii hullu roostet näinud ning usu mind sa oled vägadema häppy!
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

ja jääb raha ülegi... ;)
Vasta