d2

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

Vasta
Reimz
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 37
Liitunud: K Sept 12, 2012 17:57
Asukoht: Tartu

d2

Postitus Postitas Reimz »

http://www.auto24.ee/used/1897967 oskab keegi selle isendi kohta rääkida ?
OnuEnn
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 25
Liitunud: N Apr 09, 2015 17:34
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas OnuEnn »

Tundub et Inseneer oskab. Või mine ise Põllule kohale.
LR Disco '98 300Tdi
Kasutaja avatar
imedepõld
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 857
Liitunud: K Juun 05, 2013 20:40
Asukoht: Harjumaa, Rae vald
Kontakt:

Postitus Postitas imedepõld »

See jah meie Põllu toode.
Plussid: Vileuus kütuse etteande pump (originaalosa), aprilli alguses tehtud käigukasti kapremont, eelmine nädal sai 255/65R16 Pirelli suverehvid alla, ca 1000km tagasi tehtud õlivahetus, heas korras õhkvedrustus, puudub läbiv rooste, heas korras aku, kõik viled-tuled töötavad. Lisatulede valmidus. Kehtiv ülevaatus, vist septembrini. Kindlustus sai just teisipäeval läbi, aga kohapeal saab proovisõitu teha.

Miinused:Väjast tiba räsitud ja väsinud, sisemusele võiks nõudlik klient teha keemilise puhastuse.

Oma silm on kuningas, tule tee proovisõitu ja vii ära.
Kohapelt saab soovi koral ka kohe karavasemad rehvid mõi muud vasrustust juurde osta.
Imedepõld Grupp
Kollektiivsed kogemused Land Roveritega aastast 1996.
Inseneri Auto OÜ
info@imedepold.ee +372 56063006 (E-R 9:00-18:00)
https://www.facebook.com/imedepold.ee

MTÜ Tehnikaspordiklubi "Imedepõld"
klubi@imdepold.ee
Reimz
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 37
Liitunud: K Sept 12, 2012 17:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Reimz »

huvi on suur. mul endal oli ka samasugune(manual). lolli peaga sai maha müüdud,nyyd kahetsen. kui raha saan kokku, siis ostaks ära. kui paari kuu pärast või vähem alles on siis vast saan endale :D
Reimz
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 37
Liitunud: K Sept 12, 2012 17:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Reimz »

kysimus. kumb on mõtekam võtta, kas manual või auto. kui plaan teda ehitada ja metsa ronida ?
Kasutaja avatar
tyyp07
Off-Road entusiast
Off-Road entusiast
Postitusi: 484
Liitunud: L Mär 05, 2011 01:40
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Postitus Postitas tyyp07 »

See on see "Ema vs tütar" teema...

Reimz kirjutas:kysimus. kumb on mõtekam võtta, kas manual või auto. kui plaan teda ehitada ja metsa ronida ?
Defender 110, 2000a
Suzuki Samurai 413, 1990.
http://www.rgb.ee
Kert
53449661
Reimz
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 37
Liitunud: K Sept 12, 2012 17:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Reimz »

nu selge...
OnuEnn
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 25
Liitunud: N Apr 09, 2015 17:34
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas OnuEnn »

Kui mul oli oma Disco ostmine teemaks, oli mu kõige suurem mure et see poleks automaadiga bentsukas. Õnneks ei olnud. Maanteepeal ja eriti linnas sõidan ma suurima heameelega automaadiga, aga metsa ei tundunud väga hea mõte, eriti arvestades et ma olen automaatkastiga sõiduautot juba pidanud.

PS - Mul on muidugi Disco I, uuemate masinate puhul juhib kogu mängu elektroonika ja see võib oma tööga väga edukalt hakkama saada. Käi Põllult läbi ja uuri mida kogemustega mehed räägivad.
LR Disco '98 300Tdi
Reimz
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 37
Liitunud: K Sept 12, 2012 17:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Reimz »

tänud vastamast ;) ise kaldun ka arvama et manuaal on metsa parem.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Reimz kirjutas:tänud vastamast ;) ise kaldun ka arvama et manuaal on metsa parem.
Eks ta veidi ema-tütre värk ole. Samas Inseneer on oma automaatkastiga Land Roveriga võitnud mitu 4x4 Offroad aasta arvestuse karikat.
Sel masinal ju vanakooli ZF kast peal ja pealegi värskelt remonditud. Eks need 15-20 aastat vanad R380 manuaalid hakkavad ka juba väsima, eriti sünkronisaatorid.
Vahekastil on manuaalse keskdifri lukustuse lisamise võimalus, seega saab ka elektrooniks kapriise "override"-ida.
Viimati muutis landy, E Apr 27, 2015 00:20, muudetud 1 kord kokku.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Reimz
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 37
Liitunud: K Sept 12, 2012 17:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Reimz »

nu loodame et see indreku masin pysib alles...seni kaua kui pappi kokku ajaksin :)
ilus asi.
Kasutaja avatar
Girlpower
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 84
Liitunud: K Mär 27, 2013 08:40
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas Girlpower »

Reimz kirjutas:kysimus. kumb on mõtekam võtta, kas manual või auto. kui plaan teda ehitada ja metsa ronida ?
Kui metsa ronimiseks ehitad, siis mina võtaks D1 hoopis. Minu arust oli parema pauguga ja võimekam metsas kui D2. Mõlemaid siis automaatkastiga proovitud. Manuaali kohta puudub kogemus, sest isiklikult ei viitsi selle kepiga seal vehkida. D2 automaadil saab teatavasti aeglustiga koos kastil manuaalselt 1-3 käiku vahetada ja kui vahekastil väljavõte olemas, paigaldus keskdifrilukustus ka.

Kui ainult metsa minemiseks autot otsid, siis võta parem defekas, saad meil üritustel käies discosid välja tõmmata ;) Sellega muidugi teel sõites peab entusiast olema, et müra, tuuletõmbust ja kõvu pargipinke välja kannatada...
Rändsell
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 108
Liitunud: T Nov 20, 2007 23:45
Asukoht: Lääne-Virumaa

Postitus Postitas Rändsell »

Manuaali eelis metsas algab siis, kui oled juba kinni jäänud. Muudel juhtudel vahet pole.
LR Discovery II TD5 manuaal
Reimz
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 37
Liitunud: K Sept 12, 2012 17:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Reimz »

selge :)
Vasta