28zke defender

Ei oska sobivat valida? Küsi julgelt, meie aitame!

Moderaator: landy

Vasta
Metsahuviline
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 6
Liitunud: L Mär 18, 2017 18:12

28zke defender

Postitus Postitas Metsahuviline »

Tere.
Tea kas kellelgi on Mustast Defenderist infot. Reg. Nr On 28zke. Lõustakast avastasin hommikul kuulutuse aga hetkel kahjuks enam mitte. (Ei mäleta ka kuulutaja nime. Inimesel oli soome tel. Number ja auto asukoht olevat nõmme)
Tänud
Viimati muutis Metsahuviline, L Mär 18, 2017 21:32, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 28zke defender

Postitus Postitas landy »

Mis selle D110 juures huvi pakub?
Olen sellele omal ajal hulga juppe müünud ja lasknud koostööpartneri juures seda hooldada-remontida.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Metsahuviline
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 6
Liitunud: L Mär 18, 2017 18:12

Re: 28zke defender

Postitus Postitas Metsahuviline »

Oli teine müüa aga väga pikalt seisnud ja vähe sõitnud pill. Ülevaatusel olnud imelikke probleeme jne.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 28zke defender

Postitus Postitas landy »

Metsahuviline kirjutas:Oli teine müüa aga väga pikalt seisnud ja vähe sõitnud pill. Ülevaatusel olnud imelikke probleeme jne.
Tere helista mulle ( kasvõi täna õtul) ja räägin lähemalt, mida autost tean. GSM:5010599

Seismisest võivadki iagasugu imelikud vead sisse tulla;-) Eks see auto olegi viimased 7 aastat peamiselt seisnud ja vahel ka veidi sõitnud.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Metsahuviline
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 6
Liitunud: L Mär 18, 2017 18:12

Re: 28zke defender

Postitus Postitas Metsahuviline »

Tänud. Helistan ehk homme. Tänane päev liiga pikaks veninud ja üleväsimus hetkel. Puhanud peaga saan ehk parema pildi Ise endale.
Metsahuviline
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 6
Liitunud: L Mär 18, 2017 18:12

Re: 28zke defender

Postitus Postitas Metsahuviline »

Niimoodis siis sõbrakesed.kas targemad oskavad öelda Defeka roolikarbi kohta midagi huvitavat.Vaadates auto ajalugu on läbisõit 150 T juures.Üsna väike eks.Müüa jutujärgi see asjandus tal lekib ja nõuab pikemas perspektiivis vahetust.Kas see leke ongi nüüd üks neist seismistest tingitud teema (mis on muidugi üsnagi loogiline kuna kõik simmerid kipuvad ärasurema seites kuna osalt jäävad kuivale)või on siis tegemist lihtsalt nõrga osaga.Selle läbisõidu juures nagu sellist kulumist ei tohiks ju tekkida.
Kasutaja avatar
Erik256
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 148
Liitunud: N Sept 25, 2014 10:16
Asukoht: Tallinn

Re: 28zke defender

Postitus Postitas Erik256 »

Minu autol lekkis samuti roolikarp (2007a. ls 80 000). Väga vähe küll, kuid piisavalt, et tilk maha jääks. Seega läbisõit ei tähenda midagi. Aitas tihendite vahetus. Niikaua kui roolikarbist väljuv võll ise ei ole ära kulunud peaks tihendite vahetusega lekke pidama saama. Tihendid ei maksa midagi. Uus roolikarp seevastu on üpris kallis.
2007 Defender 110 TDCi
2002 Discovery 2A Td5 aut (müüdud).
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 28zke defender

Postitus Postitas landy »

Roolikarbi leke on kalssikaliste Land Roverite tüüpviga. Vahel tihendite vahetus aitab, vahel mitte.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta