RR 2.5D geneka rihma mure

Kui on mured 1995-2002 mudeliga P38A

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Robinho
Unistan offroadist!
Postitusi: 64
Liitunud: K Sept 12, 2007 05:45
Asukoht: Tartu

RR 2.5D geneka rihma mure

Postitus Postitas Robinho »

Mure siis selline, et mitu kuud tagasi said rihmad kapoti alt eemaldatud, kuid nüüd vaja tagasi panna ja enam ei nuputa välja kuidas nad seal olema peaksid. Lühemat rihma oskan tagasi panna, kuid pikemaga jääb igatepidi pannes rihma kõvasti üle. Ei leidnud netist ka diisli kohta õpetust. Kas keegi saaks enda diisli rihma asetust pilti teha või oskab seletada, kuidas süsteem olema peab või leiab netist miski pildi või õpetuse. Või on Tartus keegi, kes saaks oma diisli pealt näidata mulle?
Tänud juba ette!
Range Rover 2.5 DSE
Kuutroll
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 7
Liitunud: K Aug 15, 2007 20:15
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Kuutroll »

Helista 5049634, saab järgi vaadata, mingi venekeelne raamat kah olemas.
RV8
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 498
Liitunud: L Aug 13, 2005 11:53
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas RV8 »

rihm käib sooned sisepoole, paigaldatuna meenutab rihma kontuur lapukuks vajutatud 8 at.
totu
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 256
Liitunud: L Veebr 10, 2007 18:36
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas totu »

Kas mootoriruumis vastavat kleepsu ei ole? Kasutusjuhendis peaks kindlasti pilt olema. Ilmselt tuleb ülejääv rihm vedada kahe mingisuguse soonilise rulli (kõrvutiasetsevad) vahelt sileda rulli peale. Suht segane jutt aga serpentiinrihmad kipuvad jooksma pikimat teed pidi et suurendada kontaktpinda.
Raud on tore.
Robinho
Unistan offroadist!
Postitusi: 64
Liitunud: K Sept 12, 2007 05:45
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Robinho »

Suured tänud vastajatele, sain lõpuks isegi välja nuputatud rihma teekonna. Ainult ei saanud rihma peale venitada. Pinguti peal on kuuskandi auk olemas, kust peaks saam pingutit lõdvemaks lasta, kuid ometi see ei toiminud. Ettepanekuid?
Teine küsimus on konditsioneeri rihma kohta. Ostsin sinna uue pingutusrulliku, kuid see on suurema läbimõõduga, kui vana. Keskelt on nad täpselt samasugused vahe ongi selles, et uuel rullikul on nagu lisarõngas peal. Kataloogi järgi näitas, et see on ainuke rullik mis saada on. Uut rullikut ei andnud sinna kuidagi panna, sest rihma ei oleks peale läinud. Tundub, et mul seal miskit aretatud, et vanal rullikul on pealmine kiht ära võetud. Näiteks kondipumba rihmaratas miski versats pandud. Või on kellegil muid arvamusi selle kohta?
Range Rover 2.5 DSE
totu
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 256
Liitunud: L Veebr 10, 2007 18:36
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas totu »

See "rihma lõdvestaja" ava on reeglina 1/2 tolline nelikant e. tavaline padrunvõtme saba sobib sisse. Ma küll ei tea mis mootoriga tegemist kuid kondi rulli läbimõõtu peaks saama kompenseerida rihma pingutajaga.
Raud on tore.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover II”