RR 2,5 td -jahutus süsteemis oli surve

Kui on mured 1995-2002 mudeliga P38A

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Laksey
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 11
Liitunud: N Juul 10, 2008 09:45
Asukoht: tln

RR 2,5 td -jahutus süsteemis oli surve

Postitus Postitas Laksey »

Lugu on selline,et jahutus süsteemis oli surve,vahetasin paari asja aga ikka surve jäi sisse.Olen palju küsinud,mis saab olla ja siis mulle öeldi,et asi on plokikaane tihendis või plokikaanes.Vahetasin need mõlemad ära ja veel palju asju ja mulle tundub et surve ikka jäi.Ma tean et surve peab olema aga kahjuks ma ei tea kui tugev,ja ise ma selles ei saa eriti aru.
Ja kui kellegil ei ole raske,tahaks kellegiga kokku saada,kellel on sama auto ja vaadata kuidas teistel on ja võrreldeda)))elan tlnas.suur tänu
RAGE ROVER 2
dim70
Unistan offroadist!
Postitusi: 61
Liitunud: T Veebr 10, 2009 17:55
Asukoht: Lääne-Virumaa

Postitus Postitas dim70 »

Tere, pane auto käima, keera paisu paaki kork maha, kui seal on näha õhu mulle sis see ie ole normaalne. Tavaliselt tosooli lõdvik peab kõva olema aga mitte kivi kõva, no nimodi et näppudega saad natuke peale vajutada.
Matu
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 185
Liitunud: K Nov 30, 2005 14:29
Asukoht: Tallinn Kadriorg/ Saku

Postitus Postitas Matu »

Tere.
Helista näiteks neljapäeva või reede (26,27.02) päeval (lõuna paiku) 5158051 ja kohtume kuskil.
Ma muidugi ei tea, kui korras see mul on, sest jamasin tükk aega sellega, et masin läks keema. Tuli välja, et plokikaane pragu tekitas vastusurve, ja jahutusvedelik ei liikunud enam. Sai lastud ära keevitada, aga kas ka pidama jäi - vot ei tea.
RR P38A autom. 2,5td 98a.
Laksey
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 11
Liitunud: N Juul 10, 2008 09:45
Asukoht: tln

Postitus Postitas Laksey »

Sain kõik korda.Nüüd numbrid olemas,kui midagi juhtub helistan,saame kokku)))aitäh
RAGE ROVER 2
Matu
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 185
Liitunud: K Nov 30, 2005 14:29
Asukoht: Tallinn Kadriorg/ Saku

Postitus Postitas Matu »

Ole hea, räägi teistele ka, mis oli ja mis tehti. Äkki on teistele murelistelegi abiks.
RR P38A autom. 2,5td 98a.
taff22
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 30
Liitunud: N Apr 02, 2009 15:31
Asukoht: NL/Pärnu

Postitus Postitas taff22 »

Mul sama mure, peale auto soetamist sain 2 nädalat rahulikult sõita ning siis hakkas pull pihta, ei saanud kodu hoovistki välja kui juba näidik poole peal oli ning üsna pea jõudis asi kriitilisse asendisse. Sai vana kaan maha võetud mis oli pragusid täis (saab alumiiniumi eest vähemaltki mingi raha :D
Nüüd sai uus kaan peale pandud mis oli lihvimata, loomulikult minu viga et ei kontrollinud kohe. Nüüd siis asi lihvitud, survestatud ning eks kuuleb mis häält masin teeb kui peale pannakse, kehva lugu see et tihendid ning kinnituspoldid on ainult ühekordseks kasutamiseks v nii mulle vähemalt väideti. Ei jõua ära oodata milla saaks juba autoga sõita, juba üle kuu aja autoga jamanud, varsti tekib juba võõrastumise effekt auto suhtes (loodame et seda ei juhtu)
Suur ning väike veering toimivad, termostaat vahetatud, veepump korras. Eks paistab kas asi oli ainult kaanes v peab juba mootori lahti võtma mis ei oleks enam eriti fun :(
Laksey
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 11
Liitunud: N Juul 10, 2008 09:45
Asukoht: tln

Postitus Postitas Laksey »

Jah mul oli sama asi)))peale vahetamist sõidan siiamaani ja pole mingit muret.
!!!NB:kui kõik asjad oleksid vahetatut õigel aljal(kettid!!!kettiping.ja nii edasi),võib-olla seda ei juhtuks)))
kuigi kõik on juba vahetatud-see on veel parem :D
RAGE ROVER 2
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover II”