õlivõtt 4,6l mootoril

Kui on mured 1995-2002 mudeliga P38A

Moderaatorid: inseneer, landy

Discovery
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 374
Liitunud: T Sept 16, 2008 11:01
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Discovery »

ahty1 kirjutas:Tegija vend....
Veiko, elu on karm, Sul tuleb elu üle nüüd järele mõtelda ja "tegijaks" hakata lõpuks.
Disco I ES, 300Tdi
LR90
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 575
Liitunud: L Juul 02, 2005 10:52

Postitus Postitas LR90 »

ahty1 kirjutas:See mida ma teha oskan ja milliseid autosi olen ehitanud jätan enda teada.Tegija vend survestab silindri selleks valmistatud tööriistaga ja teeb selle pöhjal järeldusi.edu.
Ei tea kus Eestimaa nurgas "Tegija vend" tegutseb, võtaks oma autodega ukse taha järjekorda :o
Kasutaja avatar
vipcity
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 145
Liitunud: T Juun 16, 2009 22:27
Asukoht: End of the Land/Viimsi

Postitus Postitas vipcity »

Suisa rõõm on kuulda, et eestis ka "tegijaid vendi" leidub. Ma vanasti ikka arvasin, et tegijaks vennaks kilkavad mehe-naise ikka teised ehk abi saanud, kuid noh...kes ikka koera saba kergitab, kui mitte sabaomanik...

Siinjuures kuulutan avalikult, et tõelise tegija venna auhinnata auhinnalise esimese koha saab ...... punktide kohale kirjutage omale meelepärane :)
Land Rover Discovery 2 (2003) - "Muhv" - ristsed saadud Suveretkel 2009 Sirgalas
Kasutaja avatar
Veiko Varik
Tunneb LR hingeelu!
Postitusi: 264
Liitunud: P Okt 14, 2007 20:38
Asukoht: LR pesa
Kontakt:

Postitus Postitas Veiko Varik »

Seda nimetatakse silindri lekke testiks.Aga ikkagi võid sa ka seda tehes küünla keeret kahjustada nagu sa ühes eelmises postis väitsid või on sul ingi muu meetod kuidas suruõhku silindrisse saada?
Edu Tegijale.Ise ma nokitsen ja targutan niisama vaikselt garaazi nurgas.

W.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover II”