Probleem õhkvedrustusega

Kui on mured 1995-2002 mudeliga P38A

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
targo
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 15
Liitunud: L Sept 29, 2007 15:38
Asukoht: Eesti, Pärnu, Tartu

Probleem õhkvedrustusega

Postitus Postitas targo »

Tere,
Õhkvedrustus tõstab tagumise osa üles kuid esimest otsa ei tõsta. Ise kahtlustan et vb on mõni andur lahtitulnud(juhul kui mõni voolik oleks purunenud peaks ju kogu süsteemi õhust tühjakslaskma ) . Vb keegi oskab nõu anda kuskohast neid andureid otsida või on midagi muud viga (Autoks siis RR p38 1995a)?

Häid soovitusi ootama jäädes,
Targo
:)
Kasutaja avatar
cala
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 143
Liitunud: E Mai 26, 2008 23:26
Asukoht: ENSV

Postitus Postitas cala »

minul oli anduri juhe puru.
Ära sõida minu järel, minu tee lõppeb m.....ni lumes
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

Proge

Postitus Postitas Kalamees »

kui sa Pärnust siis peaks seal mõnel olema programmike millega saab tsekata vigasid.
taff22
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 30
Liitunud: N Apr 02, 2009 15:31
Asukoht: NL/Pärnu

Postitus Postitas taff22 »

ise olen küll pärnust ning mul sama probleem, esiots madalamal ning vasak pool linna asendis, parem aga maastiku omas. tõstes kõrgemaks jääb auto sirgu kuid teatavasti ei püsi rover kõrges asendis väga pikka aega vaid vajub mingi aeg tagasi ning minu masina puhul siis jällegi lääpa nagu lakku täis paistes näoga meremees seina najal=D
ise ei tea küll kedagi kes pärnus v siin kandis aidata oskaks, olen otsinud ning tehnika mis siinsetel on ei ole piisavalt proffesionaalne, et leida üles vead mida tarvis.
üks "tark" teadis rääkida, et pooled õhkvedrustuse klapid ei tööta korralikult ning sellepärast jamab kuid seda juttu kuulsin enne kui masin siiski korralikult tõstis, niiske talvega läks elektroonika lolliks ning puhurid ja vedrustus lakkasid töötamast, nüüd siis kus väljas +20 töötab jälle kuid siiski vigaselt.
mgroveri poisid ei suuda ka kindlasti aidata, et ehk saavad selle probleemi kuidagi arvutiga korda teha kuid vaevalt, lampi ei ole ka mõtet raha loopida sinna tänna

kui kellelgi hüva nõu anda kus saaks asjaga ühele poole selle asemel et ühest kohast teise joosta siis kuulaksin meeleldi, häbi lausa sõita siukse masinaga mis märgatavalt lääpas, annaks jalaga raisale kuid ega see ju aita, v aitab=DD

kuulmiseni, murelik p38 omanik
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

MAsin

Postitus Postitas Kalamees »

Pärnus ju LittleSuzi il peaks programm olema. See netis saadaval, ja kaabli saab mõnest elektroonika poest. Linnavalitsuse juures seal keldris oli vanasti pood Noor Tehnik. Või siis netist osta. Paarsada eeku ta maksis.

Siin asjast põhjalikumalt juttu.

http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=2357
Kasutaja avatar
LittleSuzi
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 815
Liitunud: R Nov 16, 2007 12:28
Asukoht: Pärnu

Re: MAsin

Postitus Postitas LittleSuzi »

Kalamees kirjutas:Pärnus ju LittleSuzi il peaks programm olema. See netis saadaval, ja kaabli saab mõnest elektroonika poest. Linnavalitsuse juures seal keldris oli vanasti pood Noor Tehnik. Või siis netist osta. Paarsada eeku ta maksis.

Siin asjast põhjalikumalt juttu.

http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=2357
Programm olemas ja netist saadaval, kuid isiklik kogemus põhineb kahel ebaõnnestunud katsel. Seega on raske kasulik olla.
Kolhethi - paljude eestlaste kodu.
www.kolhethi.ee
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

KAtse

Postitus Postitas Kalamees »

Seal see arvuti millesse programmi paned vaja panna kas UK või USA päritolumaaks . Siis peab tööle minema. Tallinna omadel asi tomib kenasti.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover II”