Aku tühjenemine seistes

Kui on mured 1995-2002 mudeliga P38A

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Kasutaja avatar
yllas
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 30
Liitunud: E Nov 08, 2010 10:23
Asukoht: Rapla

Aku tühjenemine seistes

Postitus Postitas yllas »

Probleem on/oli selles, et aku jooksis ise tühjaks. Nii 3-4 päevaga. Ampermeeter näitas u. 0,7A, katsetasin kõigi kaitsmetega, ei midagit. Inchcape'is (jääb mulle teel tööle lihtsalt ette) öeldi, et kõik on OK. Muhvigi ei saanud aru, jama jätkus. Siis uuesti ampermeeter vahele ja passima. No u. 3-4 minuti möödudes, langes osuti tõesti nulli, mõne minuti pärast aga ärkas jälle ellu - uuesti sinna 0,7 peale. Siis jälle mõne aja möödudes tuttu ja jälle üles!
Tuhlasin siis foorumites ringi, tuleb välja et olemas selline probleem tõesti ja seotud see RF vastuvõtjaga (noh see jubin mis puldiga suhtleb) - see reageerivat igatsorti segajatele 466MHz piirkonnas (juhtmevabad kodumasinad sh). Pidi aitama, kui vastuvõtjalt antenn tagant võtta. Tegin minagi ja oh imet, kompuuter jäigi rahulikult tuttu. Nüüd passin, mismoodi nüüd pikem seisak mõjub. Muideks, pult töötab endiselt, peab pisut tagaotsale lähemale minema.

Ehk on see ammutuntud jama? Igatahes, hoidke mulle pöialt!
RR1998, täis üllatusi :-)
Kasutaja avatar
Indrek_S
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 127
Liitunud: K Jaan 30, 2008 18:04
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_S »

Kas lülitasid helisüsteemi enne auto seismajätmist FM peale?
Kindlasti ei tohi jätta CD peale, sest aju hoiab poolelijäänud laulul õiget järge kuni hetkeni, kus aku tühjaks saab.
Jallo
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 100
Liitunud: R Nov 21, 2008 21:48

Postitus Postitas Jallo »

xx
Viimati muutis Jallo, L Aug 18, 2012 20:49, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
yllas
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 30
Liitunud: E Nov 08, 2010 10:23
Asukoht: Rapla

Re: Aku tühjenemine seistes

Postitus Postitas yllas »

Ehk on see ammutuntud jama? Igatahes, hoidke mulle pöialt![/quote]

Tänan nendele, kes hoidsid! Asi hoopis teine, peale 3-päevast seismist oli aku ergas nagu noor hobune. Ju siis oligi nii et need va raadiolained..
Ja CD-kasutamine - mul mingi tavaline Pioneer peal, kas see üldse kaasa räägib?
RR1998, täis üllatusi :-)
nelly
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 27
Liitunud: K Aug 12, 2009 20:22
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas nelly »

Mul sama jama ,vahest nädalavahetusex seisma jäänud ja esmaspäeval -vaata ,et käima saad.
Mis antennist sa räägid ja kus see asub,äkki valgustad natuke.
Kasutaja avatar
yllas
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 30
Liitunud: E Nov 08, 2010 10:23
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas yllas »

nelly kirjutas:Mul sama jama ,vahest nädalavahetusex seisma jäänud ja esmaspäeval -vaata ,et käima saad.
Mis antennist sa räägid ja kus see asub,äkki valgustad natuke.
Antenn on tagumise parempoolse klaasi küljes, raadioantenni kõrval. Juhe on karbi küljes, mis asub pagasnikus parempoolse rattakoopa küljes polstri taga. Tuleb sealt see ülemine plastikust kate kätte saada (3 tüüblit, üks kruvi ja veidi kangutamist), selle all nägin ma kahte karbikest. Parempoolne, punane, oli ühendatud raadioantenniga, ja vasakpoolne, must, seotud selle RF antenniga. Selle musta karbi küljest ma antennijuhtme lahti võtsingi.
Peale seda on puldiga opereerimine pisut tülikam, pead olema auto tagaosa lähedal, kuid ta toimib siiski.
RR1998, täis üllatusi :-)
Kasutaja avatar
yllas
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 30
Liitunud: E Nov 08, 2010 10:23
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas yllas »

yllas kirjutas:
nelly kirjutas:Mul sama jama ,vahest nädalavahetusex seisma jäänud ja esmaspäeval -vaata ,et käima saad.
Mis antennist sa räägid ja kus see asub,äkki valgustad natuke.
Antenn on tagumise parempoolse klaasi küljes, raadioantenni kõrval. Juhe on karbi küljes, mis asub pagasnikus parempoolse rattakoopa küljes polstri taga. Tuleb sealt see ülemine plastikust kate kätte saada (3 tüüblit, üks kruvi ja veidi kangutamist), selle all nägin ma kahte karbikest. Parempoolne, punane, oli ühendatud raadioantenniga, ja vasakpoolne, must, seotud selle RF antenniga. Selle musta karbi küljest ma antennijuhtme lahti võtsingi.
Peale seda on puldiga opereerimine pisut tülikam, pead olema auto tagaosa lähedal, kuid ta toimib siiski.
Täiendus 25.02.11: peale seda "modifitseerimist" on paar korda juhtunud seda, et peale mitmepäevast seismist pult üldse ei toimi, st. vajutad aga midagi ei juhtu. Võtsin valve ukseluku ja koodi abil maha, auto käima ja peale seda pult jälle toimib. Imelik, kuid selle auto puhul mitte üllatav.
RR1998, täis üllatusi :-)
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover II”