õhkvedrustus ja selle defektid?!?!?

Kui on mured 1995-2002 mudeliga P38A

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
MadisRa
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 3
Liitunud: K Juun 29, 2011 21:33
Asukoht: Rakvere

õhkvedrustus ja selle defektid?!?!?

Postitus Postitas MadisRa »

Autoks on siis 1996 2.5 dse.

Mure siis järgmine. Kui ma auto ööseks ära pargin ei taha Hommikul õhkvedrustus töödata. Esi algu on viskab EAS defekti kirja. Suretan siis auto uuesti välja ootan natuke ja siis viskab ette EAS manual. Siis auto uuesti välja ja veel ootamist siis kõik töötab laitmatult. Auto on pargitud viltuselt ebatasasele pinnale kas võib probleem ka sellest olla?(proovin kindlasti järgi).
Kas on normaalne et auto vajub maante sõidu seadistuse pealt kõige madalamale?

Või olen lihtsalt juhm ja ei saa veel auto hingest aru. :oops:

Ootan targemate meeste arvamusi ja soovitusi mida ette võtta.

Parimat
MadisRa
MadisRa
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 3
Liitunud: K Juun 29, 2011 21:33
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas MadisRa »

Kui auto ööseks sirge pinna peale parkida ommikul EASi veateateid ei ole.
Kuid auto on ikkagi maante seadistuse pealt alla vajund ja mitte alati ühtlaselt.
Normaal asendisse tagasi minek võtab ommikul kuskil 6-10m aega. Kuid hiljem kui mootor juba soe jne tõuseb auto kiirelt üles.
Siis veel kui sõidust tulnd ja auto seisma jätta vajub mõni kord tagu ots vastu maad teine kord vasak külg jne. Jõnksutades mitte sujuvalt. Siis teeb auto veel ka tivolit parkides kui mootot töötab :?

Mõtteid?
Või peaksin pöörduma kuskile LR meeste poole
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Paldiski mnt. pessa Andruse jutule. Seal vaadatakse tohtrihärra poolt asi üle ja pannakse diagnoos. Ilmselt mõni klappidest ei pea.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
raivo98
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 23
Liitunud: R Sept 07, 2012 20:40
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas raivo98 »

Jätkan teemat taolise murega. Nimelt on mure mul kunde esimese padjaga. Seda ei tõsteta piisavalt. Mingit moodi sain arvutiga ka eas-ile ligi. Ja seal ei näita selle padja anduri näitu. üle jään on olemas. Kas on võimalik, et andur on peetis? Ja kui on kas siis töötab vedrustus edasi ja vea teateid ei anna. Kusagile diagnosti mul Saaremaal vist minna pole. Ja parkides teeb tivolit mul ka aga aint esi ots. Seega võib andurit süüdistada vist.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover II”