2000 aasta RR kliima temperatuurianduri sobivus

Kui on mured 1995-2002 mudeliga P38A

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Italianpower
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 33
Liitunud: R Veebr 11, 2011 14:07
Asukoht: Saku

2000 aasta RR kliima temperatuurianduri sobivus

Postitus Postitas Italianpower »

Tere,

äkki keegi on ka kokku puutunud ja teab midagi salongis, kõrvalistuja vasakus all nurgas asuvast temperatuuri andurist (koodiga 602588E). See on selline peenike pulga kujuline andur, mis läheb kusagile kliima torude sisse. Kliima kadus tagant ära ja avastasin, et anduri pulk oli pooleks ning juhtmed sees katki hõõrunud. Sai kohe Hr. Inseneerilt asendus toodud aga paigaldamisel avastasin, et ei mahugi minu toru sisse. Koodid on mõlemil peal samad ainult aasta numbrid on mõlemil erinevad. Mõõtsin üle ja ongi udupeenike läbimõõdu vahe. Minu 2000 aastal sain läbimõõduks 3,85mm aga nõks vanema mudeli küljest saadud oli 4,15 mm ning tee mis tahad aga toru sisse ei topi. Vahe veel selles, et minu oma oli nagu plastik aga vanema mudeli oma metallist pulk. Huvitav, kas seda metallist pulka annaks ka peenemaks lihvida või on sein nii õhuke, et ei kannata? Või on vaja ikkagi 2000-2001 RR andur leida. Vaatasin veel, et Vitol, Peugeot 406 ja veel teistelgi autodel andis sama anduri 602588E aga mis paksusega nendel olla võib veel ei tea.
Italianpower
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 33
Liitunud: R Veebr 11, 2011 14:07
Asukoht: Saku

Postitus Postitas Italianpower »

Nüüd läheb asi huvitavaks. Sai leitud romulast 2001 aasta RR ja sellel oli ka 4,15 mm läbimõõduga andur, nagu seda oli 1997 ja see minu 2000 aasta mudelile mitte ei sobi. Kui sai soetatud 1997 aasta masina andur ja see mulle ei sobinud siis arvasin, et vahe on aasta mudelites aga nüüd selgus, et ka 2001 aasta autol on ikkagi see nõksa jämedam andur. Nüüd ei saagi aru, miks minu 2000 aasta autol on andur teistsuguse läbimõõduga!!
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover II”